Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 51

Thread: Zvon: PS3 devine mai mic si mai usor

  1. #21 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Din partea mea sa fie din carton si sa stea in dunga. Daca o sa fie mai ieftin si mai fiabil e binevenit.

  2. #22 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Cum adica mai fiabil ca eu nu am avut nicio problema hardware de. 2 ani, la fel si multi altii

  3. #23 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Versiunea actuala de slim nu mi se pare slim deloc cand ma gandesc cum arata PS2 slim spre exemplu, asa ca astept sa vad adevarata versiune de PS3 slim. Se poate vinde foarte bine in acelasi timp cu PS4 , lanseaza slimul anul acesta si 4 anul viitor.

  4. #24 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Se va lansa PS3 S.

  5. #25 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    New PS3 Slim Model (CECH-4000 / CECH-4001x) Registered at FCC - Page 1 - PS3 NEWS - PlayStation 3 News - PS3 Hacks - PS3 CFW

    While there is little information on the new SKU, the FCC ID is listed as AK8CBEH19C1 and rumors suggest the new PlayStation 3 model may feature a top-loading disc tray similar to the one on the PS2 Slim.

  6. #26 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    New PS3 Slim Model (CECH-4000 / CECH-4001x) Registered at FCC - Page 1 - PS3 NEWS - PlayStation 3 News - PS3 Hacks - PS3 CFW

    While there is little information on the new SKU, the FCC ID is listed as AK8CBEH19C1 and rumors suggest the new PlayStation 3 model may feature a top-loading disc tray similar to the one on the PS2 Slim.
    Foarte interesant. Daca zvonurile astea se adeveresc e clar - o sa vedem urmatoarea generatie peste 2-3 ani. Bravo Sony, dupa 3 cicluri de 6 ani respectate cu sfintentie urmeaza un ciclu de 10 ani. Cutremurul de la Fukushima le-a afectat japonezilor si gandirea. In loc sa lanseze noua generatie, ei se joaca cu carcase pt PS3.

  7. #27 SP
    Member Dasani's Avatar
    Threadul asta devine ridicol!

  8. #28 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    Threadul asta devine ridicol!
    Ghici ce, tu te afli pe el.

  9. #29 SP
    Member Swift's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Foarte interesant. Daca zvonurile astea se adeveresc e clar - o sa vedem urmatoarea generatie peste 2-3 ani. Bravo Sony, dupa 3 cicluri de 6 ani respectate cu sfintentie urmeaza un ciclu de 10 ani. Cutremurul de la Fukushima le-a afectat japonezilor si gandirea. In loc sa lanseze noua generatie, ei se joaca cu carcase pt PS3.
    Ti se pare ca Microsoft se grabeste cu urmatorul XBOX?

  10. #30 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Ti se pare ca Microsoft se grabeste cu urmatorul XBOX?
    Ti se pare ca ma intereseaza ce face Microsoft? Mai citeste ce am scris inca odata, poate intelegi despre ce-i vorba aici.

  11. #31 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Versiunea actuala de slim nu mi se pare slim deloc cand ma gandesc cum arata PS2 slim spre exemplu, asa ca astept sa vad adevarata versiune de PS3 slim. Se poate vinde foarte bine in acelasi timp cu PS4 , lanseaza slimul anul acesta si 4 anul viitor.
    Tu compari ps2 slim cu PS3 slim....e clar

  12. #32 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    New PS3 Slim Model (CECH-4000 / CECH-4001x) Registered at FCC - Page 1 - PS3 NEWS - PlayStation 3 News - PS3 Hacks - PS3 CFW

    While there is little information on the new SKU, the FCC ID is listed as AK8CBEH19C1 and rumors suggest the new PlayStation 3 model may feature a top-loading disc tray similar to the one on the PS2 Slim.
    nu inteleg de ce ar baga un disc tray...ca sa se strice mai repede sau ?

  13. #33 SP
    Junior Member nagy77's Avatar
    Si cand te gandesti ca peste 10 ani ce jucam acum pe PS3 vom juca pe telefoane ( poate chiar 5 ani )

  14. #34 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Tocmai de aceea trebuie sa apara cat mai repede PS4(Orbis) pentru ca generatia actuala e depasita ,cei care zic ca PS3-ul si Xbox-ul sunt de actualitatea ori au achizitionat consola recent ori nu-si permit una noua.Eu unul nu-mi permit sa-mi cumpar una noua dar asta nu inseamna ca nu-mi doresc sa apara noua generatie cat mai curand.Chiar daca aveam posibilitatea de a-mi cumpara o noua consola nu o cumparam cand aparea ,asteptam sa apara Slim-ul sau o varianta inbunatatita la un pret redus .

  15. #35 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    cei care zic ca PS3-ul si Xbox-ul sunt de actualitatea ori au achizitionat consola recent ori nu-si permit una noua.
    Si eu am crezut dintotdeauna ca asta e motivul pt. care nu se doreste o noua consola - cauza financiara.
    Altul nici nu ar putea fi. De ce nu ti-ai dori ceva mai bun pt. tine daca ti l-ai putea permite ?!

  16. #36 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Si eu am crezut dintotdeauna ca asta e motivul pt. care nu se doreste o noua consola - cauza financiara.
    Altul nici nu ar putea fi. De ce nu ti-ai dori ceva mai bun pt. tine daca ti l-ai putea permite ?!
    Stiu dar asta nu inseamna sa fim egoisti,doar pentru ca eu nu-mi permit produsul respectiv ,nu inseamna ca altcineva care si-l permite nu-l vrea.Cu cat apare mai repede generatia urmatoare de console,cu atat mai bine ,daca apare peste 2 ani ,inseamna ca am de asteptat cel putin 3 ani pentru a o putea achizitiona .

  17. #37 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mai mult decat atat, chiar daca nu ne-o permitem, aparitia noii console trebuie salutata. Pentru ca, ghici ce, in timp ce noi ne mai bucuram cat de cat de PS3, vom mai asista si la posibile ieftiniri pentru Orbis sau cum se va numi.

    Asa, daca se va lansa peste x ani, o ieftinire pentru a ne-o putea permite ar surveni abia peste x+y ani. Sper ca ati inteles logica. Sa vina PS4!

  18. #38 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Cat de mica pot s o faca ?
    Ceva de genul ?
    Attached Images Attached Images ouya01.jpg

  19. #39 SP
    Junior Member motz_mxm's Avatar
    unde iti merge tie groaznic uncharted 3,god of war 3,metar gear solid 4? ca eu le-am jucat pe ps3ul meu si nu au avut o secunda macar de lag asta e pt DanTe23

  20. #40 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by motz_mxm View Post
    unde iti merge tie groaznic uncharted 3,god of war 3,metar gear solid 4? ca eu le-am jucat pe ps3ul meu si nu au avut o secunda macar de lag asta e pt DanTe23
    Eram ironic :banghead:

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 36 Last Post: 03-11-2014, 02:04
  2. Replies: 4 Last Post: 02-06-2014, 01:56
  3. PS3ul devine mai usor By erik95 in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 17-03-2010, 00:41
  4. Borderlands devine mai animat By Mika in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 06-05-2009, 00:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts