Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 234 of 234

Thread: Hardest achievements to get

  1. #221 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Pai si eu sunt available pentru anumite jocuri.

  2. #222 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai uite "proiectele mele":
    Max Payne 3, Borderlands, Hitman Absolution, Bulletstorm...si prin decembrie va veni si Dead Island.
    Cine se va intersecta cu aceste jocuri, si vrea niste cheevos, dont hesitate.

  3. #223 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Pai uite "proiectele mele":
    Max Payne 3, Borderlands, Hitman Absolution, Bulletstorm...si prin decembrie va veni si Dead Island.
    Cine se va intersecta cu aceste jocuri, si vrea niste cheevos, dont hesitate.
    Joc eu Borderlands si Dead Island.

  4. #224 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ok, cand ajunge o sa stii.

  5. #225 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Borderlands 1 sau 2 ?
    La Dead island o sa am nevoie de co-op la Dlc.
    Max payne nu am jucat si nici nu planuiesc.

  6. #226 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bordelands 1 deocamdata. Dead Island abia in decembrie imi va veni.

  7. #227 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am eu Borderlands 1 si ma bag dar numai in weekenduri pentru ca atunci am timp.Ne vedem saptamana viitoare de Joi seara pana Duminica inclusiv

  8. #228 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Modern Warfare 3 : Overachiever : Achieve 48 stars in Spec Ops Mission Mode.

    Practic sa termini fiecare misiune pe veteran..

  9. #229 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    Modern Warfare 3 : Overachiever : Achieve 48 stars in Spec Ops Mission Mode.

    Practic sa termini fiecare misiune pe veteran..
    nu e chiar atat de greu pe cat...unele misiuni sunt mai usoare daca le faci singur

  10. #230 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    2006 Fifa World Cup

    Complete all Scenarios - 500G

    Unele sunt aproape imposibile. Ba ca nu intra mingea in poarta, ba ca portarul face o salvare pixel-perfect. Trebuie sa ai noroc cu carul, plus ca mai intervine si plictiseala si rage quit cand iti iei gol in ultimele 2 minute ale meciului. Achievementul asta este o mare durere in grota.

  11. #231 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Sunt vreo doua challenge-uri mai grele. Primul este Brazilia - Suedia, parca, si mai era unul.

    De fapt lucrurile devin mult simplificate in momentul in care pui pauza, imediat dupa ce incepe meciul, si te-apuci sa schimbi tacticile si jucatorii echipei adverse pentru a nu-i mai lasa sa-si faca jocul de pase si de posesie. Pune fundasii in atac si atacantii in aparare si ai sa vezi cum te vei distra cu ei.

  12. #232 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    Black Ops II - Achievement - '' Don't fire untill you see '' You need to open all doors from TranZit, without being set one time on fire. 30 G.
    Trebuie sa deschizi toate usile din TranZit , fara sa atingi focul deloc. . E greu

  13. #233 SP
    Member colossus's Avatar
    GTA 5 -Achievement- ''Kefflom'' :Chiar daca e un achievement/trofeu silver, te chinuiesti putin pana il obtii ,si trebuie sa joci cu Michael (only).
    Ca sa-l obtii ,prima data trebuie sa completezi un chestionar de pe site-ul epsilonprogram.com .Pe scurt ''epsilon'' este un cult religios ,care crede in reincarnare , extraterestrii etc. ,iar ''Kefflom'' e un fel de ''amin'' al lor. Dupa putin timp de la completarea chestionarului vei primi niste mesaje de confirmare si vei avea vreo 6-7 misiune de indeplinit printre care :
    -sa furi niste masini rare ; - sa te imbraci in uniforma lor ,-sa gasesti obiecte extraterestre s.a.m.d ,care (la unele) trebuie asteptat vreo 24 ore(in-game) pt a primi din nou mesaj.
    Mi s-a parut interesant si foarte dificil , deoarece intr-o misiune trebuie sa alergi 20 minute reale non-stop intr-o anumita regiune! INsane!

  14. #234 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Bioshock 2 achievements By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 19-12-2009, 01:49
  2. Left 4 Dead - Achievements By Mika in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 29-09-2009, 00:50
  3. Forza Motorsport 3 achievements By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 22-09-2009, 21:05
  4. Fallout 3 Achievements By Bobby in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 02-09-2008, 10:28
  5. Fable 2 Achievements By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 02-09-2008, 04:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts