Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 74 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 1470

Thread: Bloodborne

  1. #1121 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Zilele acestea am inceput jocul, fara walkthrough si alte nebunii, desi folosesc des blunderbuss pt stunlock uneori simt ca am nevoie de un scut, sa mai tankez putin.
    O sa gasesti scut dar crede-ma ca nu vrei sa-l folosesti.

  2. #1122 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Imi imaginez ca e mai mult de cosplay.

  3. #1123 SP
    Member Wagram's Avatar
    Sunt doua scuturi. Al doilea e relativ util in anumite situatii, dar primul, pe care-l gasesti destul de repede, e trolling curat, mai ales daca citesti descrierea.

  4. #1124 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #1125 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    superb. desi stiu ca nu e cazul, as rejuca tot jocul reconstruit cu motorul asta. I mean I would actually pay for it.

  6. #1126 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Help pls, am gasit-o pe arianna, am trimis-o in oedon chapel, am vazut ca ar trebui sa fie pe un scaun langa lampa din cathedral ward, dar nu e. Also, nu mai am optiunea de send to iosefka's clinic, am vorbit cu ea si am deblocat optiunea, aparea la un moment dat cand am vorbit cu un npc, dar pe arianna si batranul de vis-a-vis ii puteam trimite doar in oedon chapel. Nu am spus nimanui sa mearga la iosefka. Ce am facut gresit?

  7. #1127 SP
    Member Mishy's Avatar
    Batranul merge intotdeauna la cealalta locatie din care ai ales. Asa ca daca i-ai zis sa mearga in Oedon Chapel o sa mearga la Iosefka si invers. Arianna ar trebuie sa fie unde ai zis daca ai trimis-o la Oedon Chapel, incearca sa dai un reload la zona.

  8. #1128 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Nu i-am zis sa meraga nicaieri batranului, si oricum nu pot trimite pe nimeni la iosefka, nu apare optiunea. O sa incerc sa reincarc zona si daca nu ma mai duc odata la arianna. Also, o sa ma duc iar la iosefka, poate reapare optiunea de a trimite persoane la ea.

  9. #1129 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pana in ce punct ai ajuns cu jocul?

  10. #1130 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am omorat Blood starved beast, inclusiv pe Djura. Si am explorat cam toata aria catedralei.

  11. #1131 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Am si eu o intrebare pentru cei care l-au mai terminat . Exista posibilitatea de continuare dupa lupta finala ? Sau am ales eu ceva gresit ? Dupa ultimul boss jocul a ineput de la zero ( personajul a ramas upgradat). Dar partea proasta e ca mai aveam doua lupte pe care le-am ratat . Una cu Martyr Logarius iar cealalta cu Amygdala .

  12. #1132 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    După ultimul boss treci automat in new game +, (++, +3,+4, poți juca asa cat vrei, jocul devine din ce in ce mai greu) Acum trebuie sa joci pana ajungi iar la bossii respectivi.

    Aveai varianta ca înainte de boss-ul final sa iti copiezi save-ul pe un stick si dupa ce bateai boss-ul si primeai trofeu le copiai la loc in ps4. Astfel poti face si trofeele pt cele 3 finaluri fara a fi nevoit sa joci jocul de 3 ori cap-coada.

  13. #1133 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Multumesc pentru raspuns . Nu prea ma mai tenteaza sa il joc de la zero . Varianta buna era cea cu save-ul dar nu am stiuto . Daca imi cumpar DLC-ul il pot incepe direct ? Sau e accesibil tot dupa ce joc o parte din poveste ?

  14. #1134 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ca sa poti accesa dlc-ul trebuie sa ajungi pana la Vicar Amelia si sa o bati.

  15. #1135 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    salut! Daca mai joaca cineva Bloodborne si vrea un co-op , sa imi de-a add!!
    user: aleksandrel88

  16. #1136 SP
    Junior Member Laurentiu88's Avatar
    tocmai am batut-o pe
    @level 72.
    ma gandesc sa cumpar DLC-ul Old Hunters si sa il termin. pe urma, sa revin la jocul main si sa il termin.
    nu vreau sa joc dlc-ul in NG+.
    e ok sau va face sfarsitul jocului prea usor?

  17. #1137 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E ok, oricum dlc e mai challenging c-a main game.

  18. #1138 SP
    Member xenocid's Avatar
    Sunt doar eu sau jocul asta are probleme serioase cu framerate-ul? Daca sunt mai mult de 20 fps cand iei un viraj le mananc eu!

  19. #1139 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sper ca nu a mai fost postat, enjoy.

  20. #1140 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Sunt doar eu sau jocul asta are probleme serioase cu framerate-ul? Daca sunt mai mult de 20 fps cand iei un viraj le mananc eu!
    Ai update-urile la zi? Pe mine unul nu m-a deranjat framerate-ul si de obicei ma ia cu dureri de cap daca sunt probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 74 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts