Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 73

Thread: Lost

  1. #21 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    �We're doing something different narratively in this season, which doesn't require either a deep investment or in-depth knowledge about the series." - Carlton Cuse
    don't do that !!! don't you ****ing do it !!! WHY? fa-ma sa ma gandesc inainte sa-mi dau seama, pune-mi mintea la contributie asa cum ai facut si pana acum !!! aaaaa!!! fac si eu ca Jack

  2. #22 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    �We're doing something different narratively in this season, which doesn't require either a deep investment or in-depth knowledge about the series." - Carlton Cuse
    The "cake" was a lie.

    Doar ce am vazut episoadele 1 & 2 si pot spune ca au fost superbe! Acelasi stil "LOST" cu care am fost obisnuit pana acum. Abia astept urmatoarele episoade.

  3. #23 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    “We're doing something different narratively in this season, which doesn't require either a deep investment or in-depth knowledge about the series." - Carlton Cuse

    how the hell ? ca acu sunt mai nedumerit ca niciodata

    pacat ca e ultimul sezon

  4. #24 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frate , dar parca prea le-a ametit . Un lucru vreau sa stiu si eu .... cine e John cel viu ?

  5. #25 SP
    Member Cata25's Avatar
    Nemesis-ul lui Jacob. Adică fumul ăla.
    Sau bărbatul care stătea l�ngă el pe plagă c�nd a venit corabia aceea.
    Mai multe aici.
    Attached Images Attached Images 5x16_jacob_and_nemesis.png

  6. #26 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    lost >>>>>>>>>>>> any other tv show

  7. #27 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Da , dar parca prea l-au lungit ... incep sa ma piarda de client daca nu mai limpezesc un pic story-ul ... Adica nu-s prost , dar pana mea ...

  8. #28 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pai sezonul 6 e sezonul raspunsurilor asa ca no worries

  9. #29 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Da , dar parca prea l-au lungit ... incep sa ma piarda de client daca nu mai limpezesc un pic story-ul ... Adica nu-s prost , dar pana mea ...
    client?

    a inceput bestial seria !! presimt ca va fi cea mai intensa !

  10. #30 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    super a inceput si seria asta.
    sunt convins ca nici la final nu vom afla 100% totul cum spera unii.
    intotdeauna unele lucruri se lasa intentionat in aer pentru a putea fi interpretate in mod personal de fiecare.

    oricum pentru mine acest serial nu se axeaza pe intriga (care e excelent realizata) cat pe sentimente/trairi/decizii/slabiciuni/trasaturi de caracte samd. cel putin eu pentru asta il urmaresc, e ... fenomenal.

  11. #31 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    sunt convins ca nici la final nu vom afla 100% totul cum spera unii.
    intotdeauna unele lucruri se lasa intentionat in aer pentru a putea fi interpretate in mod personal de fiecare.
    si eu sunt convins de asta, plus ca adauga un re-watch value . brilliant !!!


    James incepuse sa devina my favourite inca din seria 3 avut o evolutie de nota 10, makes you feel for him.

    they're coming...

  12. #32 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ce aiurea s-a terminat episodul asta

    Imi vine sa dau cu monitorul de pereti...


  13. #33 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Un nou episod, noi teorii. Recomand ca dupa fiecare episod sa petreceti macar 5 minute pe The Substitute/Theories - Lostpedia - The Lost Encyclopediaunde in loc de The_Substitute puneti numele episodului. Desi in proportie de 70% veti da peste foarte multe balarii, unele teorii mi se par foarte interesante chiar daca probabilitatea ca ele sa se intample este mica.

  14. #34 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    foarte bun episodul raspunde catorva intrebari, ridica altele, u gotta love L O S T ; imi place de James din ce in ce mai mult. the man has balls . somehow i like Nemesis...

  15. #35 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  17. #37 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  18. #38 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar


    abia astept urmatorul episod . interesante teorii pe Lostpedia Khan, dar sunt atat de multe...


  19. #39 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post


    abia astept urmatorul episod . interesante teorii pe Lostpedia Khan, dar sunt atat de multe...


    "You can't kill him, you can't break the rules" cu siguranta nu s-a refertit la Jacob, e mort deja, se referea la un candidat, care inca nu stim.

    Kate nu e un candidat - aparea undeva in film numele ei taiat? ca mi-a scapat.

  20. #40 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    [SPOILER=za_kid]pustiul ar putea sa fie aaron, ca demult nu am mai auzit de el si intr-un fel e si el legat de insula, poate mai mult decat ne putem da seama[/SPOILER]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Lost Ark By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 30-04-2022, 15:24
  2. S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha By cashonly in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 29-04-2014, 14:47
  3. Replies: 22 Last Post: 16-01-2009, 16:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts