Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 156 of 156

Thread: Airsoft

  1. #141 SP
    Banned Templier's Avatar
    cool!
    ce alte arme mai ai?

  2. #142 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai am un cutit, bata de baseball, electrosoc, stelute ninja, topor... Ah, te referi la arme de airsoft? Well, mai aveam un Luger (un P08 - nazzi time!) dar sa dea naiba daca stiu prin ce cutie e. Si ma bate rau de tot gandul sa iau un Revolver Ruger SuperHawk... dar nu ma pot decide intre 6" sau 8". Cel de 8" sare lejer de 1Kg, e imens... dar la naiba, are 4J (cred ca e maximul permis pt. un pistol de airsoft)! Cel de 6" e un pic mai mic, dar scoate 3J.

    Atasez o imagine cu Ruger SuperHawk 8" Chrome... what a beauty (and a monster)! Mare pacat ca nu are blowback... dar din cate am inteles niciun pistol d-asta super puternic (mai sus de 3J) nu are blowback... exceptie Walther P99 care doar upgradat mai se duce peste 3J (producatorul l-a redus de la 4J la MAXIM 2J).

    P.S. Sper ca nu e nimeni pe-aici dus cu capul sa-si cumpere asa ceva pt. airsoft cu prietenii. Asa ceva luati pt. target practice... tir si atat! La 4J daca mai puneti si bile de 0.4, trece Dzeului la 10-15m prin doze de suc...
    Attached Images Attached Images revolver-ruger-super-hawk-chrome-8.jpg

  3. #143 SP
    Banned Templier's Avatar

  4. #144 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate facem o intalnire de target practice... cine pierde da de baut
    Dar sa reusesc si eu sa fac gardul... ca deja se uita vecinii la mine ca la un nebun, care trage cu pistolul prin gradina (Walther P99 ala e chiar zgomotos, iti da un feeling destul de apropiat de o arma reala).

  5. #145 SP
    Banned Templier's Avatar
    sigur facem! facem si gratar !

  6. #146 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-am gratar (inca), dar cred ca daca trage la foc automat Grey cu vreo monstruozitate de-a lui, reusim sa incalzim niste mici

  7. #147 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aduc eu gratar, cand si unde?

  8. #148 SP
    Banned Templier's Avatar
    Maine la MonkY

  9. #149 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Mă bag și eu cu Eric. Nu avem arme dar poate împrumutăm de la cineva. Să văd dacă îi place.

  10. #150 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ce faceti ma aici, m-am speriat crezand ca s-a reapucat lumea de joc si voi o ardeti pe saorma

  11. #151 SP
    Banned Templier's Avatar
    ce arme de Airsoft ai Grey?

  12. #152 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eh, doar un M4 de la A&K parca (vezi pe paginile trecute) si un Beretta M9 pe CO2. Saracele stau nefolosite de ceva vreme, nici nu stiu daca mai merg.

  13. #153 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai lasa Grey, ca in curand (sa apuc si eu macar gard sa am), le scoti la un mic test. Si niste shaworma, nu-i bai!

    In alta ordine de idei, mai dati si voi exemple de pistoale sau revolvere cu blowback care va plac (sau care vi s-au parut a fi super reusite).

  14. #154 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cam toate pistoalele cu slide mobil si CO2 au blow-back decent.
    Revolverele in schimb nu au deloc, tocmai din cauza ca n-au slide care sa culiseze.

  15. #155 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Mai joaca cineva pe aici?

  16. #156 SP
    Banned Templier's Avatar
    Do you feel lucky, punk?
    Attached Images Attached Images 15991435_10207722188593287_273226441_o.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8

Similar Threads

  1. Pistoale Airsoft By Teo in forum Offtopic
    Replies: 28 Last Post: 02-09-2011, 21:05
  2. Airsoft- COD pe bune By Impaler in forum Jocuri PC
    Replies: 2 Last Post: 25-11-2009, 17:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts