Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Zvon: PSP-400 in 2009; PSP2 in dezvoltare

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Zvon: PSP-400 in 2009; PSP2 in dezvoltare

    Eurogamer dezvaluie ca "anumite surse" indica faptul ca Sony planuieste lansarea consolei PSP-4000 in 2009 si va lansa intr-un final PSP2. Este o stire ciudata mai ales ca in urma cu o saptamana presedintele Sony Europe, David Reeves a zis ca "momentan nu sunt planuri pt. PSP2". De asmenea sursele mentioneaza ca deja sunt jocuri in dezvoltare pentru consola neanuntata. Speram ca PSP-4000 sa rezolve problemele ecranului suferite de PSP-3000.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Asa, explica-mi si mie poza aia ce vrea sa reprezinte, ca din linkul tau, m-am lamurit. Apropos, cum ti se pare PS4? Cam colturos, zic eu! Puteau sa-i puna un pic de culoare macar pe margini.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Mika, un zvon nu e o stire asa cum nici iarna nu e ca vara....in rest thanks

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Chiar daca este un doar un zvon,cu siguranta va exista un PSP2 avand in vedere succesul avut de PSP

  6. #6 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    Vor mai scoatea cei de la Sony inca o revizie la PSP....dar totusi nu se stie nimic concret despre ea si nici despre PSP 2

  7. #7 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    asa a fost si cu psp 3000 o simpla stire...nimeni nu credea...dar s a vazut pana la urma

  8. #8 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    Mai vedem ce iese pana la urma....dar poate ar fi cazul sa se gandeasca serios la un PSP 2 sau ce nume or vrea sa ii dea

  9. #9 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    PS4 ? ...





  10. #10 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    PS4 ? ...




    this is madness!

  11. #11 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    da. asta inseamna evolutie. din cauza poluarii or sa ne cresca 4 degete in plus si inca 2 maini.

  12. #12 SP
    Member reborn2603's Avatar
    PS4 nu va venii decat peste foarte mult timp, dupa cati bani au pierdut cu PS3, nu cred ca isi permit sa se avante intr-un nou research pentru o noua consola. Plus, din punct de vedere al hardware-ului PS3-ul se ridica cu mult deasupra oricarei console, asta e adevarul; desi mi-a fost greu sa zic, eu sunt fan xbox360.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sper ca PSP2 sa detina si al doilea thumbstick, plus 2 extra triggere. In rest, doar specificatii mai bune (gen rezolutie mai mare, cpu/gpu mai rapid). Poate Sony are de gand sa porteze jocuri de PS2 pe PSP2 asa cum a facut cu jocurile de PSx pe PSP

  14. #14 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Putem va rog sa nu mai lansa zvonuri total aiurea?Nu ca ar conta, dar cel mai mult urasc topicurile legate de ZVONURI ne-oficiale.
    Iar aceste topicuri nu decat rolul de a induce in eroare posibilii fani, si nu aduce NIMIC constructiv.Toata lumea isi da cu parerea, dar nimeni nu stie nimic.


    Nu, Sony NU ARE PLANURI PT PSP2 momentan!!!
    No Plans Watch: Sony Have NO PLANS For A PSP2

  15. #15 SP
    Junior Member black pearl's Avatar
    mi-am cumparat si io recent un psp3000 unde as putea sal decodez...undeva mai aproape de Valcea

  16. #16 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu se poate moda PSP 3000.

  17. #17 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Nu se poate moda PSP 3000.
    Esti tu asa de sigur?
    http://www.consolegames.ro/forum/f13...0-a/#post39738

  18. #18 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    PSP 3000 se modeaza deja ...
    Sa speram ca si PSP2

    Mock-up




  19. #19 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    PSP 3000 se modeaza deja ...
    Sa speram ca si PSP2

    Mock-up



    Primul are L1/L2 puse aiurea iar al doilea pare destul de fragil.....poate poate vor anunta cei de la Sony vreun PSP2 sau cum or vrea sa il numeasca

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: PSP2 va avea suport 3G si ecran OLED By hibrid13 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 27-01-2011, 12:15
  2. Zvon: Uncharted vine pe PSP2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 27-12-2010, 23:07
  3. Zvon: Prima imagine cu PSP2? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 38 Last Post: 09-09-2010, 15:59
  4. Zvon: Killzone 3 in dezvoltare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 30-06-2009, 21:44
  5. Zvon: Un nou joc Star Wars in dezvoltare By istrategie in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 24-04-2009, 22:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts