Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 303 of 395 FirstFirst ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 353 ... LastLast
Results 6,041 to 6,060 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6041 SP
    Senior Member nina's Avatar
    vad fight night champion xbox360 la 5$ cu spring sale
    l-as cumpara acum dar nu sunt sigur daca va intra in programul backwards compatibility

  2. #6042 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Achievements urile de la BackCompatibility nu se acumulează la total??? Mi am descărcat acum Borderlands ( cel free cu Gold) am deblocat vreo 4 mi le arată la Achievements dar la total nu


    Sent from Xbox Dashboard

  3. #6043 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Probabil mai testeaza sau lucreaza inca la asta...sigur se rezolva. Asa a fost si la inceput cu XO cand nu-mi arata total pe X360. Pe XO aveam un GS pe X360 altu'.

    Urmeaza, zilele astea, sa incep si eu un joc de X360 pe XO (mi-e lene sa bag HDMI-ul de la 360 in TV, lol + ca m-am super obisnuit cu controllerul de la XO) si iti zic cum se comporta la mine.

    ---------- Post added 26-03-2016 at 01:44 ----------


  4. #6044 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Salut.

    Ma poate ajuta cineva cu activarea subscriptiei Gold pentru o consola din RO ?

    Pot sa platesc cu cardul sau am nevoie de carduri pre-platite ?

    Mersi

  5. #6045 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Trebuie să ai cont de UK.

  6. #6046 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Foloseste cineva carduri de la BT? eu nu pot sa platesc nimic (am incercat si VISA si Mastercard) primesc mereu eroarea "PBR9002 - Use a different way to pay Your purchase can't be completed with this payment option. Try a different or new way to pay. " .Inca un lucru ciudat observ ca nu pot sa folosesc cardurile nici pentru paypal posibil sa fie vreo problema de la ei sau trebuie sa-i sun pe cei de la banca ? S-a mai lovit cineva de problema aceasta?

    Inainte foloseam VISA de la BRD si nu au fost probleme
    Store: US/UK

  7. #6047 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Ai 3D Secure activat pe acel card? Daca nu ai, nu poti sa faci plata online.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  8. #6048 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Se pare ca am 3D secure activat ..btw numerele de pe card au tarif de hotline sau normal ?

  9. #6049 SP
    Member eangel's Avatar
    Am prins la reducerea de primăvară just cause 2 la 2,99 gbp. , e backward compatible. Azi e ultima zi de reduceri.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  10. #6050 SP
    Junior Member sebulbausb's Avatar
    Mai poate cineva plati cu cardul? Dupa ultimul update nu mai merge.

  11. #6051 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Chiar ieri am plătit cu MasterCard de la CEC


    Sent from Xbox Dashboard

  12. #6052 SP
    Member eangel's Avatar
    Si eu, tot de la CEC Bank. Dar am plătit de pe interfață web, nu direct de pe consola

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    ---------- Post added 29-03-2016 at 11:30 ----------

    Ieri am cumpărat just cause 2. Bineînțeles că pe one a mers fără probleme download, si pe 360 a trebuit iar să merg prin vpn. Pana mea, cum pentru Sony existăm dar pentru microsoft Romania nu prezintă interes? Cred că sunt la fel de multe console piratate atât de la Sony cât și de la Microsoft

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  13. #6053 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  14. #6054 SP
    Junior Member sebulbausb's Avatar
    Inca 3 prientei au confirmat ca nu le mai merg platile: BT, ING, Raiffeisen

  15. #6055 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca e mai simplu sa va bagati contul de paypal, la care aveti cardul legat. Si ala merge fara probleme

  16. #6056 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Eu platesc fara probleme, cont de paypal si cardul Raiffeisen atasat

  17. #6057 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Revin cu detalii,am vorbit la suport,aia se invart in jurul cozii...intr-un fel au dreptate (chestii formale,Romania nu e pe lista bla bla bla si alte minuni,i-am explicat ca in trecut am folosit fara probleme card de ro/adresa us ..a zis ca a vazut in istoric dar nu stie ce si cum )..
    Raspunsuri gen asta
    "For subscription in Romania, we recommend to use prepaid subscription as that always works. At this time Romania is not a support xbox region yet which is causing this limitation but hopefully soon it will be."
    ..singura solutie carduri preplatite

    @razvan am incercat si paypal..tot asa.

    AM incercat astazi: VISA/Mastercard BT; VISA BRD; Mastercard RF toate cu un singur rezultat : error PBR9002..nu stiu ce dracu sa-i mai fac,nu pot lua nici luna gratis de gold..

  18. #6058 SP
    Member kpy_here's Avatar
    La fel si eu. Aceiasi problema cu paypal
    eror PBR9002

    Daca nu-mi vor banii, parca nu imi arde sa ma dau peste cap...

  19. #6059 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Voi incercati sa platiti direct din consola? De pe browser pc, merge perfect...foarte ciudat.

  20. #6060 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Eu de pe pc încerc. Contul e pe US

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 303 of 395 FirstFirst ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 353 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts