Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 360 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357 358 359 ... LastLast
Results 7,121 to 7,140 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #7121 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  2. #7122 SP
    Junior Member Ciocan's Avatar
    Felicitari nationalei de U21. Un meci fantastic in care au aratat ca au si o mentalitate foarte puternica pentru varsta lor.
    Ar trebuii sa ii multimim in mare lui Gica Hagi pentru generatia asta de jucatori.

  3. #7123 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    In sfarsit, au bagat Premier League pe Eurosport HD. Era si timpul.

  4. #7124 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    CFR CFR ALEO ALEOOOOOOOO!!!!

    P.S. sper ca maine Craiova sa intoarca scorul ca se poate si Mlada sa faca un meci excelent

  5. #7125 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nasol, nu te-au ajutat cehii. Daca vrei te ajut eu cu o porție dulce din desertul ăla făcut de Feleacul, să-ți mai îndulcești amarul, am observat că îți place destul de des sa consumi așa ceva.

  6. #7126 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Saptamana viitoare s-a terminat cu norocul, fan Guimaraes de mic. Poti sa manci tu desertul mai ales acuma, mai trebuie sa schimbi si tu un pic meniul, numai cu branza toata ziua nu e ok.

  7. #7127 SP
    Junior Member The Monkey 23's Avatar
    Eu zic că Clujul bate Slavia Praga. Având în vedere că FCSB tocmai și-a luat-o ieri de la Poli Iași cu 2-1 și sunt la 10 pct. de CFR în campionatul intern, nu le dau șanse prea mari în meciul cu portughezii.

  8. #7128 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Ce-ai mancat de-ai facut acest calcul?


    In fotbal e doar o singura certitudine, si anume, mingea e rotunda.

  9. #7129 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Lazio
    Celtic
    Rennes
    CFR
    not great, not terrible

    Grupa lanternei

    Chindia Târgovişte
    Voluntari
    Academica Clinceni
    FCSB

  10. #7130 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Grupe UCL si UEL

    CFR a prins grupa buna.Ar trebui sa ia locul 2
    Attached Images Attached Images edjxo1axoaawye6.jpg ednz0oxx4aaazo5.jpg

  11. #7131 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    E grupa grea totusi, Rennes ocupa momentan primul loc in campionatul frantei, Celtic nu va juca la fel si Lazio stim cum sunt, echipe solide totusi, dar e o grupa frumoasa totusi si o sa fie niste meciuri interesante, oricum nu avem nimic de pierdut.

  12. #7132 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Pe CFR o sa ii bata Celtic de o sa le sune apa in cap. Nu or sa mai aiba cfr bulanu.

  13. #7133 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mai ai baterii la lanterna? Hai jet, ca ai umplut forumul cu miros de lana.

  14. #7134 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Mai da cine-i copchilu asta,"proprietarul" banutului cu Kratos,un fel de instigator pe forum?Ca il vad postand intr-una,la fiecare thread.Un Gica - contra frustrat...

  15. #7135 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O clona

  16. #7136 SP
    Member ymess's Avatar
    Eu zic ca Lazio din urna 1 e okay, avand in vedere ce alte echipe sunt in urna eu cred ca are sanse bune CFR sa scoata puncte cu ei. Cu Celtic o sa fie diferit, dar cred ca moral o sa intre cu incredere dupa preliminarii si eu cred ca ar conta. Rennes cred ca e una din cele mai bune echipe din urna a 3-a, poate castiga grupa daca ramane in forma. Daca CFR castiga grupa sau Lazio ar fi ultima putem numi surpriza, in rest fiecare echipa se bate la calificare.

  17. #7137 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Tucudean a zis ca ia pauza jumatate de an ca are probleme la inima, prin urmare CFR nu are atacant get beget, in UEL nu va face mare branza, ultimul loc va scrie pe fruntea lor.


    Lazio ii va sparge pe toti.

  18. #7138 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Tucudean a zis ca ia pauza jumatate de an ca are probleme la inima, prin urmare CFR nu are atacant get beget, in UEL nu va face mare branza, ultimul loc va scrie pe fruntea lor.


    Lazio ii va sparge pe toti.
    Tucudean mi-a zis sa-ti daruiesc un bilet la meciul CFR-ului cu FC Turma.Sa vii sa-ti bagi unghia in gat ,cand vei vedea cate boabe o sa ia FCDiviziaB.

  19. #7139 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Cfr a luat-o pe coaja de la Astra, echipa la care nu se achita salariile cu lunile

  20. #7140 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Adica a facut Coltescu meciul praf, e oricum prima infrangere, si nu am emotii, tot noi vom castiga campionatul. Aseara Viitorul a uitat cum se joaca fotbalu fix cand au jucat cu oile, interensat, iar etapa viitoare iar joaca fotbalu acela "frumos".
    Attached Images Attached Images image_2019_08_26t11_22_51_849z.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 357 of 360 FirstFirst ... 257 307 347 355 356 357 358 359 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts