Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 50 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 981

Thread: Gears of War 3

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  2. #2 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Aseara am vazut si astea

    Ummm. Producatorii au anuntat ca la E3, fanii gears vor fi in extaz, acum tech demo si prezentarea imbunatatirilor aduse engine-ului... Rasko, cred ca ai castigat sticla.

  4. #4 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    De abia astept sa apara . marcusss

  5. #5 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Inca un joc de cumparat pe 2010.

    It's c00l

    [{(Daca apare anul asta)}]

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mda...Mi s-a ridicat parul pe mine cand a baunat ala. Super veste, I had a feeling!
    Mo, o bem impreuna de bucurie!

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Inca un joc de cumparat pe 2010.

    It's c00l

    [{(Daca apare anul asta)}]
    ...n-apare

  8. #8 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sa arate oricum insa nu ceva de genul crysis meets serious sam. come on, universul gears e unul devastat de razboi. nu prea se potriveste foliajul (aka verde, viata) cu tema centrala a jocului. atmosfera trebuie sa fie apasatoare, coplesitoare, impresionanta, dark, nu green.

    inca o chestie. MS nu scoate titluri Halo si Gears in acelasi an asa ca incetati cu aparitia in 2010. NU APARE IN 2010.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    nu prea se potriveste foliajul (aka verde, viata) cu tema centrala a jocului.
    Citeste Jacinto's Remnants si o sa observi ca toata verdeata aia, isi are rostul.

    Nici eu nu cred ca va iesi anul asta, dar Epic face si acum ca si in 2008 cand au scos Gears 2.

  10. #10 SP
    Member collector's Avatar
    Eu zic 90% ca iese .. Microsoft anunta foarte din scurt datele de lansare spre deosebire de sony .. nu ca ar fi un lucru chiar bun (sunt si exceptii ... alan wake )

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Un titlu ca Gears of War 3 are nevoie de foarte mult marketing, nu poti sa-l anunti si sa zici ca-l lansezi peste 3 luni.

  12. #12 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Un titlu ca Gears of War 3 are nevoie de foarte mult marketing, nu poti sa-l anunti si sa zici ca-l lansezi peste 3 luni.
    Este o posibilitate sa apara (dupa mine, mica, datorita lansarii Reach). Gears 2 a fost anuntat la E3 2008 si lansat in noiembrie 2008. Epic au declarat ca vor anunta ceva legat de Gears la E3 2010. Inclin sa cred ca este vorba despre film.

  13. #13 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Sper sa fie la fel cum a fost si in 2008 si prin noiembrie sa apara si gears of war 3 . chiar are nevoie si xbox de ceva exclusiv foarte bun.

  14. #14 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Este o posibilitate sa apara (dupa mine, mica, datorita lansarii Reach). Gears 2 a fost anuntat la E3 2008 si lansat in noiembrie 2008. Epic au declarat ca vor anunta ceva legat de Gears la E3 2010. Inclin sa cred ca este vorba despre film.
    As vrea sa te corectez. Gears 2 a fost anuntat la GDC 2008.

  15. #15 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Apare sau nu, e superb ce realizeaza cei de la Epic cu egine-ul Unreal.

  16. #16 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Best Game Ever !!!

    They Should Fix That Freaking LaaaaaG !!!!!

  17. #17 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Hehe. Daca iese GeoW3 si nu mai are probleme cu lag-ul... ce vis.

  18. #18 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Fi Si uh un pic mai explicit daca nu iti cer prea mult
    Ce inseamna GeoW3 ? E un fel de engine ? In ce consta ..... prea multe intrebari stiu

    Eu unul sper ca vor rezolva problema in felul urmator : Doar jucatorii cu o conexiune buna ar trebui sa fie Host ..... Sa nu mai fie host vreun NooB de LVL 2 cu Conexiune de 100 k/bs (sau cum se scrie ) care sa-ti F**a tot chefu de Gears Cheers .....

  19. #19 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    GoW 3 = God of War 3

    si pentru a nu fi confundate prescurtarile, Gears of War se prescurteaza GeoW 1/2/3.

    Si este 100 kb/s. E un pic logic, dar ma rog.

  20. #20 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Da scuze .... NooB
    Multumesc .....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 50 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts