Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 355 of 395 FirstFirst ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 ... LastLast
Results 7,081 to 7,100 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #7081 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  2. #7082 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Quote Originally Posted by Dragos2005 View Post
    Am cumparat un One pt un prieten de la eMag de Black Friday si ii cam face probleme, gen i se vad culorile aiurea...
    Daca o duce la garantie o sa fie reparata de Depanero?
    De depanero nu prea am auzit păreri bune...dar ar trebuii sa o duca daca are garanție.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  3. #7083 SP
    Member chios's Avatar
    Stiti cumva e vreo problema la microsoft ca nu ma pot conecta la cont nici dupa telefon nici dupa consola?

    ---------- Post added 09-04-2017 at 18:16 ----------

    cum pot schimba si eu NAT Type:Strict to Open?

  4. #7084 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu am un cont banat setat xbox home pe care sunt toate jocurile mele digitale cumparate.fiind banat dupa o perioada mi-au suspendat subscriptiile si a trebuit sa cumpar gold pe alt cont ca sa joc online
    am un prieten din copilarie si are xbox one si as vrea sa fac gamesharing cu el
    daca raman cu contul banat pe consola dar nu mai e setat ca xbox home,mai pot juca jocurile digitale pe alte conturi care le am pe consola?
    sau daca imi da contul lui si nu-l setez ca xbox home dar intru pe contul lui si dau download sa se descarce pe consola mea si apoi sa il joc pe un cont de al meu,merge?

    avem niste jocuri in comun dar el are undeva la 20 de jocuri pe cand eu am undeva la 80,100 daca cumpar ea access

    poate adauga un cont banat pe consola lui?online il va deconecta,doar daca scoate cablu de net sau da go offline din consola poate sta logat pe cont

  5. #7085 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Contul cu jocurile digitale, al tau sau al prietenului tau, trebuie setat ca "home" neaparat, daca doriti sa va jucati apoi de pe alte conturi.
    Cat priveste contul banat, nu am idee, nu am patit-o niciodata. Insa sa te astepti la ce e mai rau de la acel cont, probabil iti blocheaza cam tot, acces, sharing, etc,


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #7086 SP
    Junior Member casadivino's Avatar
    Posesor Xbox One S, cum conectez cablul TV (RDS) ? Ce anume imi trebuie?


    Vreau sa vad pe un videoproiector si programele TV si sa rulez jocurile. Ce modalitati ar fi - Tv tunner??? s-au cum ati procedat cu programele TV prin Xbox?


    Multumesc,.


    Rog un moderator sa mute daca nu am postat unde trebuie!

  7. #7087 SP
    Member flamer's Avatar
    Salu. Daca ai decodor hd il legi prin cablu hdmi la consola, la portul hdmi in. Fara decodor ai nevoie de tv tuner, insa metoda asta nu l-am incercat

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  8. #7088 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Discutiile astea despre VPN a acaparat toate topicurile de nici nu mai stiu unde sa postez

    Mi se pare mie sau dupa ultimul update se navigheaza mai greu prin store? La mine exista o intarziere enervanta cand navighez prin lista de jocuri/aplicatii din store.

  9. #7089 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Quote Originally Posted by Gigi Kent View Post
    Discutiile astea despre VPN a acaparat toate topicurile de nici nu mai stiu unde sa postez

    Mi se pare mie sau dupa ultimul update se navigheaza mai greu prin store? La mine exista o intarziere enervanta cand navighez prin lista de jocuri/aplicatii din store.
    Da, parca se misca mai greoi store sau poate de unde sunt si reducerile pascale

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  10. #7090 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O chestie super faina, in curând
    oiza496w46ry.jpg

  11. #7091 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Unde ai văzut asta? Și care sunt condițiile de refund? După cât timp? Cât la suta din valoare?

  12. #7092 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai aici condițiile, nu se știe încă o dată exactăimg_20170413_011255.jpg

  13. #7093 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Si o poza de grup
    Here's a first look at Xbox One Scorpio's superpowered dev kit • Eurogamer.net

    din ciclu...pentru ca se poate "Inside the box there's a whopping 24GB of DDR5 RAM, double that of the retail Scorpio's 12GB, an additional 1TB SSD drive, and 44 CUs (compute units) instead of 40 on the GPU."
    Attached Images Attached Images 149200671113.jpg

  14. #7094 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Ce e tare e display-ul ala mic care arata fps din joc 😆

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  15. #7095 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hahaha, sa jucam putin COD zic

  16. #7096 SP
    Junior Member Secu86's Avatar
    Cum pot închide ferestrele din browser-ul edge? Am vazut ca folosind lb si rb pot derula prin ele, insa nu m-am prins cu le pot inchide. Totodata, un link poate fi deschis in fereastra noua?

    Trimis de pe al meu SM-N910C folosind Tapatalk

  17. #7097 SP
    Junior Member freeZone's Avatar
    Salutare !
    A mai intampinat cineva problema de lag in fifa online 17? de 2 zile tot incerc sa ma joc pe un xbox one s si degeaba..cineva o rezolvare ceva?

  18. #7098 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    E de la ei... Adică de la serverele EA. Singurul remediu e sa nu te mai joci. Sau, dacă totuși vrei sa te joci, să o faci in timpul săptămânii. Deși mi-a plăcut mult la lansare am renunțat la FIFA tocmai din motivele astea și din cauza patch-urilor care l-au stricat pe măsură ce au apărut.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  19. #7099 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Salutare! Pot conecta o pereche de casti wireless la One? M-am uitat prin setari dar nu gasesc nimic...

  20. #7100 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Dragos2005 da poti conecta dar trebuie sa intri la setari sa dai mute la LD sau ce ai tu ca dupa se aude sunetul in ambele parti.
    Nu am consola de foarte mult si am intrat in cluburile ro de jocuri dar in afara de Call Of Duty chiar nimeni nu joaca sa faca echipe?
    Nu am prieteni cu consola majoritatea din amici mei au pc si se joaca metin sau cs .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 355 of 395 FirstFirst ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts