Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 73 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #821 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by schultzy View Post
    In sala asta am jucat...
    Este de 4x4, iar portarul poate sa fie foarte bine si atacant deoarece poti suta de la poarta la poarta.
    Portile sunt aproape de zid si daca sutezi tare se poate intampla sa nici nu stii daca a fost gol sau nu..

    Daca sunteti de acord eu merg.. dar as prefera sa fie alta... dar cum alta nu este..
    Man, sa ne spui si noua daca merita sa mergem. Am inteles ca ai mai jucat acolo si ca e mica rau sala. Mergem sau nu? Adica se poate juca in 1 portar si 3 jucatori? Intreb si eu sa nu ne trezim ca mergem acolo si nu avem loc unii de altii...

    LE: consol3 nu are cum sa dea avansul. Sta cineva in zona sau lucreaza pe acolo pentru a da avansul?

  2. #822 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Este clar o sala de 1+3, parchet pe jos, iar inconvenientele le-am spus... dar macar sa mergem aici decat nicaieri..
    Numarul lu` baiatu ala este 0722.973.169 nu? Daca e vorbesc eu maine cu el... poate ne lasa cu avansu` lu` peste

    Ar trebui sa facem schimb de numere de telefon... pana la urma cati suntem?

  3. #823 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    macar 3 echipe de cate 4 sa fim

  4. #824 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by schultzy View Post
    Este clar o sala de 1+3, parchet pe jos, iar inconvenientele le-am spus... dar macar sa mergem aici decat nicaieri..
    Numarul lu` baiatu ala este 0722.973.169 nu? Daca e vorbesc eu maine cu el... poate ne lasa cu avansu` lu` peste

    Ar trebui sa facem schimb de numere de telefon... pana la urma cati suntem?
    0730368225 - Bogdan. Rezervarea este facuta pe numele Mihai. El a zis ca sa dam un avans pentru ca a avut multi neseriosi. Nu am comentat, fiecare cu regulile lui.

    Pai momentan suntem asa:
    1. Pizzi
    2. Ovidiu a.k.a. Eric Cantona
    3. Webpredator
    4. consol3
    5. k1du - cred
    6. Andrewqp
    7. schultzy

    ...daca am uitat pe cineva, sa ma traga de urechi si sa se treaca aici. Maine am sa va dau tuturor nr. meu pe PM si sa-mi dati un sms sau sa raspundeti tot prin PM.

  5. #825 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    we need 5 more... c'mon guys

  6. #826 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai asteptam vesti de la Laurentiu, Dante. Initial s-au anuntat, dar dat fiind faptul ca am schimbat ziua si ora poate nu mai pot veni. Asteptam sa vedem ce zic si ei.

  7. #827 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Inca nu pot sa ma pronunt daca vin sigur. 50% sanse sa nu ajung pana atunci.

  8. #828 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Detaliu sala si harta:
    Attached Images Attached Images detaliu_sala.jpg detaliu_sala1.jpg

  9. #829 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Imi faceam curat prin numerele de telefon.. si am gasit `balon herastrau`...
    Am sunat (fara nici o speranta).. si mi s-a spus ca este liber si sambata si duminica de la 20:00 - 22:00...
    Nu necesita avans, portile de 3x2... stie cineva de terenu asta ceva? Este ok... ati vrea sa mergem aici?

  10. #830 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am vorbit acum cu schultzy si am inteles ca terenul e langa Casin, probabil in incinta complexului Tineretului. Ceea ce ar fi mega bine. Sper doar sa fie incalzit. Ce ziceti baieti, pentru a enspea oara, schimbam locatia si mergem acolo?

    PS: Asteptam vesti schultzy. Sa ne spui ce ai aflat de la tip.

  11. #831 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Cica e si incalzit!
    Stiti cum e cu copacul asta laudat.. Pana la urma am inchiriat terenu aici si i-am spus ca o sa trec in seara asta pe acolo sa vad cum sta treaba.. ca parca nu imi vine sa cred

  12. #832 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Teren avem, rezervare avem...ce ne lipseste acum? NUMARUL NECESAR DE OAMENI
    Cei care s-au confirmat pentru duminica o sa primeasca de la mine un pm cu numarul meu de telefon. Sper sa poata veni aici la tineretului. Ar trebui sa fim cam 15 oameni.
    PS: cat e ora? Presupun ca ai rezervat 2 ore.

  13. #833 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hai la Casiiin , sa ne spovedim ! Haideti mai nene , trageti un pic de voi !

  14. #834 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Este 150 lei si am rezervat, desigur, pentru 2 ore..
    La 15 oameni o sa vina cam 20 de lei..

  15. #835 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai sper sa ne strangem 15. Momentan de pe forum, confirmati suntem...3. Asteptam sa vedem daca AndRewqp, Web, consol3 si k1du pot veni la Casin. Eu sper sa vina. In felul asta am fi 7...dar tot mai trebuie pana la 15.

  16. #836 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Pentru ce zi e facuta rezervarea?
    Daca e duminica cred ca vin si eu si mai aduc pe cineva.

  17. #837 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Duminica, orele 20:00 - 22:00. Terenul e langa Casin, complexul Tineretului, aproape de piata victoriei, casa presei libere, etc.

    ---------- Post added 25-02-2011 at 06:20 PM ----------

    9 pana acum cu tot cu ocy(mai aduce pe cineva). k1du, consol3 mi-au confirmat ca vin, la fel si web. asteptam raspuns de la Andrewqp si poate vine si Laurentiu. Mai trebuie sa aducem inca 6 sau 5 daca mai vine k1du cu cineva.

  18. #838 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hai mai ocy , se poate sa lipsesti ?

  19. #839 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu vin
    Attached Images Attached Images zidane_franta.jpg

  20. #840 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    O sa vin si eu cu inca cineva..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 73 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts