Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 21 of 155 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #401 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Plm, sa vezi acum frate invazie de "REMASTERED 4K EDITION" Games, lol )

  2. #402 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    @iry: Pai da nu? La remasterizari toata lumea se pricepe.


    Quote Originally Posted by Encman View Post
    PS: m-am inselat cu privire la E3/chip Polaris. Nu vor sa faca valva aparent..
    Probabil asteapta pana in ultimul moment sa vada mai intai ce APU folosesc amaratii de la Microsoft, ca ei sa foloseasca unul mai puternic sau macar sa ii faca un overclock.

  3. #403 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Doamneee....ce mancatorie....pfff scoate consola daca o scoti indiferent cat de buna/proasta e fata de competitie si livreaza jocuri pt. ea ca nu hardwareul dicteaza ci titlurile...

  4. #404 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Doamneee....ce mancatorie....pfff scoate consola daca o scoti indiferent cat de buna/proasta e fata de competitie si livreaza jocuri pt. ea ca nu hardwareul dicteaza ci titlurile...
    Titlurile au nevoie de hardware. Wii U a venit cu mai multe exclusive decat concurenta si a murit, remember?

  5. #405 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Plm, sa vezi acum frate invazie de "REMASTERED 4K EDITION" Games, lol )
    De ce nu? Poate chiar niste remaster la remaster sau definitely definitive editions

    Ah ah... si pentru ca tocmai s-au anuntat cele 6 editii ale watch dogs, acum exista motive bune sa fie macar vreo 10.

    Pe sistemul branza:


  6. #406 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @BizZare, da pai, probabil cu aceasta ocazie (ma refer la macanit bineinteles) vad si miscarea de glezne din tabara M$.
    Pana la urma sunt pe val si-asteapta sa vada ce fac astia.. nu e ca si cum o sa le afecteze vanzarile prea mult (cel putin pe termin scurt si mediu).
    Ei deja sunt sus, acolo unde trebuie, nu este nevoie sa mai impresioneze sau sa vina cu ceva extraordinar.

    Toata treaba insa, dupa mine, este cum apreciaza $ony aceasta batalie pe termen lung.. si cum se vor bate cu M$/"gaming ecosystem" pe toate platformele ce ruleaza windows (alaturi de retrocompatibilitate bineinteles, pentru ca M$ marseaza puternic in acest sens si din cate observ eu, $ony nu are o astfel de intentie). Pentru M$ acest aspect alaturi de release-ul unei cutiute mai puternice gen Scorpio, pune in garda $ony (ceea ce este bine).
    Dar ma rog, inca o data, speculam doar. Sunt foarte curios ce vor anunta la E3.

    @raducucosmin, lold!

  7. #407 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Titlurile au nevoie de hardware. Wii U a venit cu mai multe exclusive decat concurenta si a murit, remember?
    Da corect dar ma refeream la noua consola, care nu e slaba dpdv hardware, doar ca e un pic mai slaba ca ce va oferi competitia.

  8. #408 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Tre sa si vanda si Sony tv urile 4k,sector unde nu preau stau bine cu vanzarile.

  9. #409 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    Tre sa si vanda si Sony tv urile 4k,sector unde nu preau stau bine cu vanzarile.
    N-are legatura, nu e ca si cum cineva le-ar cumpara lor televizoarele exagerat de scumpe cand exista Panasonic. Da, se vor vinde putin mai multe TV4K, dar e improbabil sa se vanda mai multe Bravia.

  10. #410 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu nu sunt multumit ca nu vin cu consola la E3

    nu cred ca mai scot remaster 4k , am inteles ca tine de fiecare producator daca vin cu un patch la un joc deja "vechi" , sa zicem ca poate vine DICE cu un patch pt BF4 ca sa-l aduca in aria ps4 neo.

  11. #411 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^Yes! Asa am citit din surse oficiale-neoficiale, ca ramane la latitudinea dezvoltatorilor(deci nu e obligatorii) sa peticeasca jocurile pre ps4.5 pt upgrade grafic, altfel jocurile vor rula ca pe ps4.

  12. #412 SP
    Member flightcrank's Avatar
    http://www.eurogamer.net/articles/di...-will-co-exist

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  13. #413 SP
    Member flightcrank's Avatar
    http://wccftech.com/developing-ps4-n...-deal-pcs-dev/

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  14. #414 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bagă si asta Nutella la greu

  15. #415 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cica vine si un ps4 slim.. ce drac de slim sa faca la ps4 asta ?! ... si se pare ca in septembrie o sa avem ceva noutati oficiale despre ele

    PS4 Slim to be released in addition to the PlayStation Neo - report

  16. #416 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu ar fi rau. Sa rezolve problemele cu galagia, incalzirea si wi-fi. Ar fi timpul

  17. #417 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ma tem ca mai slim de atat va aduce mai multa galagie. Imi pun doar speranta pe un chip mult mai eficient de la AMD... Cat despre WiFi, cine se joaca cu adevarat pe WiFi?

  18. #418 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai pe One merge fara probleme, stie si 5Ghz, nu am de ce sa ii pun cablu ca merge perfect. De ce nu ar putea si PS4 sa fie la fel?

  19. #419 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ah, eu nu am zis ca n-ar putea merge mai bine (pe WiFi e tot timpul loc de mai bine)... Eu doar vroiam sa spun ca orice gamer care se respecta, atunci cand are posibilitatea, va merge pe cablu. Cablul e sfant! Da, stiu ca tie nu-ti plac firele... dar daca vrei latenta buna, bandwith serios, etc... pui amaratul acela de cablu, care mai e si Gigabit (desi la Sony Gigabit e doar cu numele...)

  20. #420 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu cred ca de fapt nu o sa "repare" nimic.. doar asa o "spoiala"/carcasa putin schimbata (si probabil acelasi chip grafic ca pe XBOX ONE S, probabil tot "capabila de HDR", ca mai nou suntem mari fani acest termen).
    Toate astea pentru a nu ramane in urma M$ pe partea de "slim". Ii haituiesc pe baieti.. ce cred ei, au avut o vara plina de anunturi bombastice si console potente.. stai asa ca nu e asa.
    In concluzie, hop si ei, nu se mai satura..

    LE: cum ar fi sa nu cumva sa faca o si mai nefacuta $ony, iar imi pun palaria de paie.. speculatoare
    Sa iasa cu asta in toamna (ca vad deodata data de Septembrie.. toata lumea banuia in toamna aparitia NEO, tocmai la timp pentru PSVR) si sa fie slim asta ce trebuia sa fie de fapt NEO
    Pentru ca daca intr-adevar NEO este mai slaba ca Scorpio, nu prea ar avea relevanta sa o scoata in conditiile actuale, mai degraba in anul lansarii Scorpio (probabil direct dependent de aparitia noilor chip-uri grafice AMD de anul viitor, pentru ca ma indoiesc ca un RX 480 castrat va scoate ce zic baietii ca scot, altfel, cum ziceam si pe thread-ul dedicat, umbla cu ciori vopsite).
    In schimb un slim ar avea relevanta (in conditiile lansarii XBOX ONE S, sa nu ramana de caruta).. pe de alta parte am inteles ca s-au trimis deja dev kit-uri pentru NEO.. deci na, in sfarsit, speculatii, concluzia ramane aceeasi -- nu se mai satura..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 155 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts