Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 374 of 903 FirstFirst ... 274 324 364 372 373 374 375 376 384 424 474 874 ... LastLast
Results 7,461 to 7,480 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7461 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Caută pe google psn trophy sau psn account si găseşti site-uri care arată ce trofee ai la jocuri şi pe care nu le ai văzut,

  2. #7462 SP
    Member styng's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    A postat MonkY un link cu picioruşe pt. PS4 de pe amazon dacă ştie cineva îl rog să posteze, vă mulţumesc.
    http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...?ie=UTF8&psc=1

  3. #7463 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quick quiz: sa se determine, din link-ul de aici care sunt singurele doua tari pentru care nu exista numar de telefon pentru contact si impart aceeasi adresa de e-mail.

    Raspuns:

  4. #7464 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Romania si БЪЛГАРИЯ (BG) )

    Ce am castigat?

  5. #7465 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    XP. Pentru a afla cum poti investi aceste Experience points, suna la customer care Sony Playstation Romania. Sau Bulgaria.

  6. #7466 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    asa se intampla cand esti destept castigi lucruri importante ))))

  7. #7467 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Should i move ? Really... should I ?

  8. #7468 SP
    Junior Member nems's Avatar
    dar pe ps3 parca puteai vedea trofeele offline nui asa? ce prostie din partea sony sa scoata aceasta functie din os

  9. #7469 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nu e scos nimic. Intri la trofee, apeși triunghi și alegi offline mode.

  10. #7470 SP
    Junior Member nems's Avatar
    la ps3 stiu ca asa era dar la ps4 ma refer eu cum se pot vedea trofeele offline?

  11. #7471 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai tocmai ti-a zis valentin2007 mai sus cum poti vedea. Dar am totusi o intrebare de baraj: ce draci sa faci cu trofeele offline? De fapt, ce faci cu consola offline? Eu n-am avut o zi consolele off-line, decat poate cand mi-a fost taiat netul

  12. #7472 SP
    Junior Member nems's Avatar
    un raspuns foarte usor, daca raman fara net sa pot vedea ce trofeu sa deblocat si ce trofeu mai am

  13. #7473 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu vrau sa fiu rautacios... dar who the hell cares about trophies so much? Mai ales cand nu ai net...

    Am mai zis-o... eu sper sa scoata un update prin care sa pot dezactiva trophies de tot - eu ma joc pt. story, pt. placerea personala, nu pt. asa ceva... Cand vad pe cate unul ca are timp de pierdut pt. a rejuca a 20-a oara acelasi joc doar pt. a prinde nu stiu ce platina, ma apuca durerea de cap. Nu mai vorbesc ca daca-l intrebi iti va spune "urasc jocul asta, l-am jucat de am innebunit". Care mai e placerea? Unii mi se pare ca mai mult muncesc la jocuri decat se distreaza... mie unul imi ajunge un singur loc de munca

  14. #7474 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu vrau sa fiu rautacios... dar who the hell cares about trophies so much? Mai ales cand nu ai net...

    Am mai zis-o... eu sper sa scoata un update prin care sa pot dezactiva trophies de tot - eu ma joc pt. story, pt. placerea personala, nu pt. asa ceva... Cand vad pe cate unul ca are timp de pierdut pt. a rejuca a 20-a oara acelasi joc doar pt. a prinde nu stiu ce platina, ma apuca durerea de cap. Nu mai vorbesc ca daca-l intrebi iti va spune "urasc jocul asta, l-am jucat de am innebunit". Care mai e placerea? Unii mi se pare ca mai mult muncesc la jocuri decat se distreaza... mie unul imi ajunge un singur loc de munca
    Nu mai zic ca sigur se foloseste de you toube pentru unele trofee,ala numai joc nu e

  15. #7475 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu vrau sa fiu rautacios... dar who the hell cares about trophies so much? Mai ales cand nu ai net...

    Am mai zis-o... eu sper sa scoata un update prin care sa pot dezactiva trophies de tot - eu ma joc pt. story, pt. placerea personala, nu pt. asa ceva... Cand vad pe cate unul ca are timp de pierdut pt. a rejuca a 20-a oara acelasi joc doar pt. a prinde nu stiu ce platina, ma apuca durerea de cap. Nu mai vorbesc ca daca-l intrebi iti va spune "urasc jocul asta, l-am jucat de am innebunit". Care mai e placerea? Unii mi se pare ca mai mult muncesc la jocuri decat se distreaza... mie unul imi ajunge un singur loc de munca
    Sa iti pregatesti frigideru'

  16. #7476 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca placerea omului este sa vada o platina pe ecran, de ce sa-i dam in cap pentru asta? Fiecare cu piticii lui. Nici eu nu ii inteleg pe aia de dau mii de euro pe lansete/mulinete etc, dar nu ma vezi pe mine pe marginea baltii incercand sa le sperii pestii.

  17. #7477 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Io-s primu de pe forum care a facut platina la God of War 3.

  18. #7478 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu vrau sa fiu rautacios... dar who the hell cares about trophies so much? Mai ales cand nu ai net...

    Am mai zis-o... eu sper sa scoata un update prin care sa pot dezactiva trophies de tot - eu ma joc pt. story, pt. placerea personala, nu pt. asa ceva... Cand vad pe cate unul ca are timp de pierdut pt. a rejuca a 20-a oara acelasi joc doar pt. a prinde nu stiu ce platina, ma apuca durerea de cap. Nu mai vorbesc ca daca-l intrebi iti va spune "urasc jocul asta, l-am jucat de am innebunit". Care mai e placerea? Unii mi se pare ca mai mult muncesc la jocuri decat se distreaza... mie unul imi ajunge un singur loc de munca
    Te rog continua incetul cu incetul poate ma faci si pe mine sa renunt la trofee , nu de alta dar ai zis bine te apuca durerea de cap cand il rejoci a 20-a oara .

  19. #7479 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Daca placerea omului este sa vada o platina pe ecran, de ce sa-i dam in cap pentru asta? Fiecare cu piticii lui.
    Departe de mine gandul de a da in cap cuiva pt. ca-i plac platinele, trofeele, achievementurile sau orice altcea. Cum ai spus si tu, fiecare cu piticii lui. Dar sa te plangi ca nu le vezi offline (desi i s-a spus cum sa procedeze pt. a le vedea si offline), sa spui ca e o tampenie din partea Sony... parca e un pic prea mult.

    P.S. Oricum la mine e pregatit tot timpul frigiderul

  20. #7480 SP
    Member Kupy's Avatar
    Download the PS4 E3 2014 App Today!:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts