Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Live gratis pentru cei ce vor juca GTA 4

  1. #1 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

    Live gratis pentru cei ce vor juca GTA 4

    Microsoft a anuntat ca serviciul Xbox Live va fi gratuit in perioada 17 - 22 februarie 2009. Nu va ganditi acum ca va fi gratis in totalitate ci doar pentru cei ce vor juca Grand Theft Auto 4 sau DLC-ul care este pe drum, The Lost and The Damned. Si cei ce detin cont silver vor putea beneficia de online gaming in aceasta perioada. Sa speram ca nu vor claca serverele deoarece sunt sigur ca foarte multa lume asteapta acest DLC-ul iar in perioada lansarii lui foarte multe console vor rula GTA 4.
    Attached Images Attached Images gta_live_free.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cred ca s-a inbolnavit Bill Gates de au gresit sa ofere ceva gratuit .
    Acum gluma ca gluma dar este o veste buna.

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Foarte buna vestea,pacat ca nu mai am GTA 4

  4. #4 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Stai putin ca n-am inteles: poate ca ma insel ca sunt cam noob in de-ale XBox 360, dar cum vine asta? Adica aveti un DLC care costa dupa cate am inteles cam 19$ sau 1000 si ceva de puncte. Pe care nu le puteti achizitiona decat daca aveti cont Gold. Adica trebuie sa aveti abonamentul platit. Pe care Microsoftul vi-l da gratuit pe cont Silver, dar de unde nu-l puteti downloada deoarece va tebuie Gold... si nu inteleg unde se inchide cercul. Adica ce va da gratis? Ca oricum trebuie sa platiti DLCul.
    Si chiar daca ar fi: va bucurati ca niste retarzi ("Yoshimitsu" si "tiberiu_sim") pentru 5 (cinci) zile de pomana de parca ati fi castigat la loto.

  5. #5 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pentru DLC nu trebuie Gold.

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu cred ca Microsoft face asa sa atraga noi jucatori pe live..printre cei care nu joaca decat single player.Am jucat acum cateva zile Live am avut decat 48 H dar sunt sigur ca incurand imi i-au si eu pe 12 sau macar 3 luni.Deci am ramas placut impresionat de jocul online si ca mine vor fi multi cu GTA IV probabil.

  7. #7 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Pentru DLC nu trebuie Gold.

    Da, dar trebuie platit? Daca da, nu vad care-i faza cu "gratuitatea". Facand o analogie si eu am vandut produse la care am acordat o garantie de 1 saptamana, neconditionata. Asta nu inseamna ca sunt service.

  8. #8 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Stai putin ca n-am inteles: poate ca ma insel ca sunt cam noob in de-ale XBox 360, dar cum vine asta? Adica aveti un DLC care costa dupa cate am inteles cam 19$ sau 1000 si ceva de puncte. Pe care nu le puteti achizitiona decat daca aveti cont Gold. Adica trebuie sa aveti abonamentul platit. Pe care Microsoftul vi-l da gratuit pe cont Silver, dar de unde nu-l puteti downloada deoarece va tebuie Gold... si nu inteleg unde se inchide cercul. Adica ce va da gratis? Ca oricum trebuie sa platiti DLCul.
    Si chiar daca ar fi: va bucurati ca niste retarzi ("Yoshimitsu" si "tiberiu_sim") pentru 5 (cinci) zile de pomana de parca ati fi castigat la loto.


    Prietene nu ti se pare ca ar trebui sa iti controlezi vocabularu?Ce ti-a facut Tiberiu sau Yoshimitzu de ii faci "retarzi".

    P.S.:Vezi ca scrie ca vor avea gratuitate si cei cu GTA 4 fara DLC.Adica am 5 zile in care pot sa fac toate achievment-urile pe live.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @chifteluta.. invata sa citesti.... scrie clar in stire ca live este free pentru cei care joaca GTA 4 si DLC-ul... ca sa iti spun ca pentru fi-mea... daca joci GTA 4 chiar daca nu iti iei DLC-ul, beneficiezi de live gratis

  10. #10 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Prietene nu ti se pare ca ar trebui sa iti controlezi vocabularu?Ce ti-a facut Tiberiu sau Yoshimitzu de ii faci "retarzi".
    Bun, ca sa te lamuresc: ai postat ca un prost. Dar probabil ca nu esti prost. Esti un pic nervos, dovada ca ai facut cateva greseli de ortografie si punctuatie. Te-am comparat momentan cu un "prost" deoarece te-ai comportat ca unul, dar asta nu inseamna ca ti-am acordat un calificativ. Asta deoarece nu mi-ai citit cu atentie postul, nu ai fost atent la ora de limba Romana ca sa vezi ce inseamna o comparatie, de unde am dedus ca mai ai ceva de invatat. Facand o analogie, daca as' zice ca semeni cu Brad Pitt, asta nu inseamna ca esti Brad Pitt. Asa si eu. Citeste mai atent ce am scris, si dupa aia mai discutam despre "vocabularu" (ce ironie, sa gresesti tocmai articulatia la cuvantul care reprezinta din punctul tau de vedere incapacitatea mea intelectuala) meu.

    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    @chifteluta.. invata sa citesti.... scrie clar in stire ca live este free pentru cei care joaca GTA 4 si DLC-ul... ca sa iti spun ca pentru fi-mea... daca joci GTA 4 chiar daca nu iti iei DLC-ul, beneficiezi de live gratis
    Am inteles acum: daca ai GTA4, nu ai cont Gold, poti juca online si fara sa descarci addonul, pe cont Silver. 10x. Cred ca fetele noastre s-ar intelege bine.

  11. #11 SP
    Member collector's Avatar
    oricum ,e varza in multy ...

  12. #12 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Bun, ca sa te lamuresc: ai postat ca un prost. Dar probabil ca nu esti prost. Esti un pic nervos, dovada ca ai facut cateva greseli de ortografie si punctuatie. Te-am comparat momentan cu un "prost" deoarece te-ai comportat ca unul, dar asta nu inseamna ca ti-am acordat un calificativ. Asta deoarece nu mi-ai citit cu atentie postul, nu ai fost atent la ora de limba Romana ca sa vezi ce inseamna o comparatie, de unde am dedus ca mai ai ceva de invatat. Facand o analogie, daca as' zice ca semeni cu Brad Pitt, asta nu inseamna ca esti Brad Pitt. Asa si eu. Citeste mai atent ce am scris, si dupa aia mai discutam despre "vocabularu" (ce ironie, sa gresesti tocmai articulatia la cuvantul care reprezinta din punctul tau de vedere incapacitatea intelectuala care imi lipseste) meu.

    lollollol

    Ontopic:Cel putin Multi e mai frumos decat Single.(parerea mea)

  13. #13 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by collector View Post
    oricum ,e varza in multy ...
    Heheh, de fapt despre asta e vorba.. Nu-l mai joaca nimeni si deci nici nu se mai cumpara DLC... lol

  14. #14 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pentru cultura ta generala Chifteluta (pe care oricum nu o ai) sa stii ca eu nu m-am bucurat ci am facut doar o afirmatie. Din posturile tale inteleg ca toata lumea de pe forumul asta e proasta si retardata numai tu esti destept.

    Propun un ban de cel putin 48h pentru limbaj neadegvat pe un forum public si ofensa la adresa coforumistilor (stiu sigur ca ai sa te iei iar de mine, insa detin si eu un forum destul de mare si nu permit asemenea limbaj). Deasemeni prealuminatul ar trebui sa-si ceara scuze in public pentru ca a recunoscut singur ca nu a inteles exact despre ce e vorba.

    LE: imi pare rau Mo ca-ti stricam stirea.

  15. #15 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Stai putin ca n-am inteles: poate ca ma insel ca sunt cam noob in de-ale XBox 360, dar cum vine asta? Adica aveti un DLC care costa dupa cate am inteles cam 19$ sau 1000 si ceva de puncte. Pe care nu le puteti achizitiona decat daca aveti cont Gold. Adica trebuie sa aveti abonamentul platit. Pe care Microsoftul vi-l da gratuit pe cont Silver, dar de unde nu-l puteti downloada deoarece va tebuie Gold... si nu inteleg unde se inchide cercul. Adica ce va da gratis? Ca oricum trebuie sa platiti DLCul.
    Si chiar daca ar fi: va bucurati ca niste retarzi ("Yoshimitsu" si "tiberiu_sim") pentru 5 (cinci) zile de pomana de parca ati fi castigat la loto.
    Nu ma bucur ...
    Oricum in Multy e varza,de fapt nu e ,dar nu prea il mai joaca multa lume,si esti norocs daca gasesti vreo 4-5 oameni la Team Deathmatch ....
    Ziceam doar ca e vestea buna

  16. #16 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    yay, gold mi se termina in 15 deci o sa pot sa joc pana imi cumpar gold luna viitoare

  17. #17 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    yay, gold mi se termina in 15 deci o sa pot sa joc pana imi cumpar gold luna viitoare
    Mie deja mi-a expirat,de asta este o stire buna pentru mine

  18. #18 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Citeste mai atent ce am scris, si dupa aia mai discutam

    Pai domnule, daca e sa cautam acul in carul cu fan din punct de vedere gramatical, in cazul de mai sus virgula este total gresit asezata.

  19. #19 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    bad post...

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Everybody chill... and let's sing Kumbaya and do the cg dance !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 12-04-2013, 16:10
  2. Replies: 3 Last Post: 05-12-2011, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts