Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 205 of 395 FirstFirst ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 255 305 ... LastLast
Results 4,081 to 4,100 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4081 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Salutare la baieti, vreau sa trec si eu la xbox one,dar de unde sa o iau si eu la un pret bun? Tks !!! sal nerazzur ... monky end restul!!!

  2. #4082 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Gamerland.ro

  3. #4083 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Ms mult dar sunt scumpe pe acolo....

  4. #4084 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ala e pretul. In jurul sumei de 1800 ron. Iti recomand sa-l iei din magazin, sa ai si garantie.

  5. #4085 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    La 1800 este fara kinect..

  6. #4086 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    E vreo problema daca ai cardul atasat la cont? ...eu am avut paypal pana acum si nu mi a mai mers sa platesc cu el..am legat cardul si a mers...am luat EA acces..

  7. #4087 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    E vreo problema daca ai cardul atasat la cont? ...eu am avut paypal pana acum si nu mi a mai mers sa platesc cu el..am legat cardul si a mers...am luat EA acces..

    E o mare problema! O sa spargi la bani de n-ai aer...

  8. #4088 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    E vreo problema daca ai cardul atasat la cont? ...eu am avut paypal pana acum si nu mi a mai mers sa platesc cu el..am legat cardul si a mers...am luat EA acces..
    nu e nici o problema
    cu toate ca scrie pretul+taxe de fapt acele taxe sunt mici
    eu mi-am activat internet banking la card si vad tranzactiile.acele taxe sunt infime,sub 50 de bani,nici macar 1 ron

  9. #4089 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by patrutalex View Post
    Cum pot sa fac setare automata la logare ? In preferinces nu gasesc optiunea cum arata pe net

    E setare in Settings, vezi ca daca ai ceva nelamuriri cand jucam in party punem castile si ma intrebi tot ce nu stii.

  10. #4090 SP
    Senior Member nina's Avatar
    e cineva care intelege tot despre game sharing?
    cu lock it down iti protejezi profilul de "prietenul" care poate vrea sa umble la setarile profilului si cumparaturi?
    daca eu imi pun lock it down la profilul meu pe consola mea,acest lock it down la profilul meu se mentine si pe consola "prietenului"?

    How To Share Xbox One Games with Friends
    din acest articol cu poze eu unul inteleg ca faza cu Make it fast, Lock it Down ii apare si "prietenului"

  11. #4091 SP
    Member solaru's Avatar
    Scenariul respectiv functioneaza doar in situatia in care tu insuti ii bagi credentialele pe consola "prietenului" astfel incat sa nu stie parola.
    Altfel, trebuie sa-I spui userul si parola, si practic nu mai ai niciun control.

  12. #4092 SP
    grn
    Junior Member grn's Avatar
    La ce banca ai cardul? Eu am la ING si nu am reusit sa il atasez la cont. Am atasat un PayPal legat la cardul de ING dar nu am reusit sa cumpar nimic cu el.

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    E vreo problema daca ai cardul atasat la cont? ...eu am avut paypal pana acum si nu mi a mai mers sa platesc cu el..am legat cardul si a mers...am luat EA acces..

  13. #4093 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by grn View Post
    La ce banca ai cardul? Eu am la ING si nu am reusit sa il atasez la cont. Am atasat un PayPal legat la cardul de ING dar nu am reusit sa cumpar nimic cu el.
    BRD mastercard

  14. #4094 SP
    grn
    Junior Member grn's Avatar
    Mai are cineva card si la alte banci?
    Vreau sa imi fac un card special pentru contul de xbox si vreau sa fiu sigur ca imi va merge .

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    BRD mastercard

  15. #4095 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu folosesc MasterCard de la Raiffeisen. Merge fara probleme.

  16. #4096 SP
    Member solaru's Avatar
    MasterCard la ING si Reiffeisen. Ambele merg brici.
    Visa de la ING nu merge. Classic, Electron nici atat.

  17. #4097 SP
    Member vallio's Avatar
    Am observat, avand carduri atat Mastercard cat si Visa ca cele Visa nu imi merg pentru cumparaturi. Pe cand cele Mastercard merg fara probleme.
    Poate mai incearca cineva si ne zice si noua.

  18. #4098 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Motivul este ca MasterCard are cea mai buna protectie, urmat de Maestro, Visa si apoi Visa Electron (la care protectia e aproape zero). Am lucrat in sistem bancar pe partea de carduri app 5 ani.

    E indicat, in momentul in care faceti un card, sa nu-l acceptati pe cel mai ieftin (Visa Electron de obicei) ci sa optati pentru ceva mai sigur (dupa cum am spus, MasterCard e cel mai sigur).

  19. #4099 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    De unde dezactivez salvarea clipurilor din jocuri ca ma dispera ???

  20. #4100 SP
    Senior Member nina's Avatar
    la altex vad skinuri pentru controller si consola
    exista si alte magazine(online sau fizice) care vand skinuri de xbox one?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts