Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 83 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #661 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    ^ Nicio reducere nimic pt. baietii de pe forum?
    Ai uitat sa spui "Would you kindly".

  2. #662 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ehe )

  3. #663 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    ^exista asa ceva la banii aia?
    pe magazinele online nu prea ofera detaliile bine
    ma gandeam la acest model de sony chiar daca e cel mai ieftin
    https://www.flanco.ro/sony-bravia-49...k-android.html
    si e un site care ofera detaliat care scrie care are hdr
    48.5" Sony KD-49XD7005 - Specifications
    acum spunea cineva de hdr premium dar eu nu dau 6000+ ron pe un tv cu hdr premium

  4. #664 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu am pus ochii pe: https://altex.ro/televizor-led-smart...ung-ue40mu6472
    Ca solutie buget/camera mai mica.
    N-am timp deocamdata sa fac niste comparatii/teste intre acest UE40MU6472 si 49XD7005B.

  5. #665 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Comparison between: 48.5" Sony KD-49XD7005, 40" Samsung UE40MU6470
    vreau sa stiu si eu care se merita din cele 2

  6. #666 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, aveti atat http://www.consolegames.ro/forum/f32...u-consola-mea/ cat si http://www.consolegames.ro/forum/f32...-dolby-vision/. Hai sa discutam despre Xbox One X aici. Thanks!

  7. #667 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Ai uitat sa spui "Would you kindly".
    Spun eu in numele meu si al celorlalti pasionatilor de Xbox One si deasemenea care asteaptea si Xbox One X (1 cod privat pentru o consola).


    Totusi daca nu primim o reducere, cei cativa pasionati de pe aici, macar Monky sa o primeasca (si nu il periez, pentru ca nu sunt genul), dar are cateva argumente pertinente pentru care isi sustine consola favorita, cred ca ar putea scrie o impresie foarte bine pusa la punct, pentru a convinge si pe altii sa faca pasul spre urmatoare generatie. Eu unu voi alege Xbox One X, consola Xbox One am vandut-o si o astept pe cea noua sa apara, in noiembrie.


    AlexB

  8. #668 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Cred că a făcut deja Biluță precomandă pentru el.

    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Spun eu in numele meu si al celorlalti pasionatilor de Xbox One si deasemenea care asteaptea si Xbox One X . Cred ca daca ar fi sa se primeasca o reducere ar trebui sa o primesca Monky (si nu il periez, pentru ca nu sunt genul), dar ar cateva argumente pentru care este fan, cred ca ar putea scrie o impresie foarte bine pusa la punct, pentru a convinge si pe altii sa faca pasul spre urmatoare generatie. Eu unu voi alege Xbox One X, consola Xbox One am vandut-o si o astept pe cea noua sa apara, in noiembrie.


    AlexB

  9. #669 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Spun eu in numele meu si al celorlalti pasionatilor de Xbox One si deasemenea care asteaptea si Xbox One X (1 cod privat pentru o consola).


    Totusi daca nu primim o reducere, cei cativa pasionati de pe aici, macar Monky sa o primeasca (si nu il periez, pentru ca nu sunt genul), dar are cateva argumente pertinente pentru care isi sustine consola favorita, cred ca ar putea scrie o impresie foarte bine pusa la punct, pentru a convinge si pe altii sa faca pasul spre urmatoare generatie. Eu unu voi alege Xbox One X, consola Xbox One am vandut-o si o astept pe cea noua sa apara, in noiembrie.


    AlexB
    nici nu a iesit pe piata si deja se fac socoteli pt mocardeli si reduceri)

  10. #670 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-am primit in viata mea o consola moka de la producatori, magazine sau alte nebunii... Nu cred ca voi apuca in viata asta asa ceva. Si nici nu cer. As prefera ca odata cu Xbox One X sa avem market romanesc si suport oficial. Ar fi mult mai bine decat o consola moka.

  11. #671 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Sunt de acord cu tine, un market romanesc ar fi ideal decat orice alt bonus oferit de Microsoft sau alte terte.
    Cu toate ca suntem peste multe tari din estul Europei ca si consumatori de gaming, Microsoft nu este interesata de piata din Romania. Motivul banuiesc ca este de ordin fiscal.
    Din pacate in Romania sa iti cumperi un joc in ziua aparitiei este o cheltuiala serioasa pt majoritatea utilizatorilor de console si in acest fel apar si aceste comentarii.

  12. #672 SP
    Member ingerulol's Avatar
    +1 ! Respect !

  13. #673 SP
    Member gabridinu's Avatar
    De acord ! Cred ca asta e un punct prin care microsoft pierde din piata. Nu ii inteleg de ce nu intra pe piete ca Romania + multe altele. Cum sony este deja ( avand in vedere ca este o companie mult mai mare fata de sony ).

  14. #674 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Ce nu inteleg este de ce nu ofera serviciul asta - MICROSOFT este deja in Romania si are subsidiara si angajati + tot tacamul ... dar nu ofera suport pentru market si XBOX ! Asta e urat !

  15. #675 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Sunt de acord cu tine, un market romanesc ar fi ideal decat orice alt bonus oferit de Microsoft sau alte terte.
    Cu toate ca suntem peste multe tari din estul Europei ca si consumatori de gaming, Microsoft nu este interesata de piata din Romania. Motivul banuiesc ca este de ordin fiscal.
    Din pacate in Romania sa iti cumperi un joc in ziua aparitiei este o cheltuiala serioasa pt majoritatea utilizatorilor de console si in acest fel apar si aceste comentarii.
    DIn pacate brandul Xbox nu e asa popular in Romania precum PS, din cate vad eu majoritatea gamerilor romani sunt pe PC (unde joaca LoL, CSGO and Co) si apoi pe Playstation. Daca ar oferi servicul live legal ar trebui sa ofere si suport tehnic in limba romana si multe altele si probabil pt MS asta nu e investitie profitabila, cel putin deocamdata.

  16. #676 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    nici nu a iesit pe piata si deja se fac socoteli pt mocardeli si reduceri)
    Nu era necesar sa-mi raspunzi tu, la un post care nu te afecta in niciun fel pe tine, dar asa era romanu', tot timpul are de comentat orice la oricine pe orice subiect. Utilizatorul "Media Galaxy", mi-a raspuns la o parte din post si am inteles aluzia.

    Cu toate ca nu sunt sub nicio forma obligat sa-ti dau tie explicatii, prima consola Xbox One, am achizitionat prin precomanda la pret intreg de pe GameStop, deci nu sunt genul care asteapta reduceri.

    Daca totusi vrei sa razi, nu veni cu cuvinte precum "mocardeli"? Ce cuvant este aceasta? Esti in Romania, pe un forum cu romani, vorbeste limba romana nu o limba proprie.


    AlexB

  17. #677 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Sigur esti mebru PSD.

  18. #678 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Poate vi se pare interesant .







    AlexB

  19. #679 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , sa iau Xbone One S acum sau sa mai astept , sa vad despre ce e vorba cu noul Xbone X?. Vreau sa schimb tabara de la PS la Microsoft.

  20. #680 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Parerea mea este sa mai astepti, sa vezi ce poate intredevar noua consola si apoi decizi.


    AlexB

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 83 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts