Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 353 of 395 FirstFirst ... 253 303 343 351 352 353 354 355 363 ... LastLast
Results 7,041 to 7,060 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7041 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ce se intampla in noiembrie? Ne jucam Sea of Thieves?

  2. #7042 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Pana in noiembrie au timp sa amane sau sa anuleze scorpio ca sunt experti in asa ceva.
    Totusi la e3 cand il vor arata, o sa anunte si jocuri noi....

  3. #7043 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    >thread de xbox one
    >"jocuri noi"



    Bine, glumesc si eu pentru ca sunt entuziasmat de lansarea de vineri. Dar serios, consola celor de la Microsoft e ok. Chiar am precomanda la noul Nier pentru Xbox.

    Nier Xbox 360

    OH, WAIT!


  4. #7044 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    E3 nu e vineri

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  5. #7045 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Omul vorbește despre NieR, se lansează vineri.

  6. #7046 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Ea access 2.09€
    Assassin's Creed Unity 0.99€
    Pe cdkeys

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  7. #7047 SP
    Member chios's Avatar
    Pentru cei intresati 3luni Gold Member pe g2a de la 50lei

  8. #7048 SP
    Senior Member nina's Avatar
    daca am ban permanent pe live pot juca jocurile ce le-am cumparat digital?


    am luat o data 2 saptamani ca dupa 2 sau 3 zile de ban activ sa mai iau inca 2 saptamani
    acum am luat iar 2 saptamani ca dupa 2 zile de ban activ sa iau permanent
    nu inteleg de ce iau ban in timp ce sunt banat

  9. #7049 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    daca am ban permanent pe live pot juca jocurile ce le-am cumparat digital?


    am luat o data 2 saptamani ca dupa 2 sau 3 zile de ban activ sa mai iau inca 2 saptamani
    acum am luat iar 2 saptamani ca dupa 2 zile de ban activ sa iau permanent
    nu inteleg de ce iau ban in timp ce sunt banat
    De bun ce esti si da... le poti juca, doar ca nu online

  10. #7050 SP
    Senior Member nina's Avatar
    le pot juca din cate vad online pe alte conturi,jocurile din ea access la fel
    nu am stins sau restartat consola sa vad daca mai merge sa joc online
    m-ar bate gandul sa nu-l mai tin ca xbox home contul banat dar parca vad ca pierd toate jocurile

  11. #7051 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    le pot juca din cate vad online pe alte conturi,jocurile din ea access la fel
    nu am stins sau restartat consola sa vad daca mai merge sa joc online
    m-ar bate gandul sa nu-l mai tin ca xbox home contul banat dar parca vad ca pierd toate jocurile
    Neatza! Nina dar pentru ce dude ai luat ban? Ca esti foarte civilizat in party, nu cred sa te fi auzit injurand vreaodata....Rage quit sau ce naiba ai patit? De obicei 2-3 zile de ban se primesc pentru limbaj urat, 2-3 saptamani pentru recidiva tot la limbaj urat....
    Anyway e naspa la ban doar faza ca uneori muncesti ca sa ai anumite achievementuri si poti pierde accesul la ele, in afara de asta trebuie sa iti faci alt cont, alta adresa, iar alergatura cu atasatul unei plati.
    Lasa contul banat ca Home Xbox, nu are ce sa dauneze. In rest vezi ca chiar si daca iti expira ban-ul ramai cu flag pe cont si esti urmarit in permanenta ca recidivist!

  12. #7052 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu ma intereseaza gamerscore-ul.pe asta banat am 17k si pe asta vechi de la x360 am 11k
    jocurile si subscriptiile le am si nu le-am pierdut asta e cel mai important
    doar salvarile le-am pierdut
    e vreo metoda sa transfer licentele de la un cont la altul? jocuri,subscriptia gold,ea access si salvarile?
    la fifa ultimate team mi-am mutat monezile,dar as vrea sa pot muta profilul de pro club si desigur profilul de la the division

    ---------- Post added 14-03-2017 at 02:04 ----------

    noul cont este vechiul cont de x360 add mateimarcelus

  13. #7053 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    nu ma intereseaza gamerscore-ul.pe asta banat am 17k si pe asta vechi de la x360 am 11k
    jocurile si subscriptiile le am si nu le-am pierdut asta e cel mai important
    doar salvarile le-am pierdut
    e vreo metoda sa transfer licentele de la un cont la altul? jocuri,subscriptia gold,ea access si salvarile?
    la fifa ultimate team mi-am mutat monezile,dar as vrea sa pot muta profilul de pro club si desigur profilul de la the division

    ---------- Post added 14-03-2017 at 02:04 ----------

    noul cont este vechiul cont de x360 add mateimarcelus
    Sigurii care iti pot raspunde sunt cei de la Xbox Live Suport. Dar cred ca raspunsul lor va fi de genul: ramai cu subscriptia pana expira apoi o reinnoiesti pe noul cont. Ca idee, poti avea permanent acel cont cu subscriptia de jocuri activa si sa joci multiplayer pe celalalt cont. Ti s-a zis de ce ai primit ban permanent?

  14. #7054 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Am jucat Assassin's Creed II si acum am cumparat Ezio Collection. Cand intru in Ezio Collection nu imi vede salvarile din AC II. Crap! Aveti idee daca existe vreo modalitate prin care sa vad salvarile ?
    O sa am aceeasi problema cu The Witcher si The Witcher: Complete Edition?

  15. #7055 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Gigi Kent View Post
    Am jucat Assassin's Creed II si acum am cumparat Ezio Collection. Cand intru in Ezio Collection nu imi vede salvarile din AC II. Crap! Aveti idee daca existe vreo modalitate prin care sa vad salvarile ?
    O sa am aceeasi problema cu The Witcher si The Witcher: Complete Edition?
    Da si....da. Se considera jocuri diferite, chiar daca sunt aceleasi jocuri.

  16. #7056 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Primul da ma gandesc ca e o gresala, sau chiar pot sa imi vad salvarile?

  17. #7057 SP
    Member chios's Avatar
    Salutare.a mai patit cineva sa ii mearga foarte greu downlodul pe consola?am net de 100mb de la digi si im descarca cu 20mb.netul nu are nici-o problema.

  18. #7058 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am acelasi abonament 100Mb/s si desigur nu pot garanta viteza maxima,inteleg chestia asta.eu prind undeva la 84Mb/s(10MB/s) doar ca am perioade cand ei imi ofera doar 24Mb/s(2.5-3MB/s).cand am 84Mb/s,cand am 24Mb/s.e ca un ciclu.atata stiu sigur,cand imi pica netul si is "revine" viteza de download e schimbata si nu este de la router fiindca am 2 routere si le-am incercat separat,ba un al 3 lea de fratele meu
    stiu ca intrebasem pe acest forum si mi s-a spus ca sunt o gramada cu aceasta problema.ne tepuieste rds

  19. #7059 SP
    Member chios's Avatar
    La fel si eu cand 84mb cand 25mb dar asta doar de ieri in rest a mers bine.credeam ca a patit ceva consola.ms de raspuns

  20. #7060 SP
    Senior Member mark's Avatar
    N-are treaba cu RDS, e de la load-ul de pe server-ele Microsoft. Din ce știu la Sony e mai rău.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 353 of 395 FirstFirst ... 253 303 343 351 352 353 354 355 363 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts