Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 395 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 ... LastLast
Results 7,021 to 7,040 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7021 SP
    Member solaru's Avatar

  2. #7022 SP
    Junior Member RandomString314's Avatar

  3. #7023 SP
    Junior Member Lixu88's Avatar
    Salutare, pe g2a e mentionat ca in Romania si alte doua tari nu se pot activa codurile de xbox gold.
    "Warning! The full list of countries where the Live service is supported can be found HERE however the code cannot be activated in Romania, Hungary and Cyprus"
    Are cineva idee daca are vreo relevanta avertismentul acesta sau codurile se pot activa si la noi? Cont de uk

  4. #7024 SP
    Member chios's Avatar
    Se poate activa eu numai de acolo am luat.

  5. #7025 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  6. #7026 SP
    Member clax_117's Avatar
    Salut. stiu ca s-a mai discutat pe aici ce vreau sa va intreb, dar din pacate eu tot nu sunt lamurit ������ Ce trebuie sa fac pentru a scoate sunetul din jocuri in casti? Eu am un controller vechi cu mufa aceea ciudata, iar prin castile care au venit cu consola aud doar chatul. imi trebuie un adaptor sau un controller nou cu jack 3.5 pt casti normale si in acest caz prin controller voi auzi si sunetul din jocuri fara sa se mai auda si prin tv? nu exista si alta posibilitate? eu am un tv samsung led care nu are bluetooth si nu stiu cum pot conecta castile direct la el. sper ca cineva sa aiba rabdare si timp sa explice pe intelesul meu aceste lucruri. multumesc !

  7. #7027 SP
    Member chios's Avatar
    dai tv-ul pe mute si iti iei un adaptor daca ai controlerul vechi si gata poti conecta orice pereche de casti.cele ale consolei sunt doar pentru cheat.

  8. #7028 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Salut. stiu ca s-a mai discutat pe aici ce vreau sa va intreb, dar din pacate eu tot nu sunt lamurit ������ Ce trebuie sa fac pentru a scoate sunetul din jocuri in casti? Eu am un controller vechi cu mufa aceea ciudata, iar prin castile care au venit cu consola aud doar chatul. imi trebuie un adaptor sau un controller nou cu jack 3.5 pt casti normale si in acest caz prin controller voi auzi si sunetul din jocuri fara sa se mai auda si prin tv? nu exista si alta posibilitate? eu am un tv samsung led care nu are bluetooth si nu stiu cum pot conecta castile direct la el. sper ca cineva sa aiba rabdare si timp sa explice pe intelesul meu aceste lucruri. multumesc !
    Ai doua variante:
    - cumperi adaptor stereo pentru gamepad Xbox One Stereo Headset Adapter vreo 80 de lei pe OLX
    - cumperi gamepadul nou V2 cu jack pentru casti si folosesti orice casti

  9. #7029 SP
    Member clax_117's Avatar
    Multumesc pt raspunsuri! Imi voi lua un controller nou pt ca oricum aveam nevoie.

    ---------- Post added 17-02-2017 at 14:25 ----------

    Cautand niste casti am gasit acest model Casti Microsoft Wireless Stereo pentru Xbox ONE - eMAG.ro
    La descriere este specificat faptul ca ar include si un adaptor. Stiti daca pot conecta direct aceste casti direct la controllerul meu vechi fara a cumpara un adaptor separat?

    ---------- Post added 17-02-2017 at 14:39 ----------

    LE : am vazut un unboxing pe youtube si intr-adevar vin si cu adaptor in pachet. Le- a utilizat cineva? isi merita pretul din punct de vedere al suntelui in jocuri sau mai bine sa ma orientez catre altceva?

    ---------- Post added 17-02-2017 at 15:07 ----------

    Sau mai bine cu 250lei imi cumpar un controller si o pereche de casti mai ieftine?

  10. #7030 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Rocket League, NBA 2K17 free to play on Xbox One this weekend



    Rocket League, NBA 2K17 free to play on Xbox One this weekend • Eurogamer.net

  11. #7031 SP
    Member chios's Avatar
    Salut.am 2 coduri pentru gear of war 1 si gears of war 3 cine vrea pm.trebuiesc activate cu vpn ca da eroare de limba si regiune.codurile provin de la cumpararea lui gears of war 4.

  12. #7032 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Salut. Vreau eu gow 3 daca il mai ai. Nu merge sa trimit pm de la telefon...
    ......

    LE Gata a mers. Multumesc pt joc!!!

  13. #7033 SP
    Member chios's Avatar
    Vezi ca ti-am trimis codul.

  14. #7034 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    salut
    vreau eu codul la gear war 1

  15. #7035 SP
    Member chios's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    salut
    vreau eu codul la gear war 1
    Gata l-am trimis

  16. #7036 SP
    Member andreiaka's Avatar
    TRAIVAR NEAMU !
    Attached Images Attached Images 16819492_10154366809041344_3103355757767031162_o.png

  17. #7037 SP
    Member solaru's Avatar
    Phil Spencer!


  18. #7038 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm... i-a scapat lui Phil faptul ca ar vrea genul asta de serviciu si pentru PC. Mie imi pare ca platforma Xbox pentru ei a devenit una de test... scopul final fiind sa ajunga multiplatform.

  19. #7039 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Pentru ca saptamana trecuta am primit una din cele mai bune experiente de gaming si pentru ca saptamana asta o sa primim din nou una din cele mai bune experiente de gaming, o sa las acest link aici, in mod sarcastic si pentru a trolla.

    What It Feels Like To Be an Xbox One Owner Right Now - Dorkly Post

  20. #7040 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Taci ba din gură, IndieStation nu are jocuri, Sony Ponies peste tot, alea sunt jocuri? Las ca vezi tu in noiembrie! Du-te ba pe aria PS4, de ce trollezi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 395 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts