Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 85

Thread: Coduri gratuite de Xbox Live Gold

  1. #61 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by florent View Post
    Promotia cu Skittles e si in RO ? Stiam ca doar in US
    Este si in RO, gasesti prin Carrefour...

  2. #62 SP
    Junior Member mihaitza0007's Avatar
    este si in ro vezi pe Choose Country � Skittles Up

  3. #63 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Pana iti pica un cod la Doritos castigi doua bilete la 6/49.
    Am incercat de o gramada de ori si nimic.
    Pana ii conving pe ai mei ca PayPal e safe, mai are cineva un cod de 48h?

  4. #64 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    salutare, are cineva un redeem code pt gold, trial..cateva zile ceva...
    pls P.M., multumesc

  5. #65 SP
    Junior Member ArMaTaS's Avatar
    Salutare , pe unde se mai gasesc cod-uri ? ( de la 1 ian nu mai merg cele de la doritos si skittels )

  6. #66 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by lddman25 View Post
    Pana iti pica un cod la Doritos castigi doua bilete la 6/49.
    Am incercat de o gramada de ori si nimic.
    Pana ii conving pe ai mei ca PayPal e safe, mai are cineva un cod de 48h?
    La 35 de ani trebuie să îi convingi pe ai tăi că PayPal e safe?

    auch..

  7. #67 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    cumpar coduri de 2zile sau 7 zile , va rog PM

  8. #68 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Dacă are să îmi dea si mie careva un cod de 2 sau 7 zile prin PM , rămân dator.

  9. #69 SP
    Junior Member tzacanit's Avatar
    si eu tot caut

  10. #70 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Tu tot membru nou esti si daca ma uit la postarile tale vad ca majoritatea sunt legate de coduri de 2 zile si console modate. Respectul se castiga, nu se cumpara si daca ai fi un membru mai activ si/sau mai folositor din punct de vedere al aberatiilor postate, probabil te-ar ajuta cineva.

  11. #71 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Frate găsiţi pe ebay uk, eu am dat 15 lei parcă pe ele, şi, le-am dat la cei cu xbox, ideea este că nu sunt scumpe, plata se face prin pat pal, iar codurile vin sub formă de mesaj.

  12. #72 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Are cineva un cod de Gold, oricat de mic ? A ramas un prieten fara si nu mai putem continua heist-urile in GTA V

    E bun si ala care vine cu consola, de 14 zile...

  13. #73 SP
    Junior Member governed ohio32's Avatar
    Buna
    As avea nevoie si eu de un cod pentru xbox live gold. I-am luat cadou baietelului meu un joc ( zombies vs plants garden warfare) si am observat abia acum, acasa, ca merge numai cu acces membru gold.
    Pana vad exact ce inseamna partea cu #gold# si la ce are acces, v-as ruga, daca are cineva un cod pentru trial, ii sunt recunoscatoare. Multumesc anticipat.
    Pm: [email protected]

  14. #74 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    ai luat consola de noua? poti beneficia din start de o luna de xbox live gold.

  15. #75 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La Xbox One sunt doar 14 zile, nu mai este o luna.

  16. #76 SP
    Junior Member governed ohio32's Avatar
    Este un xbox 360, am luat-o pt cel mic second hand, avea deja un user pe ea si am mai creat noi unul, pana acum nu m-a intersat acces "gold" pt ca are numai 7 ani. Am cautat pe pagina xbox.com, am urmat instructiunile: pe consola setari-cont-xbox live- modificare membru, mi-a aparut 1 luna gratuit, am selectat, mi-a cerut sa inregistrez datele de pe un credit card, nu aveam la acel moment, am renuntat; am facut rost de un card , dar astazi, cand am urmat aceeasi pasi, nu mai aveam varianta cu 1 month free, ci doar 1luna/ 3 luni/ 12 luni contra cost ( in lire sterline). In momentul acesta nici nu am bani pe cardul respectiv si as avea nevoie de acces doar de proba sa vada ce este cu jocul ce i l-am luat ( si asa m-a batut la cap 2 luni pana i l-am luat....
    Daca nu am ales corect setarile si totusi exista varianta sa am o luna acces gratuit, va rog sa ma ajutati cu instructiunile corecte. Multumesc

  17. #77 SP
    Junior Member governed ohio32's Avatar
    am rezolvat cu codurile, am gasit de cumparat din magazin. Am luat doua carduri: un cod pentru 0 luna si un cod pentru 3 luni.
    Intrebare: pot sa inregistrez ambele coduri acum si perioadele se vor succeda sau trebuie sa astept sa expire o perioada si abia apoi inregistrez cel de-al doilea cod?
    multumesc

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poti sa pui totul acum si se continua.

  19. #79 SP
    Junior Member Niles's Avatar
    Imi dai terog si mie un cod?

  20. #80 SP
    Junior Member Niles's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Personal am testat ultimele 2 coduri, restul, bănuiesc că au fost revendicate.

    Am mai făcut rost de 12 buc, cine mai doreşte să lase mesaj la mine pe thread.
    dami si mie un cod terog

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. 48-ore Xbox Live Gold coduri moca By darklord95 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 249 Last Post: 06-11-2016, 11:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts