Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 74 of 155 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #1461 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iar ai cădere de calciu? Ia-ți pastilele înainte de a mai posta pe aici, mereu ai fost un troll ordinar.

  2. #1462 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    momentul ala dupa ce iese PRo-ul si vine unul cu TV HDR valabil printre pamanteni..


  3. #1463 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu zic ca ar fi mai ok sa se faca un thread nou pentru TV-uri HDR. Si sa lasam threadul asta doar pentru PS4 Pro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1464 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img-20161102-wa0002.jpg

  5. #1465 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    +1 for this guy
    In alta ordine de idei sunteti convinsi ca Sony (si restul) nu se vor opri aici mai ales ca la anul AMD trece la Zen.

  6. #1466 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai Scorpio o sa fie cu arhitectura noua, Zen. Cum sa se oprească, bani si evoluție, Scorpio, PS5. Cine nu vrea evoluție, Nintendo Switch

  7. #1467 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Iar ai cădere de calciu? Ia-ți pastilele înainte de a mai posta pe aici, mereu ai fost un troll ordinar.
    Ai report pt bad language.
    Imi place totusi ca susti mare si tare o chestie pe care nu o stapanesti deloc.

  8. #1468 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mark calmeaza-te bre, ti-a sarit glicemia ?!
    recunoaste ca si tu esti acid in exprimare .

    oricum AMR 8 zile

  9. #1469 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ce prost e pozitionat Andre Gomes aici...pfff

  10. #1470 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Io mi-s calm bre ca-s ardelean de fel is calm. Dar daca altii ma ataca ce-oi face? Cu Dante am intrat in polemica de mai multe ori si cand are oportunitatea ma inteapa. Il cunosc... Totusi, n-are dreptate pe chestia ce-am discutat-o mai sus dar se bate cu caramida in piept si nu mi se pare corect sa dezinformam lumea. Asa ajung unii sa-si ia TV cu "HDR" la 3000 ron si vin aici sa se planga ca de ce nu merge pe Pro HDR....

  11. #1471 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poftim dezinformare în legătură cu DS4 Crystal, cica eu bat câmpii. Atâta timp cât pleci cu sorcova, te taxez, nu suport aberațiile dar mai ales acuzațiile nefondate. Ți-au spus si moderatorii de n ori ca vorbești prostii, dar tu trăiești în Neverland. Hai noroc!
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Fain, ar trebui sa-mi vina si mie azi cel cristal. Sper ca e cel light.

  12. #1472 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Dant3, hai ca ai fortat aici nota, sti bine ce ai scris apoi pe acel topic. De ce denaturezi?
    Am vazut la tine 2 poze si am crezut ca sunt 2 modele, insa era de vina lumina. Ai spus si tu. Deci am fost indus in eroare.
    Nu-i fain ce faci...
    In fapt schimbi subiectul de la HDR si-l muti la topicul sus amintit ...
    Nu-ti prea place cand gresesti asa-i? Da pe altii ii persecutezi imediat cum ii prinzi. Cine-i partinitor?

  13. #1473 SP
    Banned Templier's Avatar
    noroc ca nu a facut poze in rafala ca atunci credeai ca si-a luat sute de controllere

  14. #1474 SP
    Member Hazer's Avatar
    Doamne cate rautati pe aici care nu-si au rostul.. nu mai deviati de la subiectul thread-ului, va rog. Cand cred si eu ca aflu ceva despre PS4 Pro, intru si vad prostiile astea.

  15. #1475 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Da cine vrea un tv cu adevarat bun e la reducere dar costa peste 10 000
    Asta de l-am luat eu se vede binisor dar pot activa mod gaming sau mod hdr la alegere nu amandoua

  16. #1476 SP
    Member Kupy's Avatar
    De la Samsung doar modelele de la Ks7000 în sus au tot ce trebuie pt ps4 pro. Si anume : HDR10, 10 bits panel, WIDE color gamut, low input lag in game mode, peak brightness acceptabil și face și oua prăjite. Ce e sub ks7000 nu înseamnă că e varză, doar ca sunt mai slabe, de aceea sunt și mai ieftine. Acum puteți sa urlați cât vreți ca TV vostru la nșpe milioane are Hdr, e părerea voastră. Eu am cautat un televizor pt ps4 pro și am renunțat pana la urma, încă nu e un standard bine definit pe piața ca să fii sigur ca dai 1200€ pe el și te tine 2-3 ani. Asa ca aștept sa iasă ps4 întâi și apoi sigur o sa fie sute de video cu televizoare+bro pe YouTube.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  17. #1477 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Si..... Ce face HDR-ul asta in jocuri? Nu gasesc nici o comparatie side by side ca sa pot sa vad o diferenta. Am impresia ca tot ce am vazut pana acuma cu HDR, sunt doar culorile mai bine accentuate lucrul pe care il pot face din setarile TV-ului.

    Dau exemplu poza de mai jos. Scad lumina, cresc contrastul + putina culoare si gata. La mine arata fix ca in a 2-a imagine.

    Ce imi scapa?

    LE: Nu stiu de ce nu vrea sa uploadeze poza pe site: http://static3.businessinsider.com/i...ncharted-4.jpg

  18. #1478 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu ai cum sa vezi hdr-ul din screenshoturi. Trebuie vazut live.

  19. #1479 SP
    Member Victor420's Avatar

  20. #1480 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt la fel de neconludente ca si cele cu U4. Pana nu pot testa live eu nu dau banii pe nici un TV nou.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 155 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts