Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Sebastien Loeb Rally Evo are data de lansare si va primi demo gratuit de Craciun

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Sebastien Loeb Rally Evo are data de lansare si va primi demo gratuit de Craciun

    Avem noi informatii despre primul joc oficial dedicat celui mai de succes pilot din campionatul WRC, Sebastien Loeb. Planificat sa apara pe 29 Ianuarie pentru PlayStation 4, Xbox One si PC, Sebastien Rally Evo promite o experienta de simulare veridica a curselor de raliuri, producatorii de la Milestone incluzand peste 300 de kilometri de circuit, 50 dintre bolizii de raliu care au devenit legende (apartinand de 20 dintre cei mai cunoscuti producatori de automobile) si nu mai putin de 15 moduri de joc.

    Publisher-ul Bandai Namco Entertainment si producatorii de la Milestone au pregatit si o surpriza de Craciun pentru jucatorii de PS4 si Xbox One, sub forma unei versiuni demo, ce va putea fi descarcat gratuit incepand cu 24 decembrie. Aceasta versiune va include:
    - o pista: Sanremo – San Romolo
    - trei masini: Toyota Celica, Fiat 500 Abarth si Citroen DS3
    - doua moduri de joc: Rally single stage si Playground time attack

    In cadrul unei initiative inovatoare desfasurate in Franta, o serie de norocosi au fost invitati sa fie copilotii lui Sebastien Loeb, pe o pista special amenajata.

    Attached Images Attached Images sebastien_loeb_rally.jpg

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Arata prost rau, but I dont care! Daca e controlul asa cum trebuie, asta ar putea fi noul Richard Burns Rally. WRC-urile m-au dezamagit la fiecare aparitie, iar noul Dirt Rally inca nu l-am incercat, desi am auzit numai de bine despre el.

  3. #3 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mie imi place ce am vazut din trailer si abia astept sa incerc demo-ul.

  4. #4 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E de apreciat ca ne lasa sa l incercam, inainte de a ne decide daca sa l cumparam sau nu . Dar tind sa cred ca voi astepta sa apara Dirt pe console

  5. #5 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ce slab arata

  6. #6 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, nu se compara cu DriveClub, estetic vorbind, insa pare decent. Sa vedem cum se va simti masinuta de raliu in controller/volan. Asta e mai important.

  7. #7 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Ce slab arata
    Genu asta de joc nu trebuie sa arate bine, trebuie sa aibe control bun masina, acolo-i tot farmecu la joc.

  8. #8 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Genu asta de joc nu trebuie sa arate bine, trebuie sa aibe control bun masina, acolo-i tot farmecu la joc.
    Nu te contrazic insa daca e pe Next Gen si arata de 2 lei...sa fim seriosi. Arata mai slab decat daca ar fi pt Ps3

  9. #9 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E pacat ca nu a iesit inca un "proper" rally game pe curent gen, cu o grafica misto si un gameplay calumea Se pare ca piata pt. astfel de jocuri e destul de restransa altfel nu-mi explic. Eu unul nu am mai fost impresionat de nici unul din jocurile de gen aparute in ultimii ani, toate mi s-au parut sub-par ca si calitate generala...inca astept unu care sa-mi atraga interesul din nou.

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai cele mai apropiate au fost cele din seria Dirt care, desi s-au vandut, au dezamagit cumplit la partea de rally si se axau pe prostii. In general jocurile de racing, mai ales simulatoarele, nu prind asa mult la public ca restul jocurilor din alte genuri, inclusiv arcade-urile (vezi NFS sau Burnout). Acum nu stiu ce sa zic despre asta, nu si-a gasit cea mai buna perioada in care sa iasa, fiind in preajma noului Dirt Rally.

  11. #11 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cand ajung in preajma consolei o sa dau si eu jos demo-ul sa-l iau la o tura.
    Era sa spun ca ma mira faptul ca unii au avut curaj sa mai scoata demo pentru al lor produs
    Din pacate insa fiind atat de .. "nisata" treaba, incearca si ei sa-si faca produsul cunoscut asa cum pot cred.
    Ce-au fost si ce-au ajuns "jocurile de raliu"..

  12. #12 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu te entuziasma. Eu n-am rezistat mai mult de 10 minute in demo. Mi se pare foarte slab si dubios controlul. De grafica nu zic nimic.

  13. #13 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu cum e asta, dar am apucat sa joc Dirt Rally pe PC si pot sa spun cu mana pe inima ca E CE TREBUIE. Asa ca in sfarsit avem un "joc de raliu" facut cum trebuie, o sa-l incerc si pe asta mai pe seara si o sa le compar.

  14. #14 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Cel putin pe PS4 (am auzit probleme la cea de PC/Xbox One) jocul este foarte reusit si imi place mult. Mai ales pe volan are un feeling foarte bun si nici nu e usor. Recomand jocul! Nu va luati dupa demo, ca versiunea finala e mult peste.
    Totusi am un world record pe un traseu:


  15. #15 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eh, mi-a luat ceva pana am incercat demo-ul, l-am luat la o tura acum vreo 2 zile... meh.
    Poate nu mai am eu rabdara, dar din pacate nu am rezistat prea multe minute.
    Pacat na... cine stie poate mai prind la vreun prieten versiunea full.

    @Chazy90 bravo, frumos, chiar am urmarit clipul

  16. #16 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    DPDV vizual nu arata rau.Este putin cam greu de controlat la inceput pana sa te obisnuiesti , asta daca nu te enervezi pana la finalul cursei.
    Dupa 1.30/2 ore petrecute in el mi se pare ok.Sunetul masinii este enervant daca volumul este dat putin mai tare.
    Am jucat si demo-ul de la WRC 5 si dintr-e acestea doua nu recomand wrc-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Darkness II are data de lansare By DiablQ in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 06-05-2011, 10:40
  2. OnLive are data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 25-08-2010, 22:07
  3. Ruse are data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-03-2010, 09:56
  4. Vancouver 2010 are data de lansare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-12-2009, 21:50
  5. Section 8 are o data de lansare By trickz in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 29-08-2009, 16:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts