Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 74 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #261 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am urmarit vreo 2 streamuri azi-noapte, nu prea mult sa nu ma spoilaresc. Jocul este atat de over the top in cel mai bun sens al expresiei, it's not even funny. Abia astept sa-l incep.

  2. #262 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Din cauza notelor favorabile o sa vedem un fel de casual rage backlash, dupa ce orice Regular Joe rasufla usurat ca in sfarsit a sosit un joc exclusiv care se ridica la asteptari si dupa primele ore de joc in stil Uncharted o sa se simta ca si lovit cu o caramida in fata

  3. #263 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am apucat sa joc doar demon souls si mi s-a parut dragut, considerati ca ar merita sa iau si Dark Souls I si II ? Aduc ceva imbunatatiri, au vreo legatura una cu alta? In opinia celor care le-au jucat pe toate...

  4. #264 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Primul Dark Souls merita, este un joc extraordinar, din punctul meu de vedere surclaseaza Demon's Souls. Al doilea il poti lua cand ti-e dor de ceva Souls like dar in nici un caz nu este ceva obligatoriu, fiind inferior din toate punctele de vedere la celelalte titluri.
    Daca vrei sa sari direct in Bloodborne, nu ai decat, legaturi intre serii exista dar sunt foarte subtile, neimportante.

  5. #265 SP
    Member geo971986's Avatar
    bun, deci nu pierd nimic daca sar direct la Bloodborne. Atunci las dark souls pe mai tarziu.
    Sunt curios daca il trimite altexu azi...

  6. #266 SP
    Member Wagram's Avatar
    S-ar putea să-ţi fie greu să te reacomodezi cu Souls după ce joci Bloodborne. Din ce am văzut, stilul de joc e mult mai agresiv şi mai dinamic.

  7. #267 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Acelasi lucru e valabil si invers From Software se bazeaza pe jucatorul obisnuit cu seria Souls si a facut schema de control exact pe dos sa-ti puna la incercare "memoria musculara".

  8. #268 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Well, eu nu sunt obisnuit cu niciuna! That should give me an advantage.... right? RIGHT?!

  9. #269 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Acelasi lucru e valabil si invers From Software se bazeaza pe jucatorul obisnuit cu seria Souls si a facut schema de control exact pe dos sa-ti puna la incercare "memoria musculara".
    Da, sigur, deşi mie îmi place mult mai mult stilul furibund din BB şi faptul că mobii sunt mult mai agresivi decât în DS. Cât despre memoria musculară, nu cred că o pun la încercare, ci vor să o rescrie cu totul , de la configurarea butoanelor (triunghiul e pentru poţiune acum, parcă), până la lipsa scutului şi sistemul de regain, care te îndeamnă să nu te retragi când eşti atacat, ci să ripostezi, ca să recuperezi HP.

    @Eagle: Presupun că da. Oricum, la început ai nevoie doar de răbdare. Lasă-i niţel timp jocului să te prindă în gheare, apoi n-o să mai (vrei să) ai scăpare.

    LE: Coletul meu a fost preluat de Nemo, deci se pare că mâine îmi va ajunge. (Pe site-ul Altex scrie încă "Nepreluat", dar am introdus AWB-ul pe site-ul Nemo Express.)

  10. #270 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    am sunat la altex si au zis ca jocu ajunge pe 26, astia cred ca sunt nebuni

  11. #271 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai bine il iei din magazin.

  12. #272 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Asa o sa fac

  13. #273 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mie unul nu mi-au plăcut DS-urile, mi se parea prea lent combatul si stau prost cu răbdarea. Sa ma risc la Bloodborne? Pare sa fie mai rapid gameplay-ul

  14. #274 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by sinnombree07 View Post
    am sunat la altex si au zis ca jocu ajunge pe 26, astia cred ca sunt nebuni
    La promptitudinea lor eu m-as multumi si cu 26! Am adunat prea multe jocuri in digital datorita "prestatiei" altex...De data asta m-am inarmat strong cu marja de acceptabilitate 1 saptm intarziere. Din pacate nu prea am timp sa caut prin magazine si nici la emag nu era...

  15. #275 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #276 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu e aceeasi de acum vreo 3 pagini, sau e o alta editie?

    LE: http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1231350

  17. #277 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu despre ce vorbești, probabil mi-a scăpat postarea? M-am uitat dar tot nu îmi dau seama

    LE: nu merge linkul pe tapatalk, veșnica problemă. Daca e vb de press kit, ala e

    This URL does not appear to the a valid URL. If this problem persist, please email us at...

  18. #278 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut ca e o problema cu loading time, poate o rezolvă in viitorul apropiat
    uploadfromtaptalk1427202117686.jpg

  19. #279 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Zicea neamtul aseara (ala ce mananca tot timpul), ca dureaza doar 8 secunde loading time ul; a stat si cate 30/40 de secunde insa...

  20. #280 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 74 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts