Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 395 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 305 355 ... LastLast
Results 5,081 to 5,100 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5081 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Xbox Snap PS4...
    Attached Images Attached Images wp_20150521_015.jpg wp_20150521_017.jpg wp_20150521_016.jpg

  2. #5082 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    @Leo la kinect ai vreun suport ceva de prins pe tv?

  3. #5083 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    @Leo la kinect ai vreun suport ceva de prins pe tv?
    Nu e prins cu nimic. Sta rezemat de rama Tv-ului si de peretele din spate.

    Later Edit camera de gaming numita de altii living-room va intra in renovare in cursul verii. So...cablurile aruncate alandala vor fi mascate, probabil tv-ul va ajunge pe acea masuta, etc... Still thinking! Cautam pe net idei sau aici pe "coltul de gaming al consolistului".

  4. #5084 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Imi da eroare la cod pt 12 luni gold-imi recunoaste ca este de 1 an dar dupa cand trebuie activat imi apare eroare cu un cod lung.Poate trebuie sa se termine 14 zile gold ce am activat de 2 zile sau ce?

  5. #5085 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Posibil din cauza Trialului. Poti incerca la suport sa discuti cu ei, de multe ori te rezolva.
    O idee e sa cauti acea eroare pe google, e posibil sa existe un raspuns la acea problema.

  6. #5086 SP
    Junior Member sergiussx's Avatar
    Nu e nevoie de google, îți oferă microsoft răspunsul la problema foarte rapid, în secțiunea Support/errorhelp introduci eroarea în câmpul ala și afli exact despre ce e vorba.

  7. #5087 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #5088 SP
    Junior Member valygeo's Avatar
    Salutare.mi-am luat un xbox one acum o saptamana,toate bune si frumoase.problema apare cand este solicitat.se aude un zgomot de la ventilator.cand se aude cand nu.nu stiu cum sa procedez.sa ma obisnuiesc cu el.sa-l returnez,sau sa-l duc la garantie.as dori un sfat.a mai avut cineva problema asta?

  9. #5089 SP
    Junior Member sektor's Avatar
    Xbox one e silentios in general. Daca auzi ventilatorul fara sa stai langa consola, inseamna ca e defect. In cel mai rau caz ar trebui sa se auda discul sau un pic hardul din cand in cand.

  10. #5090 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Am in cont 60$ pe us-am luat gift cards si imi zice ca am banii in contul microsoft.Vreau sa cumpar un joc de pe store dar trebuie ,,add card” WTF?

  11. #5091 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cat costa jocul?

  12. #5092 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    59,99

  13. #5093 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu merge sa il iei pt. ca Microsoft mai adauga o taxa de cativa dolari, care nu este inclusa in pret.

  14. #5094 SP
    Member luciteck's Avatar
    Poți selecta modalitatea de plata la payment options din câte stiu.

  15. #5095 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Nu merge sa il iei pt. ca Microsoft mai adauga o taxa de cativa dolari, care nu este inclusa in pret.
    Cati $ mai trebuie?

  16. #5096 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Depinde pe ce stat ai contul. Sunt state unde taxa este 0 la produsele digitale. Schimba-ti adresa (eu folosesc Delaware) si ar trebui sa mearga.

  17. #5097 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    ^^ A mers cu Delaware MS

  18. #5098 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, in cateva ore o sa dau o fuga sa-mi duc Xbox-ul la garantie. Cum as putea sa-mi fac un back-up (desi nu cred ca mai este nevoie, avand pozele si filmuletele pe DVR si save-urile in cloud) si/sau un restore, astfel incat sa nu cumpere aia nimic de pe contul meu ?

    Sau sa dau pur si simplu sign out din cont ?

  19. #5099 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Poti sa dai factory reset

  20. #5100 SP
    Junior Member sektor's Avatar
    Backup cred si eu ca e in cloud. Sau le poti da upload in OneDrive din consola. De sters datele e ok daca dai restore factory settings. Jocurile pe care le ai digitale pot fi jucate totusi pe consola respectiva chiar daca nu mai e contul tau acolo. Insa vor deveni indisponibile pe consola respectiva daca dai signin in alta parte. Sper sa nu ma insel aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts