Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Fifa 10: aproape 10 milioane de unitati vandute

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Fifa 10: aproape 10 milioane de unitati vandute

    Ultimul joc al seriei Fifa se vinde foarte bine. Jocul s-a vandut in 9.7 milioane de exemplare. Acesta a fost, pana la lansarea Modern Warfare 2, cel mai bine vandut joc in UK. Doar in UK au fost vandute 2 milioane de exemplare, iar in prima saptamana au fost vandute 1.7 milioane exemplare numai in Europa. Fifa 10 este considerat cel mai bun joc al seriei Fifa. EA va lansa, dupa bunul obicei, si Fifa World Cup 10, joc ce va fi lansat cu ocazia Campionatului Mondial.
    Attached Images Attached Images fifa10_portait_06_wm.jpg

  2. #2 SP
    Member romey's Avatar
    Pe buna dreptate e cel mai bun FIFA ,io asa il consider , desi in ultima luna parca apar tot mai multe defecte ale lui,ca de exemplu albitru care la inceput se ferea de minge acum e tot in picioarele jucatorilor tai (io asta patesc in ultimele saptamini)>Concluzie: cel mai bun FIFA de pina acum.

  3. #3 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Cel mai bun simulator de fotbal in prezent ..dar eu cred ca vine tare din urma PES ...asta pe viitor...
    Partea proasta este ca cei de la EA sports..pot realiza mult mai multe dak vor..dar parerea mea e ca ei urmaresc in primul rand profitul si apoi tehnologia.Adica nu exista diferente majore de la un an la altul.

  4. #4 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu o sa fiu putin off, referitor la ce a spus 5uNNy ca e cel mai bun simulator de fotbal, sincer chiar nu mi se pare fifa un simulator, am jucat fifa mult timp apoi am trecut la pes si am ramas fan pes care mi se pare mai aproape de adevar, pot spune chiar ca e un simulator, nu mi-o luati in nume de rau, este doar o parere de a mea si scuze inca o data pt ca am fost off.

  5. #5 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Eu o sa fiu putin off, referitor la ce a spus 5uNNy ca e cel mai bun simulator de fotbal, sincer chiar nu mi se pare fifa un simulator, am jucat fifa mult timp apoi am trecut la pes si am ramas fan pes care mi se pare mai aproape de adevar, pot spune chiar ca e un simulator, nu mi-o luati in nume de rau, este doar o parere de a mea si scuze inca o data pt ca am fost off.
    Nu sunt fanboy si orice joc de fotbal e binevenit insa pes fata de fifa mi se pare cu mult in spate in ceea ce priveste simularea. Aduc si argumente: jucatorii fug ca niste robotei (cu genunchii sus), fizica mingii la fel de nerealista, de echipe (licente) nu mai zic, e jenant. Oricum se pot verifica notele site-urile de specialitate (PES10-Gamespot-6.5, FIFA10-Gamespot-9.0). Nu am nimic personal cu persoanele in cauza dar nu inteleg la ce va uitati cand faceti comparatia pes/fifa. Singurul lucru care mi-a placut foarte mult la pes a fost modul Champions League...

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cred ca se uita inapoi cu vreo 4-5 ani

  7. #7 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu ma uit inapoi cu 4-5 ani, sincer, a fost o parere personala, pot sa vin si cu argumente dar nu vreau sa intru in polemica, fiecare are o parere si trebuie respectata indiferent ca ne convine sau nu, numai bine la toti

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Nu ma uit inapoi cu 4-5 ani, sincer, a fost o parere personala, pot sa vin si cu argumente dar nu vreau sa intru in polemica, fiecare are o parere si trebuie respectata indiferent ca ne convine sau nu, numai bine la toti
    Scuze ca ma bag, dar vreau sa te corectez cu ceva. daca iti argmentezi o parere personala/alegerea facuta nu inseamna ca vei intra in polemica. Chiar din contra, cred ca vei fi luat in vizor, de catre membrii forumului, daca nu aduci argumete care sa-ti sustina punctul de vedere.

    "Imi place jocul X mai mult ca Y" - wrong
    "Imi place jocul X mai mult ca Y, deoarece:..." - correct

    e adevarat ce spui tu, "fiecare are o parere si trebuie respectata indiferent ca ne convine sau nu," dar este foarte deranjant cand iti exprimi punctul de vedere si doar atat. nimic mai mult, ne lasi cu ochii in soare. pana la urma e un forum, un loc potrivit dezbaterilor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox 360: 70 de milioane de unitati vandute By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 25-10-2012, 10:35
  2. Replies: 3 Last Post: 15-02-2011, 20:59
  3. FIFA 2011 - 2.6 milioane de unitati vandute By Daniel in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 18-10-2010, 16:19
  4. Xbox 360 - 30 de milioane de unitati vandute By consol3 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 29-05-2009, 12:19
  5. Replies: 22 Last Post: 19-03-2009, 21:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts