Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 395 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3921 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nop. Chiar nu este. Interfata este oribila si mult prea colorata. Ca sa sa vad anumite meniuri a trebuit sa caut pe google despre ele si sa intru in 1000 de submeniuri.

    Cat de controller, partea din fata este prea drepta si deranjeaza la mana.
    Iar in pozele de mai jos:

    Nu stiu cat de bine se vede in prima, dar bucatile alea 2 de plastic nu sunt perfect aliniate si deranjeaza la deget cand nu-l tin pe trigger.
    A 2a poza, se vede ca iar nu este foarte bine aliniat si deranjeaza la mana.
    Iar a 3a poza...nu cred ca este ok sa se vada componentele interne deasupra gaurii pentru mufa USB.

    Pot sa spun sincer ca cel de X360 este mult mai bun si mai bine facut, iar manetele sunt multe clase peste astea de la XO. Asta da cu totu, senzatia de ieftin.
    Attached Images Attached Images img_7109.jpg img_7110.jpg img_7108.jpg

  2. #3922 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fratilor, cat de mult dureaza instalarea unui joc ? Am dat de 20 de minute sa iau Forza 5 (care este gratuit) si stau in installing in ultimu hal. Inteleg ca are 40GB, dar am pus cablu in consola (am zis ca merge mai bine ca pe wireless) si momentan sunt la 3%. In ritmul asta, ma apuca LEJER 1 noaptea si el nu termina...

  3. #3923 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    A aparut patch pentru problemele astea, ver. 1.ps4xx0.

    S-o stapanesti sanatos!

  4. #3924 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #3925 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nop. Chiar nu este. Interfata este oribila si mult prea colorata. Ca sa sa vad anumite meniuri a trebuit sa caut pe google despre ele si sa intru in 1000 de submeniuri.

    Cat de controller, partea din fata este prea drepta si deranjeaza la mana.
    Iar in pozele de mai jos:

    Nu stiu cat de bine se vede in prima, dar bucatile alea 2 de plastic nu sunt perfect aliniate si deranjeaza la deget cand nu-l tin pe trigger.
    A 2a poza, se vede ca iar nu este foarte bine aliniat si deranjeaza la mana.
    Iar a 3a poza...nu cred ca este ok sa se vada componentele interne deasupra gaurii pentru mufa USB.

    Pot sa spun sincer ca cel de X360 este mult mai bun si mai bine facut, iar manetele sunt multe clase peste astea de la XO. Asta da cu totu, senzatia de ieftin.
    Poza 3 -> Defect din fabrica. Nu ar trebui sa fie asa.

  6. #3926 SP
    Member anduthebest's Avatar
    Dupa ce a downloadat 10% poti incepe sa il joci. Ca o comparatie, la mine mi se pare ca a tras 50% in 3 ore.

  7. #3927 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar aici nu e vorba de instalare propriu-zisa, pentru ca trebe si downloadat. Eu nu am jocul pe disc.

  8. #3928 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nop. Chiar nu este. Interfata este oribila si mult prea colorata. Ca sa sa vad anumite meniuri a trebuit sa caut pe google despre ele si sa intru in 1000 de submeniuri.

    Cat de controller, partea din fata este prea drepta si deranjeaza la mana.
    Iar in pozele de mai jos:

    Nu stiu cat de bine se vede in prima, dar bucatile alea 2 de plastic nu sunt perfect aliniate si deranjeaza la deget cand nu-l tin pe trigger.
    A 2a poza, se vede ca iar nu este foarte bine aliniat si deranjeaza la mana.
    Iar a 3a poza...nu cred ca este ok sa se vada componentele interne deasupra gaurii pentru mufa USB.

    Pot sa spun sincer ca cel de X360 este mult mai bun si mai bine facut, iar manetele sunt multe clase peste astea de la XO. Asta da cu totu, senzatia de ieftin.
    Din spusele tale, cred ca te gandesti sa o returnezi, nu ?

  9. #3929 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu ma gandesc sa o returnez. Abia l-am luat. Am stat 6 ani jumate cu X360. Sper sa stau macar 5 cu asta. Dar nu-mi place ca trebuie sa ma adaptez la ceva, cand am mers pe Xbox tocmai pentru ca m-am gandit ca sunt aproximativ la fel si mi-a placut X360. Puteam foarte bine sa iau PS4...

  10. #3930 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi ca baiatul de la Altex spune ca e un defect din fabrica, acel controller nu ar trebui sa arate asa

  11. #3931 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nop. Chiar nu este. Interfata este oribila si mult prea colorata. Ca sa sa vad anumite meniuri a trebuit sa caut pe google despre ele si sa intru in 1000 de submeniuri.
    Cat de controller, partea din fata este prea drepta si deranjeaza la mana.
    Pot sa spun sincer ca cel de X360 este mult mai bun si mai bine facut, iar manetele sunt multe clase peste astea de la XO. Asta da cu totu, senzatia de ieftin.
    Stai sa vezi interfata de la PS4 cum e... nota 4 fata de Xbox One. Poti sa schimbi culorile din setari.
    Am avut vreo 6 controllere de Xbox One. Niciunul cu aceasta problema. Fugi si schimba controlerul.
    Pentru mine acest controller este de departe cel mai bun controller ever made. Mentionez ca detin Xbox One / PS4 cu Dualshock 4 (am si revizia noua a controllerului). Am avut vreo 2 controllere de xbox 360 si PS3 timp de vreo 3 luni (jucat la greu pe toate controllerele).
    E chestie de preferinta... eu dau nota 10 pt Xbox One controller, nota 9.2 pt Dualshock 4, nota 8.5 pt Xbox 360 controller si nota 5 pt Dualshock 3

  12. #3932 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Instalarea dureaza lejer o ora, iar meniu este praf comparativ cu cel de X360.

    Au aruncat tot ce era bun din dash-ul de X360... si au "inovat". Stai sa vezi dureri de cap cu cautarea de achievement-uri si formarea party-urilor.

  13. #3933 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    N-are cum sa dureze lejer o ora, din mom ce au trecut "lejer" 30 de minute si sunt la 4%...
    Am cum si unde sa vad cu ce viteza downloadeaza ?

  14. #3934 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca naz se refera la instalarea de pe disc, la tine trebuie sa-l si descarce in acelasi timp, oricum mi se pare ca dureaza prea mult.

  15. #3935 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ah, eu vorbeam de instalarea de pe disc. La descarcare e si mai mare problema... 2 zile pt. 50 GB (pe cablu).

    Si nu, nu am netul prost.

  16. #3936 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Si eu zic la fel sa returnezi controllerul ..la banii astia si nou nu are voie sa fie asa

  17. #3937 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu se poate returna doar controlleru', pachetul intreg, eu asa stiu. Intreaba-l pe AndreiChirita, ar trebui sa stie mai bine!

  18. #3938 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu pot sa returnez controlleru. Trebuie sa returnez toata cutia si sa-mi dea una noua. Si e super bataie de cap...

    Cat de downloadat...ce naiba sa fac ? Cum il dau ei gratis weekendu asta daca dureaza 2 zile sa-l downloadez ? Am net foarte bun de la RDS, nu vad care-i problema. Ce as putea sa fac ?

  19. #3939 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu ai ce face... cand ajunge pe la 10% vei putea juca singleplayer in timp ce downloadeaza. Daca ai noroc, pana duminica seara te joci si MP.

  20. #3940 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si sa-l las deschis toata noaptea si ziua ? Nu prea sunt ok cu asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts