Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 170

Thread: EA Access pentru Xbox One

  1. #81 SP
    Senior Member nina's Avatar
    daca ai fi citit ce inseamna ea access,ai fi stiut ca intrebarea ta este exagerata
    e vorba doar de jocurile ea care sunt in store(consolei xbox one) si numeri pe degete cate jocuri ea sunt store
    apoi in vault le baga doar pe cele vechi din putinele pe care le au momentan
    ai 5 jocuri vechi in vault care sunt mai bune decat jocurile indie oferite de microsoft cu goldul lor
    daca fac ca la fifa atunci urmeaza curand nba live 14 sa il bage in vault fiindca apare pe 28 oct nba live 15

  2. #82 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, mi-ai raspuna la intrebare in ultimul rand, fara sa fie nevoie de 4 randuri in care sa te invarti ca un manager, in jurul raspunsului.

  3. #83 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu m-am invartit,ti-am explicat dar daca tu intelegi doar din propozitii scurte atunci iti fac pe plac
    cand au ei chef

  4. #84 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care-i faza cu asta ?

    Am luat FIFA 15 cu 5 zile inainte de lansarea oficiala (pentru acel trial de 5h) si am jucat pana intr-o ora si in seara asta aveam chef sa mai joc, am intrat in el, mi-a aratat ca mai am app 4h de joc, am dat yes si dupa ce s-a incarcat, mi-a aparut mesajul asta si nu ma pot juca.

    EA access am (si am un singur cont in consola, cel de pe care joc, nu mai este nimeni logat), il platesc lunar iar acum am testat toate jocurile pe care le am luate prin EA access si merg fara probleme, doar asta nu vrea sa mearga.

    A mai patit cineva asa ceva ?
    Attached Images Attached Images photo.jpg

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu te ajuta daca-l stergi si instalezi din nou?

  6. #86 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca mai am cum s-al iau, pentru ca a fost acolo doar pentru a-l downloada cu 5 zile inaintea lansarii oficiale. Acum se poate doar cumpara.

    Daca nu exista o alta rezolvare, in mod clar il sterg si raman la 14, ca e free in EA access si asta e.

    Yo oricum voiam doar 1-2 meciuri de relaxare, sa ma calmez dupa mizeria de Forza Horizon 2 online...dar n-am noroc.

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mda... sorry to hear that.

    Dar despre FH2 online, de ce spui ca e mizerie? Eu recunosc ca n-am facut decat cateva "meciuri" dar a fost super fun (in special leapsa)

    Later edit: ah, am vazut pe thread: http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1178429. Sorry.

  8. #88 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi pe thread-ul dedicat

  9. #89 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ceva interesant:
    Electronic Arts is apparently very happy with the initial response of EA Access, its game subscription service that's currently an exclusive on the Xbox One console. In an conference call with investors this week, EA's CEO Andrew Wilson said that EA Access is growing "well beyond early expectations".

    While Wilson did not give specific subscriber numbers, his words would seem to vindicate Microsoft's decision to support EA Access on the Xbox One. It launched in July and offers subscribers access to several full EA games like FIFA 14, Madden NFL 25, Battlefield 4 and Peggle 2 for $4.99 a month or $29.99 a year, with more games to be added in the future. It also offers 10 percent discounts on Xbox One EA digital game purchases and access to exclusive free trials of some games before they are released.

    Just after EA Access was announced, Microsoft's biggest rival in the console space, Sony, claimed that Electronic Arts' service did not offer "good value to the PlayStation gamer." Now that EA Access has been available for a few months, do you believe it is a plus for Xbox One owners?

  10. #90 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi se pare o super investitie. Cu 20 ron pe luna, am acces la niste jocuri pe care unii inca dau ~100-200 ron pe bucata.

    Sper sa continue sa bage 1 joc pe luna, in Vault.

  11. #91 SP
    Member vallio's Avatar
    Sper sa bage UFC curand

  12. #92 SP
    Member BatsBike's Avatar
    is a + ..

  13. #93 SP
    Senior Member nina's Avatar
    in decembrie ar trebui sa bage un joc in vault ca e luna cadourilor,asa ar fi de bun simt
    ufc cred ca il baga la anul
    nba 14 sau titanfall au sanse mai mari de a intra in vault

  14. #94 SP
    Senior Member nina's Avatar
    deci de mos craciun avem un nou joc in vault
    as vrea sa fie titanfall
    http://i.imgur.com/3S75qfP.png

  15. #95 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred ca UFC

  16. #96 SP
    Member felixxx's Avatar
    Nu reusesc sa platesc cu cardul pe contul de UK. Si nici nu am vazut optiunea de a plati cu bani din wallet-ul de Store. A vazut cineva pe undeva coduri digitale pentru serviciul asta? Stiu ca anuntasera la inceput ca vor fi disponibile si astfel de coduri dar nu am gasit pe nicaieri.

  17. #97 SP
    Senior Member nina's Avatar
    e ufc si vine pe 18 dec in vault
    ma mir ca ufc a aparut in vara

  18. #98 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Maine apare UFC

  19. #99 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    So ? Niciun joc in ianuarie ?

  20. #100 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    So ? Niciun joc in ianuarie ?
    Ba da, AC Unity si The Crew opss..nu se numeste Ubi Acces

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS 4 sau Xbox One pentru online? By Marius7 in forum Console Club
    Replies: 15 Last Post: 25-04-2015, 00:03
  2. Recomandare monitor pentru Xbox one By Popae36 in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 15-09-2014, 11:31
  3. Replies: 1 Last Post: 28-06-2014, 13:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts