Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 395 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #2761 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Mai are cineva curaj sa zica faptul ca arata ca un ''old VCR reciever'' acum? I like to call it "the silent killer'' fullstop.
    Pai chiar arata ca un VCR vechi (si daca-l deschizi arata ca un controller pt. DJ HERO) cum si PS3 Slim arata ca un cantar de baie si vechiul PS3 arata ca un gratar pt. mici si, nu in cele din urma, PS4-le care arata ca o radiera uriasa.

  2. #2762 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Pe unde mai sunt consolele voastre? A mea a ajuns azi in Germania. Sunt curios pe unde mai trece pana vine in RO.
    E clar ca ale noastre sunt colege de cala: 26 November 2013, 5:18 pm, HERNE-BOERNIG DE Parcel left the carrier facility

  3. #2763 SP
    Member felixxx's Avatar
    Un mic update legat de experienta cu Xboxone, din pacate nu am foarte mult timp sa ma joc la el, sper sa rezolv pe weekend (daca nu apare si dusmanu' vineri si va trebui sa impart timpul).
    Am jucat azi putin FM5 si NFS Rivals, ambele arata foarte bine (peste DR3 clar), dar parca un plus are NFS. Intotdeauna mi-au placut jocurile din seria FM, ca si joc este clar peste NFSR, dar ca grafica parca are un mic plus NFS-ul.
    In alta ordine de idei se simte lipsa unor jocuri arcade, personal sunt un mare fan al genului. Nu am vrut sa dau banii pe Crimson Dragon, am vazut numai review-uri foarte slabe si ar mai fi Powerstar Golf, dar nu ma atrag jocurile de golf.
    Inca o chestiune care nu imi place, consola nu are auto sign-in. Poate il vor introduce in urmatorul update.

  4. #2764 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    Inca o chestiune care nu imi place, consola nu are auto sign-in. Poate il vor introduce in urmatorul update.
    Din cate stiu, consola are auto sign-in prin intermediul Kinect, face recognition. Verifica prin setari.

  5. #2765 SP
    Member dtancu's Avatar
    Gata, am obtinut rambursarea costurilor de expeditie de la amazon.co.uk.
    In total 73 GBP pentru cele 3 expeditii (Xbox One, play&charge kit, DR3, Forza, Ryse, CoD4, AC4)

  6. #2766 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Din cate stiu, consola are auto sign-in prin intermediul Kinect, face recognition. Verifica prin setari.
    Am scos Kinect-ul, am un junior foarte interesat de el si imi e ca il da de pamant In plus, am vrut sa incerc cele doua jocuri despre care am scris mai sus si nu vedeam utilitatea Kinect-ului.

  7. #2767 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    BBC News - Microsoft Xbox users' accounts suspended after swearing

    Users of Microsoft's Xbox One console caught swearing in video clips are having their accounts suspended.

    Files containing "excessive profanity" will be taken down and their owners will have access to some features on Xbox Live removed.

    Microsoft said all files uploaded to its Upload Studio were monitored for violations of its code of conduct.

    The review process was to help maintain a clean, safe and fun environment for all users, the company said.

  8. #2768 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu am inteles de ce nu a incercat sa cloneze HDD-ul, sunt convins ca asa ar merge. Poate ati gasit voi pe undeva un upgrade reusit.


  9. #2769 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Xbox One vs. PS4: Which Console Is Selling Better?: Video - Bloomberg

    ---------- Post added 27-11-2013 at 06:50 ----------

    Interesant ce spun oamenii astia, unele chestii ok, altele cam aiurea, gen reîncărcare salvare (45s-1 min., chiar si mai mult...), 2 dintre ei au avut consolele stricate, kinect defect si unitate optica defecta(din 2 console defecte au facut una buna )

  10. #2770 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  11. #2771 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Am observat in prima zi de folosinta ca, "power brick-u" scoate un bazait cand este inchisa consola. Se aude doar cand este liniste. Am gasit pe IGN un thread cu aceiasi problema: Xbox One power brick making a slight hum while being off | IGN Boards
    posibil sa fie ca l-am lasat in Stand By/ Sleep mode? Am sa incerc cand ajung acasa sa-i dau sa se opreasca de tot sa vad daca se mai aude bazaitul acela.

  12. #2772 SP
    Member COD.221's Avatar
    Damn ! se pun pe treaba baietii ...

  13. #2773 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cautare: xbox - eMAG.ro Ceva jocuri de Xbone in stoc la eMag.

  14. #2774 SP
    Member dtancu's Avatar
    O intrebare pt cei carora v-a venit deja consola: ventilatorul de la partea superioara trage aer din afara sau il sufla in afara?

  15. #2775 SP
    Junior Member vali_org's Avatar
    il sufla in afara

  16. #2776 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  17. #2777 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #2778 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mie mi se pare offensive si de prost gust campania ast.

  19. #2779 SP
    Junior Member calinstefanescu's Avatar
    Mi-a ajuns ieri precomanda de la Shop To - am incercat aseara tot ceea ce tine de legare la sistem audio si tv + receiver tv. Merge super ok pe comanda vocala ( imi ia cam 90% din timp ce zic). Se leaga bine cu sistemul audio, poti direct sa ii zici sa schimbe volumul, mute etc. La tv nu stiu, eu joc pe un proiector. Vede semnalul de la tv dar nu mi-a iesit sa setez tv guide-ul.(am receiver de la rds). POza cu setup-ul de acasa e mai veche, aveam bagat xbox-ul vechi.
    Attached Images Attached Images 1395055_10202228161490204_251780517_n.jpg 1417666_10202432202111092_1490270329_o.jpg

  20. #2780 SP
    Ω Pira's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 395 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts