Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 824 of 903 FirstFirst ... 324 724 774 814 822 823 824 825 826 834 874 ... LastLast
Results 16,461 to 16,480 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16461 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu este un termen tehnic, dar este foarte folosit de multi oameni inca din vremuri apuse. True, doesn't make it right, dar daca el asa stie? Hatereala e degeaba.

  2. #16462 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    Mersi o sa revin sa vad dupa ce cumpar gta-ul . merci oamenilor care sufera si au probleme cu anumite cuvinte Pacat ca just cause 3 e prost optimizat am observat ca si tomb raider definitive edition tot de squarc cnix e ... dar e bine optimizat

  3. #16463 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Square Enix e doar publisher. Tomb e făcut de Crystal Dynamics, iar Just Cause de Avalanche Studios.

  4. #16464 SP
    Member sahara's Avatar
    Just cause 3 m-a făcut sa fac pauza la jucat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #16465 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Schimb pe schimb
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  6. #16466 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2017...games-for-may/

    Alienation (PS4)
    Tales from the Borderlands (PS4)
    Blood Knights (PS3)
    Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
    Laser Disco Defenders (PS Vita)
    Type: Rider (PS Vita)

    *Abzu is only available in North America. In Europe, Alienation.

  7. #16467 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    Michael Pachter Talks About The End Of Console Dominance, And How Sony And The PlayStation Brand Can Remain Relevant In The Near Future
    oare sa fie adevarat ?
    sper sa nu
    tare mult ma enerveaza ca incet incet mobile gaming incepe sa domine
    sper sa mai ramana gaming pe console si pc macar pana mor

  8. #16468 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Stai linistit, nu arunca ei la gunoi niste milioane de playeri ce aduna un buget anual destul de serios ,pe niste jocuri free ce ruleaza pe telefoane.

    la ce lag este jucand de pe consola , nu o sa stai sa joci de pe telefon adaugand alt lag, iar pe pc e clara treaba.

    si acum poti juca de pe telefon sau pc direct pe ps4 prin remote control si sincer nu cred ca stiu 2 persoane ce folosesc functia, insa si acum ai nevoie de un ps4 ca sa poti rula jocul , cred ca sunt 10 ani de cand se tot zvoneste cum or sa dispara consolele.

  9. #16469 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Stai linistit, nu arunca ei la gunoi niste milioane de playeri ce aduna un buget anual destul de serios ,pe niste jocuri free ce ruleaza pe telefoane.

    la ce lag este jucand de pe consola , nu o sa stai sa joci de pe telefon adaugand alt lag, iar pe pc e clara treaba.

    si acum poti juca de pe telefon sau pc direct pe ps4 prin remote control si sincer nu cred ca stiu 2 persoane ce folosesc functia, insa si acum ai nevoie de un ps4 ca sa poti rula jocul , cred ca sunt 10 ani de cand se tot zvoneste cum or sa dispara consolele.
    chestia e ca jocurile astea free au facut mai mult profit decat consolele si pc-ul anul trecut
    Mobile game revenue to pass console, PC for first time
    asta ma ingrijoreaza pe mine
    oricat de performate ar fi componentele la telefoane si tablete tot nu e de ajuns sa ruleze jocurile AAA de pe console si pc
    oricum tot pachter asta o zis ca ps5 o sa apara dupa 2020-2021 asa ca nu e prea istet

  10. #16470 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Patcher asta nu-i tot ala care in urma cu câțiva ani spunea ca gamingul pe console e mort? Și după aia s-a lansat ps4 și a avut vânzări de i-a spulberat toate prezicerile

  11. #16471 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Astia is handicapati, de cand cu noul patch, nu mai pot da "Clear notifications" sau nu vad eu bine ? E extrem de enervant sa le am pe toate acolo insiruite, si mai penibil e faptul ca am toate notificarile inutile incepand cu anul 2015, de ce, naiba stie

  12. #16472 SP
    Junior Member orayion's Avatar
    Fratilor eu am net de la rds prin fibra ... Cu router de la ei, pe telefon cel mai Prost descarc ci 5-6 mb per secunda, cel mai bine ci 12-15 MB/s
    Dar nu inteleg dece prin cablu la PlayStation 4 descarc de abea cu 3-6 MB/s Sau si mai Prost de atat
    La voi cum e ?
    Adaug Ca' pe PC direct prin cablu nu stau nici o data sub 25 MB/s
    Sì la descarcat alte chesti de pe PC am ajuns cel mai mult la 85 MB/s bine asta e rar sa se intampla.

  13. #16473 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    A mai patit cineva ca in momentul in care vrei sa platesti un joc de pe PSN sa nu vrea sa plateasca din wallet din cauza ca jocul e categorizat ca "Mature" si sa te forteze sa iei via Credit Card? (problema o patesc pe PSN Japan).

  14. #16474 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    O intrebare ce face mai exact rebuild data base la ps 4 ?? Am observat ca daca pui pe 480p la just cause 3 nu mai frameaza deloc si merge exact cum trebuie wtf ) pentru cei care aveau si ei probleme

  15. #16475 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by orayion View Post
    Fratilor eu am net de la rds prin fibra ... Cu router de la ei, pe telefon cel mai Prost descarc ci 5-6 mb per secunda, cel mai bine ci 12-15 MB/s
    Dar nu inteleg dece prin cablu la PlayStation 4 descarc de abea cu 3-6 MB/s Sau si mai Prost de atat
    La voi cum e ?
    Adaug Ca' pe PC direct prin cablu nu stau nici o data sub 25 MB/s
    Sì la descarcat alte chesti de pe PC am ajuns cel mai mult la 85 MB/s bine asta e rar sa se intampla.
    Stai linistit ca nu e de la internet, eu am net de 1GB de la RDS si uneori, tot cu 3-6MB/s descarc.

    @Mihai47
    The Rebuild Database option does a defrag of the PS4, which can solve a whole host of issues on the PS4 and free up some much needed space, speed up your console and fix issues. The Rebuild scans the drive and creates a new database of all content, thus cleaning the disc drive.

  16. #16476 SP
    Member jon209's Avatar
    Daca sterg jocul(instalarea)se sterge si salvarea?

  17. #16477 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu, salvarea ramane. Cred ca am in consola toate save-urile de cand am luat-o.

  18. #16478 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Daca ai Ps+ activ , toate salvarile le ai in Cloud !!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #16479 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  20. #16480 SP
    Junior Member Mihai47's Avatar
    Am o întrebare am observat la consola mea ps4 la rezoluție am 60hz dar tv-ul este un sharp lc26s325e și pe spate arata 50hz mă și am mai citit pe net ca din cauza ăsta poate sa ai câteva framerateuri când are multe de procesat este adevărat ar trebui un tv sau monitor pe 60hz ? Și dacă îi pun un ssd o sa răspundă și mai rapid jocurile ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts