Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 144

Thread: Custom PS4 Uncharted 4

  1. #21 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Am vazut butoanele astea pe un site unde controllerul e modabil dar imbracamintea controllerului e sloppy

  2. #22 SP
    Banned Templier's Avatar
    upgrade

  3. #23 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Arata chiar mai bine decat ma asteptam! Butoanele sunt din metal?

  4. #24 SP
    Banned Templier's Avatar
    da. cica ar fi din cartuse adevarate. luate de aici daca va intereseaza

    PLAYSTATION 4 -

    multumesc ES

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca vrei sa duci gamepadul acela la lansare si se vor juca oamenii pe el, pregateste-te si de o galeata in care sa storci din cand in cand transpiratia adunata in materialul textil... Si nervi de otel, ca sigur vor fi unii curiosi sa vada "daca se desface" (eventual sa-l ia acasa)...

  6. #26 SP
    Member renatoman's Avatar
    lol man sper ca accepti si comentariile critice, din punctul meu de vedere arata ca naiba, nu stiu care e tematica, sau daca ai o viziune la cum vrei sa arate finalul,eu vad un controller care are pe el un ciorap cu cateva gauri date neglijent. Poate e versiunea alpha si in final o sa arate intr-un anumit fel, dar daca nu ti-ai schitat nimic inainte si doar adaugi detalii la intamplare poate o sa dea bine pe final eu zic ca o sa-ti iasa o mare varza.
    PS:in schimb imi place pielea aia ar iesi niste curele nato excelente pentru ceasurile pe care le am

  7. #27 SP
    Member Hansel31's Avatar
    pentru expus arata bine, pentru jucat clar nu. Trebuie sa te gandesti ca o faci mult mai non-ergo ca sa zic asa, si exact cum zice si monky material textil pe controler.. clar nu, transpiri plus ca acasa in canapea mai mananci si ceva . motiv pentru care toate consolele/acesoriile vin personalizate din fabrica cauciucate sau mai nou poti sa iti cumperi stickere. eu iti recomand sa folosesti plasti dip sa personalizezi, poti sa il iei ca sftat sau ce vrei tu. bafta

  8. #28 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Incearca sa prinzi blugul ala mai stramt, ca sa para mai uniform si sa nu arate ca un controller cu material peste ci ca unul din material. Daca intelegi ce vreau sa spun...

  9. #29 SP
    Banned Templier's Avatar
    consola si controllerul vor fi doar de show off. nu incerc sa fac un controller mai bun ci mai "frumos"

  10. #30 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Sincer pentru asa ceva vrei sa primesti bani?! Personal nu imi place cum arata (este material, nu vad nici o cusatura nimic ,doar taieturi cu lama pt. butoane). Sper sa nu te superi este doar parerea mea.

  11. #31 SP
    Banned Templier's Avatar
    va rog frumos sa dati LIKE pe FB sa mai strang interes

    https://www.facebook.com/events/6153...6690095154784/

    ---------- Post added 29-04-2016 at 15:59 ----------

    tin sa ii "multumesc" colegului Harkonnen pentru votul negativ arcordat pe FB in post-ul legat de consola customizata

  12. #32 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unde ar trebui să îți dau like, văd doar pagina Media Galaxy

  13. #33 SP
    Banned Templier's Avatar
    cauta pe FB Lansare Uncharted 4 si e un poll acolo. poti sa votezi ce vrei

  14. #34 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am votat doar dacă e făcută de tine

    LE: Am votat si cu Da, sper ca nu e vreo problema.

  15. #35 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Serios, tu vrei sa primesti bani pe asa ceva ? Jesus, parca bunica-mea de 84 de ani, si-a tras ciorapul peste controller. Eu, unul, nu as da banii vreodata pe acel "ciorap". In schimb gasesti skin-uri de la 5 euro pana pe la 30 euro care arata cum trebuie :
    Attached Images Attached Images full35059900.jpg skin-playstation-4-capa-ps4-adesivo-uncharted-4-861401-mlb20322251236_062015-f.jpg

  16. #36 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Prefer "ciorapii" lui Templier, mizeriile astea lipite mi se par de prost gust, dar hei, e vorba de gusturi, nu ne putem c..a în gustul oamenilor. Baftă Templier, nu te lăsa influențat de ce spune unul sau altul! Important e să convingi pe cine trebuie, în viață nu poți să-i mulțumești pe toți. Mai așteptăm poze, să nu uiți ce a scris tudy un pic mai sus.

  17. #37 SP
    Member enemigo's Avatar
    Sunt de acord cu Dante. Si eu te-am votat, multa bafta. Nu e genul meu, dar chestiile custom made tot timpu au si un fan base. Sper sa-ti iasa treaba. Tine-o pe-a ta ca haters always gonna hate. Si da, tampeniile alea de skinuri sunt cele mai mari tiganii posibile.

  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unii nu au înțeles sau poate nu am înțeles eu, consola pe care vrea să o facă nu e pentru a te juca cu ea, e un fel de bibelou. În fine, eu când mă uit la controller îl văd pe Drake cu a lui cămașă trecută prin foc si spadă iar acele chestii maro mă duc cu gândul la acel "Holster Gun" sau cum naiba se numește

  19. #39 SP
    Member chris diaz's Avatar
    "Multumesc" Dant3 pentru fraza "nu ne putem c..a în gustul oamenilor". E de pus sticky, marca inregistrata a la Dant3. Nimic nu e mai josnic, mai incalificabil ca momentul in care jignesti pe cineva in ultimul hal, doar pentru ca nu e adeptul ideilor tale. Si va mai mirati ca cei de la Altex/Media Galaxy nu au sarit cu vreo oferta in bani. Nu e vorba de hatereala ci de realitate. Controllerul ala arata groaznic. Cam asa arata un controller PS4, Uncharted 4 custom made, facut din componente pe care ulterior si le-a insusit si Templier, crezand ca este original.
    Attached Images Attached Images s-l1600.jpg s-l1601.jpg s-l1602.jpg s-l1603.jpg

  20. #40 SP
    Member enemigo's Avatar
    Ce anume vrei sa demonstrezi? Ti-ai expus punctul de vedere, poti trece mai departe.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperti/Covers Custom By sindweller in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 15-02-2017, 03:09
  2. Custom controllers / gamepads By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-05-2015, 18:45
  3. Custom Nintendo NES By ilie11 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 5 Last Post: 06-06-2014, 11:18
  4. PS4 trophies / Custom Soundtrack By weezyfbaby in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 22-02-2014, 16:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts