Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 124 of 155 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #2461 SP
    Junior Member Deathwish86's Avatar
    Salut! Urmeaza sa imi cumpar un PS4 in viitorul apropiat. Nu m-am hotarit inca asupra versiunii, PRO sau nu. Scopul este sa il folosesc exclusiv pt exclusivitati (), avand deja un PC puternic pt restul. Ma tenteaza bundle-ul cu Horizon la 1350RON, credeti ca merita dif de aprox 7 mil pt PRO (am TV 4k) avand in vedere ca exclusivitatile sunt optimizate f bine si pe varianta normala?

  2. #2462 SP
    Junior Member alecx92's Avatar
    Unde ai gasit bundle-ul cu Horizon la 1350RON ?

  3. #2463 SP
    Member chris diaz's Avatar

  4. #2464 SP
    Junior Member Deathwish86's Avatar
    Deci?

  5. #2465 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Daca il ei pt exclusivitati , mai ales Horizon Zero Dawn, mergi pe Pro. Cu tv 4k grafica este superba .

  6. #2466 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    4K este viitorul, iar daca deja ai un astfel de TV, iti recomand in mod clar Pro. Merita acea diferenta de bani.
    In plus, si unele jocuri mai vechi ce ruleaza in 1080p vor avea un framerate mai bun/constant datorita Boost Mode. Este win-win. Spor/succes la cumparaturi!

  7. #2467 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu recomand să aștepți o reducere la PRO, un bundle cu un joc gratis (poate chiar Horizon) sau cu un controller extra. Au fost deja oferte cu controller extra deci sigur vor mai fi.

  8. #2468 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Si eu iti recomand Pro, diferenta de pret nu e enorma dar diferenta de putere schimba mult experienta de joc.

  9. #2469 SP
    Member Giogio's Avatar
    ,


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2470 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Giogio View Post
    ,


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ^Cand postezi doar ca sa vada lumea in semnatura ca ai iPhone.

  11. #2471 SP
    Junior Member Deathwish86's Avatar
    Exista garantie internationala? Vad diverse oferte pe OLX la preturi suspect de bune pt console noi si ma bate gandul sa iau unul

  12. #2472 SP
    Member Giogio's Avatar

    PS4 Pro

    Nu știu dacă s-a mai întâmplat cuiva dar de ceva vreme îmi dă un mare freeze consola. Se blochează apoi îmi dă eroare (ce-34878-0) . Am.observat că doar în jocurile digitale, defapt în pro soccer 17 și rise of the tomb rider s-a întâmplat. Au fost luate la ofertă din ps store.E frustrant deja. Să fie o problemă de garanție? Nu înțeleg de ce în jocurile de pe disc nu-mi face probleme??? Ați mai avut probleme de genul cu pro??


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2473 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    incearca un restore la licente sau o reintializare de sistem *dar sa-ti salvezi progresul la jocuri pe cloud

  14. #2474 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Pe forumurile de suport Sony scrie ca dacă eroarea apare sistematic atunci pașii de depanare sunt: verifica dacă ai ultima revizie la sistem, ștergere joc și reinstalare ultima resursa fiind backup la salvări și reinitialzare consola. Dacă nici asta nu rezolva problema înseamnă că e caz de garanție.

    Sent from my phone using Tapatalk

  15. #2475 SP
    Member Giogio's Avatar
    Ultima revizie a fost făcută iar rise of the tomb rider l-am achiziționat fix ieri. Prima eroare mi-a dat-o ieri dar am crezut că e din cauza update( jocul încă își făcea update). Am zis să aștept, de dimineață i-am dat drumul și a crăpat. Acum văd că e stabil în joc, dar îmi pune un semn de întrebare dacă n-are cumva legătură cu 4k-ul, pentru că din options am anulat funcția și nu a mai făcut. Dar în pes2017 mi-a făcut de cel puțin 3 ori chestia asta în ultimele două săptămâni. Se întâmplă fix în joc, în desfășurarea acțiunii. Nu pot știi dacă e vorba de garanție sau nu pentru că discurile merg super ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2476 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sper ca am inteles care e problema, vezi sa nu fie de la Boost Mode.

  17. #2477 SP
    Member Giogio's Avatar
    Am dezactivat ce s-a putut dezactiva. Până acum se prezintă ok. Totuși de ce ar împiedica o chestie de genul și ar bloca consola?? Tot nu e ok oricum ar fi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #2478 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    la tv-urile sony de azi au dat drumul la android 6.0.1

  19. #2479 SP
    Member Striker09's Avatar
    Apropo de TV Sony, am un prieten care are si spune ca la PS4 normal cand aprindea consola, i se aprindea automat si TV. La PS4 PRO nu se mai întâmplă asta... Oare de ce? Dupa aceea la TV non-Sony se poate seta ceva pentru aprindere automata?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  20. #2480 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Apropo de TV Sony, am un prieten care are si spune ca la PS4 normal cand aprindea consola, i se aprindea automat si TV. La PS4 PRO nu se mai întâmplă asta... Oare de ce? Dupa aceea la TV non-Sony se poate seta ceva pentru aprindere automata?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Cred că ar trebui să activezi/activeze din setările consolei "enable hdmi link".

    ---------- Post added 04-05-2017 at 10:54 ----------

    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Apropo de TV Sony, am un prieten care are si spune ca la PS4 normal cand aprindea consola, i se aprindea automat si TV. La PS4 PRO nu se mai întâmplă asta... Oare de ce? Dupa aceea la TV non-Sony se poate seta ceva pentru aprindere automata?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    http://manuals.playstation.net/docum...evicelink.html

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 155 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts