Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 63 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #481 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ești praf.

  2. #482 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu inca nu mi-am permis sa-ti scriu cum esti , dar in fine.. cum zici tu.

    Cu ocazia asta am terminat si cu offtopicul aici, un joc buguit ca multe altele.

  3. #483 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    jucati jocul si lasati datul cu parerea din ce vedeti pe youtube la toti cretinii. Exista intotdeauna alternativa COD daca jocul e asa prost si plin de bug-uri.

  4. #484 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu e dom'le, e praf jocul.

    *goes back to playing BF1*

  5. #485 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Eu inca nu mi-am permis sa-ti scriu cum esti , dar in fine.. cum zici tu.

    Cu ocazia asta am terminat si cu offtopicul aici, un joc buguit ca multe altele.
    Am nevoie sa iti reamintesc cum a fost bf4 in primul an ? Stiu ca tu si multi altii sunteti fani inraiti BF4 dar e usor de vazut ca BF1 este o evolutie.
    Asta insa, este umila mea parere, a unui multi genre gamer.

  6. #486 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    BF1 e parfum față de cum a fost BF4 la lansare

  7. #487 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pare misto modul ala "Operations". M-am uitat si eu la cateva streamuri si mi-a facut pofta. Poate il iau si eu desi sunt prastie la jocurile BF in general Insa o sa mai astept putin sa se aseze apele si faza de honeymoon sa vad ce pareri vor mai fi atunci si cat de bine e optimizat jocul.

  8. #488 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Noi jucam in draci de 3 zile deja si pana acum merge uns.

  9. #489 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu o sa am draci numai de maine ma ia si pe mine cineva in grup?

  10. #490 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu nu prea as vrea sa-l cumpar la lansare. Am doua jocuri pe care vreau sa le termin si sunt sigur ca daca ma apuc de BF1 cel putin o luna nu mai scot discul din consola.

  11. #491 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Salut. Am primit de la cineva cod pentru joc. L-am activat pe origin.com si nu stiu cum sa il trag pe ps4. Ceva idei ? Pe site nu stiu cum sa fac link cu contu de psn

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  12. #492 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mai mult ca sigur e doar pt pc, mai ales daca se activează pe Orgin. Mai erau vreo doi băieți pe OLX care aveau anunțuri de genul "il activezi pe origin si legi contul cu consola". Cand i-am întrebat sa-mi dea mai multe detalii au zis ca nu sunt siguri cum funcționează, dar se interesează. Ambii mi-au răspuns după aia ca e doar PC.

  13. #493 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Baieti, din cate stiu eu Origin este o platforma de jocuri doar pentru PC. Nu va mai luati dupa toti "bisnitarii" de pe OLX.

  14. #494 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Intr-o tara civilizata mizeria aia de site era inchis demult. Nu exista asa ceva: sa activezi jocul printr-un cont pe Origin si sa-l downloadezi pe PS4. Se numeste minciuna aka teapa.

  15. #495 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu ma ambalez ca a fost gratis. Asta ma mir si eu,cum sa mearga ? Poate pe xone prin ea acces.

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  16. #496 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu merge nici așa, trezirea!

  17. #497 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    N-a fost teapa, doar i-am întrebat și mi-au răspuns ca e doar PC. Dupa ce s-au lămurit și ei au modificat anunțurile. Ce va agitați asa?

  18. #498 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu îi explic colegului care speră în continuare, ce te agiți atât?

  19. #499 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si eu ma agitam la ceilalți doi colegi care au boala pe bișnițarii de pe OLX Mari bișnițari astia domle, vindeau bf1 ultimate la juma de pret...

  20. #500 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie imi da eroare la download update 1.01..

    face asa pt ca nu s-a tras partea de MP sau nu merg serverele ?!...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 63 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts