Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 50

Thread: Jocurile si cine a castigat de fapt E3 in acest an

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie din jocurile exclusive mi-au placut asa: Bayonetta 2, Donkey Kong Country: Tropical Breeze, Game & Wario, Super Mario 3D World, X, Dead Rising 3, Forza Motorsport 5, Killer Instinct, Quantum Break, Ryse: son of Rome, inFamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall, The order: 1886. De multiplatforms nici nu mai zic... Acum ce draci fac... ca daca le iau pe toate, intru in faliment

  2. #22 SP
    Member toto's Avatar
    Microsoft au cam luat-o in mufa cu xbox 360 din punctul de vedere strict al piratarii jocurilor , eu cred ca xbox one avand o arhitectura asemanatoare pc-urilor , nu ar da batai prea mari de cap sa fie modata , iar cei de la Microsoft cred ca sunt constienti de asta , iar singura masura de contracarare ar fi asta , sa aiba on control online total pentru a contracara efectele .C

    ---------- Post added 13-06-2013 at 03:50 PM ----------

    Cat despre jocuri numai de bine , toate unse si frumoase , grafica impresionanta , efecte care mai de care si asta e doar inceputul , adevaratul potential al consolelor o sa-l vedem cam dupa doi , trei ani . Fiecare va alege ce-i mai bine pentru el , la noi primeaza partea financiara , avantaj PS4 in cazul aceasa , vor fi insa multi care vor achizitiona si xbox one , fiindca sunt jocuri care vor ridica cota lui de piata

  3. #23 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Sa nu uitam ca Sony are totusi circumstante atenuante pentru faptul ca nu a avut un numar mare de jocuri exclusive prezente pe scena la E3, anul acesta Nintendo nu a lansat mai nimic in general pentru WiiU, iar MS a lansat doar Gears of War. Studiourile Sony in schimb au muncit din greu pentru PS3, in martie Sony Santa Monica a lansat God of War Ascension iar acum Naughty Dog lanseaza The Last of Us, urmeaza Quantic Dream cu Beyond Two Souls si in toamna Polyphony Digital va lansa GT6, toate 4 sunt jocuri mari AAA exclusive PS3 care costa mult pentru un studio chiar daca are 2 echipe de dezvoltare. Din jocurile exclusive MS sunt interesat de Ryse, Quantum Break si Dead Rising 3 (DR3 cred ca e timed exclusive), Titanfall o sa il joc pe PC iar Minecraft o sa il joc pe Ipad (la asta nu prea vad exclusivitatea). Killer Instinct e OK dar avem Tekken exclusiv si free to play pe PS3. Sincer eu unul nu vad valoarea jocurilor, poate pentru ca sunt fan Sony si ma bucur ca pot sa joc in continuare seriile care m-au atras. E greu sa ma entuziasmez pentru Halo care nu mi-a placut niciodata si le-am evitat cand aveam Xbox360, sau pentru Forza cand am GT6. Iar cei de la Remedy mai bine faceau un Alan Wake decat combinatii de show TV si joc in Quantum Break.

  4. #24 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  5. #25 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Si pana la urma tu ce-ai votat, ca nu reusesc sa vad unde-i nickname-ul tau acolo. Sau esti un fel de Elvetia? Nici disident nici UTC-ist nu se poate, tovarășe, ori - ori!

  6. #26 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    My Destiny lies in France, in the hands of Pafnutie. See what I did there?

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko nu voteaza inca. Asteapta sa vada cine are cele mai putine voturi, si acolo da cu stampila. El nu voteaza, el echilibreaza situatii precare

  8. #28 SP
    Member luciteck's Avatar

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by luciteck View Post
    Pai acum, nVidia care a fost lasata complet pe-afara la next-gen si a furat AMD/Ati tot, ce-ar mai putea sa spuna? Eu sper sa-si gaseasca un partener pt. o noua consola (Apple? Google?)... sau sa vina cu Tegra 5 sau mai stiu eu ce nebunie... altfel e cam de rau. Nu zic ca n-ar avea placi video bune (le prefer oricand celor de la AMD/Ati) insa, nu e suficient. Oricum, se descurca ei, ca sunt baieti destepti. Doar ca nah, au fost atinsi la orgoliu. Imaginati-va ca AMD/Ati tocmai le-au furat peste 150 de milioane de chip-uri (cel putin)

  10. #30 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai acum, nVidia care a fost lasata complet pe-afara la next-gen si a furat AMD/Ati tot, ce-ar mai putea sa spuna? Eu sper sa-si gaseasca un partener pt. o noua consola (Apple? Google?)... sau sa vina cu Tegra 5 sau mai stiu eu ce nebunie... altfel e cam de rau. Nu zic ca n-ar avea placi video bune (le prefer oricand celor de la AMD/Ati) insa, nu e suficient. Oricum, se descurca ei, ca sunt baieti destepti. Doar ca nah, au fost atinsi la orgoliu. Imaginati-va ca AMD/Ati tocmai le-au furat peste 150 de milioane de chip-uri (cel putin)
    Da, e normala reactia. InVidia.

  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Adevarul e ca deja au inceput cei de la nVidia... gaming de PC pe Mac, tablete, smartphones... totul de pe serverele lor. Un fel de OnLive dar mai optimizat: https://www.facebook.com/video/embed...51620979296698

  12. #32 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  13. #33 SP
    Banned DeMons's Avatar
    Minecraft nu e exclusiv, il ai pe telefoane/PC si posibil in viitorul apropiat si PS4.
    Si jocurile astea:
    Wii U: Bayonetta 2, Donkey Kong Country: Tropical Breeze, Game & Wario, The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Mario Kart 8, New Super Luigi U, Pikmin 3, Super Mario 3D World, Wii Fit U, Wii Party U, The Wonderful 101, X, Yarn Yoshi

    Se compara cu cele de la Sony/PlayStation 4 ? o.o Nu cred.. multe sunt de copilasi..

  14. #34 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Quote Originally Posted by DeMons View Post
    Si jocurile astea:
    [/I]
    Daca taceai, filosof ramaneai.

  15. #35 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da-i pace ca face parte din Generatia Mcdonald's nu stie multe

  16. #36 SP
    Banned DeMons's Avatar
    Ronan nu fac parte din aceea generatie(merg foarte rar acoluo,acum am mers doar pentru paharul de cola-sunt colectionar de pahare coca-cola/pepsi fanta etc..), stiu foarte multe. Generatia din Romania e urata.. Si prefer Pleskavita Banateana(by AGIL ) (cu detoate) e mult mai buna si mai mare . 5.5 cu tot cu Cola..
    Domnule Monky,de la cine a furat AMD?
    "AMD/Ati tocmai le-au furat peste 150 de milioane de chip-uri (cel putin) "
    Nvidia a furat foarte multe fisere(importante) de la AMD.. cum EA or avut spioni in studioul Infinity Ward.

    @Ronan Joci cumva pe B.net: Eurobattle? Sau?

    Revenind la subiect,de ce multora romanii nu le place design-ul l-a PS4? Eu zic ca e modern si ajuta circularea aerului in interior(m-am documentat sa zicem ). De xone nu zic nimic... ala-i urat.

  17. #37 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Quote Originally Posted by DeMons View Post
    Ronan nu fac parte din aceea generatie(merg foarte rar acoluo,acum am mers doar pentru paharul de cola-sunt colectionar de pahare coca-cola/pepsi fanta etc..), stiu foarte multe. Generatia din Romania e urata.. Si prefer Pleskavita Banateana(by AGIL ) (cu detoate) e mult mai buna si mai mare . 5.5 cu tot cu Cola..
    Domnule Monky,de la cine a furat AMD?
    "AMD/Ati tocmai le-au furat peste 150 de milioane de chip-uri (cel putin) "
    Nvidia a furat foarte multe fisere(importante) de la AMD.. cum EA or avut spioni in studioul Infinity Ward.

    @Ronan Joci cumva pe B.net: Eurobattle? Sau?

    Revenind la subiect,de ce multora romanii nu le place design-ul l-a PS4? Eu zic ca e modern si ajuta circularea aerului in interior(m-am documentat sa zicem ). De xone nu zic nimic... ala-i urat.
    Dute nu ma inebunii !

  18. #38 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  19. #39 SP
    Banned DeMons's Avatar
    @tudyniuz Nu mersi( "smechere" ), si hai ca facem off topic..

  20. #40 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Se aplica si la andreiaka.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Ce Asculti in acest moment... By xLx in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6674 Last Post: 10-03-2024, 19:17
  2. Unde gasesc acest joc? By szury in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 15-03-2010, 21:10
  3. Cat de bune sunt de fapt jocurile generatiei actuale? By Mika in forum Stories & Other News
    Replies: 6 Last Post: 06-05-2009, 10:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts