Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: EA Sports pregateste UFC 2

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    EA Sports pregateste UFC 2

    In cadrul unui post de ieri de pe Twitter, EA Sports a anuntat ca "Asteptarea a luat sfarsit" si ca lucreaza la un nou joc de mixed martial arts, denumit asa cum va asteptati: EA Sports UFC 2. Dupa ce am primit sfatul sa asteptam pana azi, acestia au prezentat noul logo intr-un octagon sub care avem trecuta data de 10 Noiembrie (cand vom primi mai multe detalii). In asteptarea acestor detalii, trebuie sa spun ca personal asteptam anuntarea unui nou Fight Night, intrucat UFC a fost dezamagitor (nu neaparat datorita graficii cat a mecanicii jocului).

    Revenim azi cu detalii :)

    Attached Images Attached Images ea_sports_ufc2.jpg

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu speram la un Fight Night, ma gandeam ca vor profita de meciul "secolului" pentru a mai obtine ceva vanzari. Daca nu au profitat atunci, slabe sanse sa mai primim ceva in viitorul apropiat.

  3. #3 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Si eu sepram la acelasi lucru mai ales ca ultimul UFC nu a fost un joc prea bun.

  4. #4 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    UFC nu a fost chiar asa rau. Nu a fost cel mai "ascutit", dar este si acum jucabil si cat de cat distractiv (cel putin pentru mine). Un FN ar fi fost o veste extraordinara, dar mai asteptam un pic. O sa vina, ramane sa aflam cand.

  5. #5 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am butonat si eu de vreo 2 ori UFC, nu m-a prins (si l-am si jucat cu niste prieteni).
    Sincer chiar ma gandeam ca pe vremuri un meci de box era mult mai distractiv.

    MMA / UFC sunt pe val acum.
    Va dati seama ca au spus pas la Fight Night in conditiile actuale.

  6. #6 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu aştept un Fight Night dar se pare că ăştia tot insistă cu UFC.

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk

  7. #7 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Si eu speram la un Fight Night, ma gandeam ca vor profita de meciul "secolului" pentru a mai obtine ceva vanzari. Daca nu au profitat atunci, slabe sanse sa mai primim ceva in viitorul apropiat.
    Daca tot a fost meciul "secolului" e clar ca nu aveau ce sa profite . Si boxul momentan e cam la pamant la fel ca celelalte sporturi de contact gen K1 . Doar mma-ul ce a mai ramas in viata si singura paine de mancat pentru ei .

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Avem si trailerul oficial:


  9. #9 SP
    Senior Member nina's Avatar
    KO Mode


    With no grappling to worry about, unleash the punches, kicks, knees and elbows in this fast, fun, and furious mode; perfect for any fan looking to let the fists fly against their friends. The rules are simple…the fight doesn’t stop until someone gets starched!


    acest ko mode e un fel de k1? adica nu il mai pui la pamant si e un fel de muay thai

  10. #10 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Mai mult ca sigur si sincer suna bine

  11. #11 SP
    Senior Member nina's Avatar
    sper sa imi dea acel code beta pe 28 ian. ca m-am inregistrat

  12. #12 SP
    Junior Member Cricku's Avatar
    Stie cineva ceva de beta?e 28 ian !

    ---------- Post added 28-01-2016 at 20:09 ----------

    Chiar n a primit nimeni codul pt beta?sry pt double post .

  13. #13 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu l-am primit.cred astia ca sunt american

  14. #14 SP
    Junior Member Cricku's Avatar
    Am primit si eu,sincer nu ma da pe spate!

  15. #15 SP
    Senior Member nina's Avatar
    grafic destul de tare jocul
    parul se misca daca il ai mai lung.nu imita realitatea dar cand vezi ca se misca destule fire de par e bine decat nimic
    din nou nu imita realitatea dar exista animatii cum absorb oponentii unele lovituri puternice.i-am dat unuia offline un high kick stanga si pe partea dreapta a oponentul se vedea in reluare cum se misca pielea de la gat spre umar in valuri de la lovitura
    au introdus miscari,lovituri noi.au schimbat butoanele
    cand intri in clinch iti arata niste optiuni,ca de exemplu thai si daca alegi asta il prinzi de cap si ii poti da genunchi in cap sau la corp.la fel si cand iti pui oponentul pe jos.ai full mount,half mount x2,get up.e un sistem pentru noobi.ca si cand ai juca fifa si cand sutezi iti apar niste optiuni sut cu exteriorul,sut cu interiorul,spit,cu siretul...si alegi una din ele
    mode-ul ultimate team e pentru fraieri si noobi ca in orice joc EA ce are acest mode.nu este un plus ci intotdeauna dauneaza grav gameplay-ului
    nu e disponibil acel ko mode in beta,pacat
    daca esti fan mma trebuie sa il ai,daca nu esti poti spune pas sau daca esti x1 user il joci cand apare in vault la ea access dupa 8-12 luni de la data lansarii

  16. #16 SP
    Senior Member nina's Avatar

  17. #17 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    De ce nu si un nou Fight Night Round ? Eu chiar asteptam sa scoata un nou FNR pe aceasta generatie ...

  18. #18 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu unul il cumpar pre order ca sa il am pe mike tyson young & old

  19. #19 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    De ce nu si un nou Fight Night Round ? Eu chiar asteptam sa scoata un nou FNR pe aceasta generatie ...
    Pentru ca boxul in ultimii ani a fost de rahat fara spectacol . In schimb UFC-ul a adus mai mult spectacol desi la noi nu este promovat .

  20. #20 SP
    Senior Member nina's Avatar
    de azi trial cine are ea access.pacat ca doar maine cred ca apuc sa-l joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. EA Sports UFC By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 87 Last Post: 13-05-2018, 22:03
  2. Replies: 0 Last Post: 11-02-2014, 02:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts