Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 73 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #1401 SP
    Member asteptau's Avatar
    Mama, doar 2 echipe. Cine draq sta sa alerge doua ore, nu stiu...

  2. #1402 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Sincer eu pot sa alerg si 3, dar ora nu este de loc favorabila

  3. #1403 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    operatiunea de ieri a fost una de succes. iesim si duminica viitoare la fotbal. locatia si ora exacta urmeaza sa se stabileasca.

    pana acum

    1. Spike
    2. Spike + 1
    3. DonBassil
    4. DonBassil + 1
    5. Tonynho
    6. Tonynho + 1

    rog sa se adauge pe lista doar cei care sunt 100% siguri ca vor veni.

  4. #1404 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ma bag si eu cu un prieten

  5. #1405 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    1. Spike
    2. Spike + 1
    3. DonBassil
    4. DonBassil + 1
    5. Tonynho
    6. Tonynho + 1
    7. TheSpider
    8. TheSpider + 1

    Eu nu pot garanta 100% . Depinde foarte mult de locatie si ora.

  6. #1406 SP
    Member TheSpider's Avatar
    si pe mine m-ar interesa pretul. daca ar fi cam ca ala de saptamana trecuta, sau apropiat ar fi perfect.

  7. #1407 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    eu oricum nu pot decat in prima parte a zilei. mai e valabil voucher-ul de data trecuta si acum. dar nu il mai cumpar eu in avans. sa se ocupe si altcineva de organizare.

    Kiselef, 1 Mai: Fotbal cu baietii, la pret mic - inchiriere teren!Doar 49 de lei, in loc de 100 de lei pentru inchiriere o ora teren fotbal, la Scoala de Fotbal Sportteam!

  8. #1408 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce inseamna pirma parte a zilei? eu pot dupa 12 ca e f1 la 10

  9. #1409 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Tonynho va organiza fotbalul pentru weekendul asta. Vom merge pe un sintetic din zona Morarilor duminica intre 11:00 si 13:00. Va rog sa va anuntati participarea numai daca sunteti 100% convinsi ca puteti ajunge.

    1. Spike
    2. Spike + 1
    3. DonBassil
    4. DonBassil + 1
    5. Tonynho
    6. Tonynho + 1

    TheSpider sa nu crezi ca am ceva personal cu tine fiindca te-am scos de pe lista. Am facut-o pentru ca ai zis ca tu poti veni duminica doar dupa 12:00. Te rog sa te pui pe lista dupa ce vezi ora la care s-a rezervat terenul si esti ferm convins ca ne poti onora cu prezenta. S-a mai intamplat o data sa ne anuntam vreo 15 si in final sa ajunge la teren doar 10, ceea ce in opinia mea mi se pare o mare nesimtire. Mai ales ca nu avem locuri limitate astfel incat sa ii fie frica cuiva ca va ramane pe afara.

  10. #1410 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nici o problema, chiar nu pot veni atunci. cand m-am trecut pe lista n-am crezut ca o sa mergeti chiar asa devreme.

  11. #1411 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Hai baieti , curaj .

  12. #1412 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu nu am cum momentan. Daca se modifica situatia maine anunt.

  13. #1413 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    ce inseamna pirma parte a zilei? eu pot dupa 12 ca e f1 la 10
    Aceeasi problema o am si eu! Am vorbit cu Tonynho la tel si a spus ca poate muta de la 14 la 16. Sunteti de acord?

  14. #1414 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Am Facut rezervarea , Terenul sintetic din parcul Morarilor soseaua Pantelimon , Vreau sa va hotarati asupra orei si sa postati pana in ora 22:00 asta seara , ca sa confirm ora rezervari pentru dumunica , deci de la 14:00 la 16:00 , sau putem lua de la 15:00 la 17:00 , btw pretul per ora este de 75 de lei , l-am rezervat pentru 2 ore .

  15. #1415 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    pentru mine nu e o problema.

    Hai Paianjene acum nu mai ai nici o scuza sa iti tesi panza pana la terenul de fotbal

  16. #1416 SP
    Senior Member tray's Avatar
    15-17 daca se rezerva, eu voi veni

  17. #1417 SP
    Member TheSpider's Avatar
    da, ma bag. +1 prieten, poate 2 sa vedem. pt mine e ok si de la 2 si de la 3.

  18. #1418 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Daca mai e cineva care prefera de la 15-17 sa anunte pana maine la ora 13:00 , in mare vom juca de la 15 parerea mea sa poata veni si Tray...si gvingi daca il ajuta mai mult ora asta....si hai sa facem 1 tabel cu cati ne-am strans pana acum ca sa vedem cati suntem .

  19. #1419 SP
    Member TheSpider's Avatar
    mda, a intervenit ceva si prietenul nu mai poate veni si nici eu nu stiu sigur daca pot... o sa va spun maine daca vin.

  20. #1420 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Ar trebui sa facem o lista sa vedem cati suntem (sub 10 nici nu cred ca merita, pierdem timpul degeaba). Deci cine merge 100%?

    1.tray (de la 15-17)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 73 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts