Salut baieti.Eu am luat primu episod sa-l vad si ce-i drept pe la jumate m-am cam plictisit, totusi am vazut elemente in film care m-au atras dar de atunci nu mi-am mai facut timp sa-l vad.As vrea sa va cer parerea si sa imi spuneti daca dupa primul episod devine sa zicem mai interesant,captivant, cu alte cuvinte cum vedeti celelalte episoade in comparatie cu primul.Multumesc.


", tradari si probleme politice atunci... merita sa te uiti in continuare.
.Si da, ai inteles bine.




Bookmarks