Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 293

Thread: Despre precomenzi

  1. #41 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Nu glumeam deloc.
    SUnt aceasi chestie ca si actionari, stiu dar ca si magazin on-line, daca comanzi de pe ambele site-uri, iti vine jocul de la ambele magazine.
    Eu aveam cont pe Altex si daca am vrut sa ma loghez cu aceleasi date pe MG nu am putut, a trebuit sa imi fac cont si la ei.
    Motivul pentru care am facut precomanda la ambele a fost in ideea ca poate unul dintre cele doua magazine se scapa si imi trimit jocul mai repede cu 1-2 saptamani (eu Uncharted 3 l-am primit cu aproape 3 saptamani mai repede).
    Daca imi vin cumva pana in weekend ambele, sau macar una, ii dau lui Rasko, eu mai pot sa astept.
    Daca nu vin sau ii vine lui, atunci coletul de la Altex il refuz ca la cate am patimit si eu cu ei la comenzile on-line nici nu m-ar mustra constiinta.

  2. #42 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Jocul se preda la curier sambata si o sa ajunga catre toti pe 9 mai. Este maximul la care va puteti astepta.
    Astazi se vor procesa toate precomenzile.

    Esti angajat la ei? Stii sigur ca informatia e reala? Daca da, ne agitam p-aici aiurea.

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, este angajat la ei. Dar ce spune el pe acolo e, hai să spunem în cel mai rău caz. Important e că în ziua lansării o să îl primească si cei mai puțin norocoși, cred ca o sa fie primul joc care nu o să aibă probleme cu precomenzile. Bine, asta dacă nu dai de vreun curier mai cretin.

    @Ionutz e cum spui tu pe acolo, dar depozitul este comun din câte știu iar condițiile sunt aceleași.

  4. #44 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Quote Originally Posted by Vader View Post
    Not sure if kidding or... stii ca MG si Altex sunt aceeasi chestie, nu?
    nu si pentru ei. dupa ce am vb cu ei pe facebook din cauza ca am precomanda si voiam sa particip la concurs la lansare mi-au zis ca si precomenzile se pot folosi la tombola
    am intrebat daca o pot folosi si pe cea de la altex si mi-au recomandat sa fac precomanda la ei si sa anulez la Altex

  5. #45 SP
    Member seven1994's Avatar
    astazi am primit un mail de la altex cum ca daca mai doresc produsul sa confirm printr-un link(lasat in mail) dar cand dau pe el nu se intampla nimic.Oare trebuie sa iau legatura cu ei sau o sa primesc jocul si asa?

  6. #46 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Din experienta mea cu vechile precomenzi, e normal sa nu apara nimic. Daca ai dat click si te-a dus pe site-ul lor si se vedea meniul de sus si toate cele, inseamna ca s-a confirmat.

  7. #47 SP
    Member seven1994's Avatar
    Aaa,ok.E prima data cand fac precomanda si ma asteptam sa imi apara ceva gen Felicitari,etc

  8. #48 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Au anuntat vreo reducere pentru cei care vor sa cumpere consola la lansarea din MG Orhideea.
    As vrea sa cumpar varianta Limited, insa pretul cam ridicat si faptul ca au anuntat un PS 4,5 ma fac sa renunt la aceasta idee.

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așteaptă 4,5 dar să știi ca același preț e peste tot.

  10. #50 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am primit mail cum ca s-a confirmat comanda, iar statusul s-a modificat în comanda procesata integral.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ce bonusuri primim la precomanda U4, stiti cumva?

  12. #52 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Ce bonusuri primim la precomanda U4, stiti cumva?

  13. #53 SP
    Member Hazer's Avatar
    Tocmai ce am fost sunat de curierul Altex (nu Nemo sau altceva) ca in 15 minute imi livreaza Uncharted.. so.. yeah.

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    So ? Ai avut noroc ?

  15. #55 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Tocmai ce am fost sunat de curierul Altex (nu Nemo sau altceva) ca in 15 minute imi livreaza Uncharted.. so.. yeah.
    in ce oras locuiesti?

  16. #56 SP
    Member Gentilu's Avatar
    In Bucuresti sta, doar acolo exista curier Altex ce livreaza comenzi!

  17. #57 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dubios. Mie curierii Altex mi-au livrat doar frigider si alte exelctrocasnice fff mari, niciodata ceva atat de marunt.

  18. #58 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Mie mi-au livrat jocuri prin curieri de-ai lor de trei ori pana acum. Fara plic, fara ambalaj, jocul si factura.

  19. #59 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu am anulat precomanda si am ales sa astept sa vina de pe Amazon (cu Gift Cards). De la Altex o sa mai iau doar daca pretul e super bun.

  20. #60 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    So ? Ai avut noroc ?
    Da, s-a intalnit sotia cu curierul. Ciudat e ca i-a dat direct jocul, sigilat, dar fara cutie de carton sau ceva.

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    in ce oras locuiesti?
    Bucuresti. Am facut precomanda relativ recent, pe 29 aprilie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33
  2. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  3. Replies: 13 Last Post: 29-08-2013, 21:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts