Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Capcom s-au pus pe amanari

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Capcom s-au pus pe amanari

    A trecut Modern Warfare 2, motivul multor amanari. Totusi, acestea nu s-au terminat. Astazi Capcom a anuntat amanarea mai multor jocuri care trebuiau sa fie lansate in Q4 2009 pentru anul fiscal 2010. Din pacate acestea sunt jocuri asteptate de fanii din toate lumea: Monster Hunter 3 ( lansarea in US/EU), Lost Planet 2 si Super Street Fighter IV. Acestea vor fi lansate in perioada 1 Aprilie 2010 - 31 Martie 2011, cel mai probabil in Q1 2010. Acestea ne-au oferit si cateva motive pentru aceste amanari: evitarea altor titluri mari din Q4 2009, mentinerea valorii titlurilor Capcom si a vanzarilor, cresterea numarului de titluri din urmatorul an fiscal.
    Attached Images Attached Images lostplanet2_1.jpg

  2. #2 SP
    Member Aquashark's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    AAAAAAA!!!!!!!1
    Tot ce vreau sa zic acum este......
    CRAPCOM
    Attached Images Attached Images demotivational-poster.jpg

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh... si voi acum. Mi se pare un pic aiurea sa spuneti "Capcom rulez" cand scoate jocuri bune... si "Capcom sucks" cand le amana tocmai pentru a nu scoate crappy stuff. Hotarati-va ! Ma indoiesc ca vreti sa puneti Capcom in aceeasi oala cu EA de exp... si sa le scoata anual, no matter what... Eu unul prefer sa astept.

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Capcom rulez all the way! Nu conteaza ca amana. Cand scoate -> SCOATE!

  6. #6 SP
    Member weriwulf's Avatar
    I want another DMC, Bayonetta sucks X.X

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    I want another DMC, Bayonetta sucks X.X
    Cum Dzeu sucks, vad ca are 9.5 pe IGN (pe Xbox 360... pe PS3 are mai putin, avand cam multe probleme). Hell yeah, pe metacritic are si multe note de 10/10... cu un total (momentan) de 94/100. Daca si la notele astea sucks... atunci

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cum Dzeu sucks, vad ca are 9.5 pe IGN (pe Xbox 360... pe PS3 are mai putin, avand cam multe probleme). Hell yeah, pe metacritic are si multe note de 10/10... cu un total (momentan) de 94/100. Daca si la notele astea sucks... atunci
    Sincer, cam are dreptate. Bayonetta nu este de 10, nici macar de 9.5, mai degraba merita un 8. Dar fiind un joc usor brainless, foarte rewarding (vezi si MW2 MP), normal ca a prins. Probabil sunt si putin subiectiv, deoarece tot ce trece de Ninja Gaiden mi se pare deja un kitsch.

    Chiar este bine ca au amanat Lost Planet 2, la ce nebunie se anunta in perioada urmatoare.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca te referi la versiunea de PS3... da. Vad pe metacritic ca IGN i-au dat 96/100 pt. Xbox 360 si 82/100 pt. PS3. Chiar asa de rele sunt bug-urile ?

  10. #10 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eh... si voi acum. Mi se pare un pic aiurea sa spuneti "Capcom rulez" cand scoate jocuri bune... si "Capcom sucks" cand le amana tocmai pentru a nu scoate crappy stuff. Hotarati-va ! Ma indoiesc ca vreti sa puneti Capcom in aceeasi oala cu EA de exp... si sa le scoata anual, no matter what... Eu unul prefer sa astept.
    Le amana pt a evita concurenta cu titlurile majore pe care celelalte companii planuiesc sa le lanseze in 4th quarter.
    Deci e un delay cu "iz" financiar.
    Daca or sa mai lucreze la finisarea jocului si SSFIV iese balanced right, then they are respectable.
    Nu vreau sa mai vad BS-ul din SFIV, de celelalte titluri prea putin imi pasa.

    Eu unu nu am zis niciodata ca aceasta companie rullz...they just, make games.

    SSF4 delayed, will be released after March 31, 2010


  11. #11 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca te referi la versiunea de PS3... da. Vad pe metacritic ca IGN i-au dat 96/100 pt. Xbox 360 si 82/100 pt. PS3. Chiar asa de rele sunt bug-urile ?
    L-am jucat si terminat de 3 ori pana acuma pe PS3 si n-am intalnit bug-uri. Este unul dintre cele mai bune jocuri pe care le-am jucat. Chiar nu-mi pare rau ca am dat atatia bani pe versiunea Japan.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-11-2012, 17:02
  2. Tecmo Koei anunta mai multe amanari By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 17-02-2011, 21:08
  3. Mirror's Edge 2 a fost pus pe hold By erik95 in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 17-02-2011, 20:45
  4. Blue Castle Games s-au pus pe treaba By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-12-2009, 02:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts