Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Vand PS4 Pro 2TB 500 Million Limited

  1. #1 SP
    Junior Member cumatrubody's Avatar

    Vand PS4 Pro 2TB 500 Million Limited

    Sigilata, garantie 2 ani.

    Pret 3000 Ron
    Attached Images Attached Images ps4-poza.jpg

  2. #2 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Ofer 2300 lei. Aproximativ cat ai dat tu pe ea.

  3. #3 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    De ce nu o cumperi din magazin cu 2300 lei? Oh wait, e editie limitata si nu o gasesti in magazine pentru ca s-au vandut toate in cateva ore.

    Aia e. Nu ai prins-o, nu o cumperi. Sau o cumperi cu adaosul pe care il cer cei care au prins consola. Sau cumperi un Ps4 Pro normal. Nu e mai simplu asa decat sa fii inteligent in thread-urile "baietilor destepti"? Asa va consumati resursele aiurea

  4. #4 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Altul care incurajeaza bisnita. Nu te mai baga aiurea in seama. Deja stau cu ele nevandute, pe la 2700 lei, pe OLX.


    https://www.olx.ro/oferta/sony-ps4-p...tml#900b06e310


    https://www.olx.ro/oferta/ps4-pro-50...tml#900b06e310

  5. #5 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    E piata libera, prietene. Fiecare face cum il duce capul. E moral? Poate nu. Dar daca cerere & oferta iti suna cunoscut, ai intelege de ce exista comportamentele astea in piata. Pana atunci, keep being edgy. Daca as fi OP nu ti-as vinde consola nici cu 4000 lei, just to prove a point.

  6. #6 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Poluezi inutil acest topic. Am facut o oferta. Nu am nevoie de experti in ce a fost inainte, oul sau gaina. Du-te si lasa-ma....

  7. #7 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Atunci imi retrag cuvintele. Mi-ai lasat impresia ca esti edgy doar de dragul de a fi edgy. Si e plin internetul in ultimele zile de oameni suparati ca nu au prins consola in magazin si acum o gasesc la supra pret, hence my reaction.

    O zi buna.

  8. #8 SP
    Junior Member cumatrubody's Avatar
    Pe ebay se invarte in jurul a 800 lire pretul. Am deja o consola identica iar in cazul in care pe aceasta nu o vand la pretul dorit prefer sa o fac cadou de craciun unui prieten pasionat. A fost 3 ore in vanzare la Altex cine era pasionat stia si o putea lua la acel pret fara probleme.

    Multunesc pentru oferta insa sub nici un caz nu o vand sub pretul de achizitie

  9. #9 SP
    Senior Member iPaul's Avatar

  10. #10 SP
    Member chris diaz's Avatar
    @cumatrubody, cu cât ai cumparat-o? Eu știam că a fost 2250 lei. A fost cumva 2350 lei?

  11. #11 SP
    Junior Member cumatrubody's Avatar
    A fost 2350

  12. #12 SP
    Junior Member cumatrubody's Avatar
    Sold, nu mai e valabil

  13. #13 SP
    Junior Member Sergiu99's Avatar
    Dacă mai e valabilă consola ma interesează

  14. #14 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Sergiulica, tată, ai vrut să atragi atenția asupra faptului că ești nou, ori ai vrut să "semnalizezi"? Anunțul nu mai este valabil de peste 2 luni și jumătate...

  15. #15 SP
    Junior Member Sergiu99's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Sergiulica, tată, ai vrut să atragi atenția asupra faptului că ești nou, ori ai vrut să "semnalizezi"? Anunțul nu mai este valabil de peste 2 luni și jumătate...
    mi-am făcut cont special in speranța ca o sa găsesc una aici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand ps4 slim,500 gb,ca nou-in cutie,10 jocuri digitale,pret-1.500 lei! By MUGUREATZA in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 16 Last Post: 30-10-2018, 17:55
  2. Vand PS4 slim (500 Gb) modat By Kriss in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 07-08-2018, 13:26
  3. Vand PS4 slim de 500 gb, garantie Altex si PS4 VR By eclipsa in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 4 Last Post: 24-07-2018, 11:51
  4. Vand: PS4 500 GB By alex-sibiu in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 29-04-2018, 11:42
  5. Vand Project Cars 2 Limited Edition PS4 By cRsRO in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 13-10-2017, 17:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts