Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 903 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 542 ... LastLast
Results 821 to 840 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #821 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ok, scuze, m-am gandit ca are legatura cu PS4.

  2. #822 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Evolution of PlayStation: The Beginning - YouTube
    Daca nici asta nu ii un semn foarte clar ca pe 20 ni se arata urmatoarea consola de la SONY nu stiu cu ce altceva ar putea sa ne amageasca atata.

  3. #823 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    ai gresit threadul, pune intrebarea aici altfel parca vad ca ajungem la polemica
    Omul a intrebat daca nu cumva merita sa astepte PS4... deci e corect sa intrebe pe acest thread.
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Salutare tuturor. Acesta este primul meu post pe acest forum care, dupa cate am citit si am vazut, pare a fi o comunitate chiar inchegata. De ieri sunt si eu proaspatul posesor al unui PS3, asa ca sunt mai mult decat novice in domeniu. Insa sper sa invat repede si eficient . Vroiam sa va cer parerea in legatura cu un gand de-al meu si anume: si voi credeti ca nu mi-am luat "teapa" achizitionand PS3-ul, desi stiam de conferinta celor de la Sony de pe 20 februarie in care este posibil sa anunte PS4 ? Parerea mea este ca am facut o achizitie inspirata.
    Salut tudomih si bine ai venit in comunitatea CG. Nu, nu ai de ce sa crezi ca ti-ai luat "teapa" cu PS3-ul. PS4 in cel mai fericit caz se va anunta pe 20 Februarie, dar cel mai probabil va fi disponibil de sarbatori. Si chiar si atunci, in cantitate mica (sau doar in anumite regiuni), eventual la pret mare (la baietii destepti). Iar jocurile de "start" de obicei nu te conving sa cumperi consola. Poate cine stie, nici peste un an de la lansare sa nu merite. Pentru PS3 in schimb, inca se face development serios la jocuri... asa ca poti sa te folosesti linistit de ea. Hell yeah, unii inca au PS2 si chiar il folosesc!

  4. #824 SP
    Member claudiutk's Avatar

    Playstation 4

    E perfect PS3 acum, și eu intenționez să îl păstrez pe al meu alături de noul PS

  5. #825 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cam asta se va anunta pe 20 feb:
    http://online.wsj.com/article/SB1000...577439962.html

    In continuare cred ca PS4 nu vedem la conferinta. Va fi vorba doar de Gaikai si cum next gen console de la Sony va rula jocuri de PS3 prin streaming online.

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

  6. #826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The newest rumor is in regard to the next PlayStation’s ability to stream games. The Wall Street Journal is reporting that “Sony Corp. is planning to offer technology to stream games to its next videogame console,” according to its own sources.
    The new technology, to be unveiled
    Wednesday along with the new console, will allow users to play games delivered over the Internet, these people said. The streaming service, they added, is designed to use current PlayStation 3 titles on the new console; the new device is also expected to play new games stored on optical discs. As WSJ points out, such a move on Sony’s part would be unsurprising. Even when it was drowning in red ink, it still took a massive risk when it bought streaming service Gaikai for $380 million . There is absolutely no doubt that, with an investment that significant at such a difficult time for Sony, Gaikai's technology will be poised to play an important role in Sony’s future.

    http://m.ign.com/articles/2013/02/16...l-stream-games

  7. #827 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Cam asta se va anunta pe 20 feb:
    Next Sony PlayStation to Stream Games - WSJ.com

    In continuare cred ca PS4 nu vedem la conferinta. Va fi vorba doar de Gaikai si cum next gen console de la Sony va rula jocuri de PS3 prin streaming online.
    Nu inteleg contradictia din postul tau. Spui ca nu o sa vedem PS4 la conferinta, dar dai un link in care se spune "The new technology, to be unveiled Wednesday along with the new console". Pai ori o sa vedem noua consola, ori nu?

  8. #828 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu, eu am postat link-ul ca sa se vada ca nu postez de la mine vestea asta cu Gaikai. Ca ei se asteapta si la PS4 e altceva, ei au facut stirea nu eu. Parerea mea ramane aceeasi, no PS4.

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

  9. #829 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Domnu mark parca chiar nu ar vrea sa se anunte PS4. De cand citesc thread-ul asta am vazut numeroase posturi de ale lui unde zice ca nu se va anunta consola pe data de 20 si cum ca va fi vorba doar de ceva legat de software nu de hardware.

    Cred ca e hater PS4

  10. #830 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Nu, eu am postat link-ul ca sa se vada ca nu postez de la mine vestea asta cu Gaikai. Ca ei se asteapta si la PS4 e altceva, ei au facut stirea nu eu. Parerea mea ramane aceeasi, no PS4.
    Inseamna ca nu le ai cu consolele.

  11. #831 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Absolut deloc. Crede-ma ca ocazional mai cumpar o consola, fie xbox360 sau ps3 doar ca sa mai joc ceva pe ea desi PC-ul imi duce orice, asa din nostalgie. Apoi o vand la acelasi pret sau mai mic. Pierd bani platindu-mi satisfactia de a mai tine un controler in mana.
    Imi place tot ce e nou in materie de IT&C, console, TV, mobile, etc si astept noul PS4 si XBOX720 din acelasi motiv ca si tine, curiozitatea. Dar parerea mea e ca nu o vor prezenta acum ci mai tarziu, chit ca toti se asteapta la o prezentare.

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

  12. #832 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mai mark cum no PS4 daca vor anunta serviciu Gaikai pentru PS4 impreuna cu consola? Nu te inteleg!!!

  13. #833 SP
    Member Caponescu's Avatar
    @mark nu mai aduce in discutie PC-ul aici ca e blasfemie!

    on: Este prea mare hype-ul facut de Sony pt. a nu prezenta noul PS4.

  14. #834 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am scris ca vor lansa Gaikai pentru NEXT GEN console, nu PS4. Next gen console poate fi la anu un PS5...

    @ capone, eu am mai trecut prin.hype-uri din astea cu iPhone si de 2 ori m-am ars, impreuna cu alte milioane de oameni.

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

    ---------- Post added 16-02-2013 at 12:03 PM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Inseamna ca nu le ai cu consolele.
    Cand am zis ca "le am" cu consolele? Asta e parerea mea.
    In plus... o sa mai fie si altele la conferinta, multe altele, numa PS4 nu...

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

  15. #835 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Din toata inima sper sa te inseli in privinta PS4. Acum sper sa nu anunte un PS3 extra slim.

  16. #836 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    @mark nu mai aduce in discutie PC-ul aici ca e blasfemie!

    on: Este prea mare hype-ul facut de Sony pt. a nu prezenta noul PS4.
    Exact. Vor prezenta PS4 si ce stie sa faca etc, cum s-a mai scris si aici nu va fi un upgrate izbitor pe partea de "grafica" insa vor exista o tona de feature-uri noi, integrare la web 2.0 cu social media sharing mai dezvoltat, streaming etc.

  17. #837 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Din toata inima sper sa te inseli in privinta PS4. Acum sper sa nu anunte un PS3 extra slim.
    Un alt PS3 nu cred nici eu ca vor prezenta, insa software cat cuprinde da. For your sake sper sa ma insel

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini

  18. #838 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    MonkY ai putea sa introduci te rog si buton de dislike pe forum ??

  19. #839 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Uuuu, i have haters on this forum. De ce e atat de gresit sa nu crezi ca ceva se va intampla? I don't get it?

    LE. Poza high rez cu viitorul controler de PS4 (prototip real)
    Sursa: New PS4 Controller Image Raises More Questions About What's Actually In The Controller

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini
    Attached Images Attached Images ps4protypefull.jpeg

  20. #840 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Un alt PS3 nu cred nici eu ca vor prezenta, insa software cat cuprinde da. For your sake sper sa ma insel

    Sent from my Samsung Galaxy S3 Mini
    Te înșeli.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 903 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 542 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts