Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Zvon: Mai multe remake-uri pentru jocurile de PS2

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Mai multe remake-uri pentru jocurile de PS2

    Numeroase surse online ne dezvaluie cateva jocuri de tip Collection ce vor fi lansate in urmatoarele luni. In ultimele saptamani cativa retaileri au dezvaluit jocuri precum Splinter Cell Collection, Prince of Persia Collection sau MK Arcade Kollection. Site-ul jeuxvideos a aflat prin intermediul unor surse interne ce planuri au cei de la Ubisoft si Warner Bros. Ubisoft va lansa pe 4 Noiembrie Splinter Cell Collection, Rayman Collection si Prince Of Persia Collection. Warner Bros. va lansa doar Mortal Kombat Arcade Kollection pe data de 18 Noiembrie, acest joc va include primele trei titluri ale seriei in HD si va costa doar 30$. Jocurile lansate de Ubisoft vor fi HD, 3D si vor costa 40$. Splinter Cell Collection si PoP Collection sunt la momentul actual disponibile pe site-ul Zavvi.
    Attached Images Attached Images prince_of_persia_-_the_forgotten_sands_-_luftangriff.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Un final fantasy collection aproape sigur nu o sa avem ...da oare nu o sa faca cei de la capcom un devil may cry collection ?

  3. #3 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Da, Devil May Cry Collection ar fi frumos ! Sincer, eu imi doresc ceva ce nu o sa iasa vreodata. Sa ia Warner Bros si EA exemplu de la Eidos si Rocksteady si sa refaca jocul Batman Begins asa cum ar trebui sa fie un joc Batman !


  4. #4 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    daca ar face acelasi lucru si cu cealalta consola ( de xbox 360 era vorba...). As mai juca PoP WW si The 2 Thrones .... Sad

  5. #5 SP
    Junior Member r3mus_r3mus's Avatar
    ar fi excelen o colectie DMC, de asemenea ar fi buna o colectie Onimusha deoarece nu am jucat seria si mi se pare ca arata foarte bine

  6. #6 SP
    Member Xbox's Avatar
    era si timpul sa mai apara cv nou pt ps2 , ca ramasese cam in urma rau de tot ps2-iul.

  7. #7 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Da' nu e nimic nou pentru PS2. Sunt remake-uri ale jocurilor de PS2 pentru PS3.

  8. #8 SP
    Member Mircea's Avatar
    sa faca la cat mai multe k sunt jocuri frumoase si pe ps2

  9. #9 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    un remake la gta 3,gta vice city si san andreas.Si san andreas sa aiba un mod online.Ar fi un must-have

  10. #10 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cristiochiana View Post
    un remake la gta 3,gta vice city si san andreas
    Sunt prea noi pt un remake - parerea mea. Plus ca sansele sa faca remake sunt destul de mici, jocurile alea inca se vand pe PS2, iar pt PS3 lumea ar cumpara mult mai repede un GTA V.

    Eu personal nu-mi doresc niciun remake, as vrea sa vad Black 2...
    Cred ca Black a fost singurul joc pe care poti sa-l confunzi foarte usor (din punct de vedere al graficii) cu un joc de PS3 sau XBOX 360.

  11. #11 SP
    Member darcangel's Avatar
    ICO, n-ar fi frumos ?

  12. #12 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    ICO & Shadow of the Collosus Collection este confirmata .
    Abia astept Pop Trilogy, desi nu cred ca o voi cumpara la lansare. Cert este ca oricum e un must-have ( poate ca dupa ce joc trilogia, voi dori sa joc si PoP Tfs sau 2008 ). Cover-urile nu-mi plac deloc, se puteau face mai bine ( la Gow Collection a fost frumos, dar acum vad ca toate jocurile de tip Collection au carcase la fel... si incep sa-mi displaca ).

  13. #13 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Razvylord, daca ti-a palcut trilogia originala PoP, nu iti recomand nici unul din ele> POATE Forgotten Sands, desi este foarte simplu si 90% copie dupa SoT. 2008 nu are treaba cu printul respectiv. Alt gameplay, alte personaje, alt storyline. Producatorii au zis ca "it's not THE Prince Of Persia it's A Prince Of Persia. There are many princes of Persia". Am terminat 2008-ul si a fsot o dezamagire totala, inclusiv finalul. Forgotten Sands nu a rezistat mai mult de juma' de ora, iar eu sunt fan al trilogiei originale. Nu are acelasi feeling. Acum depinde de gusturi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2012, 11:41
  2. Tot mai multe MMO-uri devin free-to-play By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 12 Last Post: 01-03-2012, 21:38
  3. Replies: 16 Last Post: 21-01-2011, 12:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts