Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 308 of 395 FirstFirst ... 208 258 298 306 307 308 309 310 318 358 ... LastLast
Results 6,141 to 6,160 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6141 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile lunii mai
    uploadfromtaptalk1461684394622.jpg

  2. #6142 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Na ca vin si aici jocuri proaste in sfarsit

  3. #6143 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că e o greșeală și sunt de fapt jocurile de la PS Plus

  4. #6144 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    O luna in care vin si astia cu niste "low budget-uri" si gata, criza. Nu va mai satura Dumnezeu...

  5. #6145 SP
    Member Svart's Avatar
    Am si eu o nelamurire, poate ma ajuta cineva cu o sugestie.

    Fi'miu se joaca Lego jurassic World, si aseara am avut surpriza sa gasesc slotul cu salvarea jocului cu progresie de 0%. Arata ca si cand ar fi fost suprascris de o salvare noua, de la inceputul jocului. Ca data a salvarii imi arata ieri si ora 20.45, cand eu eram la baschet si fiu-meu la bunica-sa si consola stinsa(normal, nu pe instant-on). Am citit ceva pe forumuri despre niscai situatii oarecum similare (dar acolo erau back-up-uri pierdute, nu doar progresia ), am schimbat userii, controlerele, am inteles ca a mai functionat asa, dar degeaba. S-a intalnit cineva cu o situatie similara ?

  6. #6146 SP
    Junior Member sizan's Avatar
    aveti vreo sursa buna si ieftina de xbox gold/12 luni ?

    Multumesc,

  7. #6147 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Si eu caut in perioada asta, dar din pacate mai ieftin de 180 (aproximativ) nu cred ca gasesti. Eu am cumparat in trecut de aici:
    12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) - cdkeys.com

  8. #6148 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #6149 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Până azi ediția cu Titanfall era pe primul loc pentru mine

  10. #6150 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dar care e faza cu Stark? N-am inteles.

  11. #6151 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Filmul Civil War, Tony Stark aka Cap de Fer? Sărbătoresc lansarea filmului cu ediția asta

  12. #6152 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci n-are nicio treaba cu vreun joc sau ceva. Vorba lui Ronan, kaka maka.

  13. #6153 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ah, nope

  14. #6154 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mie tot editia TITANFALL imi place cel mai mult sunt curios ce vor scoate la TITANFALL 2

    ---------- Post added 30-04-2016 at 20:38 ----------


  15. #6155 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #6156 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Inca un motiv sa nu cumperi jocuri de sport de la EA

  17. #6157 SP
    Junior Member BogdanZero5's Avatar
    Salutare!
    Am o nelamurire... Toate jocurile care au pe carcasa scris in limba italiana, germana, chineza, araba, latina , ebraica , etc, automat trebuie sa aiba posibilitatea de a schimba meniul virtual al jocului si in limba engleza?
    Trebuie sa cumpar un joc de la cineva, Watch dogs (cu toate informatiile de pe carcasa in limba germana), nu prea am incredere in el ca e cam smecheras, si vreau sa am o siguranta acum in functie de parerile voastre dar e bine de stiut si pe viitor.
    Va multumesc.

  18. #6158 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    YEYYYYYYYY... Every Mass Effect game is coming to Origin Access Every Mass Effect game is coming to Origin Access | Windows Central

    Electronic Arts will add all three games in its Mass Effect series to its Origin Access PC game subscription series. Five more games will also be added sometime in May and June to the service, which is similar to EA Access for Xbox One owners.

    Origin Access allows Windows PC gamers a way to play a number of older EA games, and a few not from the publisher, for a monthly fee of $4.99 a month. The upcoming addition of the Mass Effect trilogy to Origin Access means PC gamers can play through all three games in the acclaimed BioWare sci-fi RPG series.

    In addition to the Mass Effect games, other older EA titles like Peggle and Medal of Honor: Allied Assault will also be added to Origin Access in the next couple of months. Also, Frozenbyte's Trine and Trine 2 will be added to the Vault soon, along with Dungeons of Dredmor from Gaslamp Games. EA did not give specific dates for when any of these games will join the Origin Access Vault.

    Ceea ce ne duce cu gandul ca vor veni in BC si EA Acces si pe X1.
    Attached Images Attached Images mass-effect-2.jpg

  19. #6159 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanZero5 View Post
    Salutare!
    Am o nelamurire... Toate jocurile care au pe carcasa scris in limba italiana, germana, chineza, araba, latina , ebraica , etc, automat trebuie sa aiba posibilitatea de a schimba meniul virtual al jocului si in limba engleza?
    Trebuie sa cumpar un joc de la cineva, Watch dogs (cu toate informatiile de pe carcasa in limba germana), nu prea am incredere in el ca e cam smecheras, si vreau sa am o siguranta acum in functie de parerile voastre dar e bine de stiut si pe viitor.
    Va multumesc.
    Scrie pe carcasa in ce limba e jocul, sau daca e in mai multe limbi si-ti da posibilitatea sa o schimbi. Nu e o regula generala, unele jocuri sunt full germana/italiana/etc, alte au doar carcasa in limba respectiva

  20. #6160 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    Scrie pe carcasa in ce limba e jocul, sau daca e in mai multe limbi si-ti da posibilitatea sa o schimbi. Nu e o regula generala, unele jocuri sunt full germana/italiana/etc, alte au doar carcasa in limba respectiva
    Din cate am vazut chiar daca pe carcasa e o anumita limba , la xbox one, instalarea se va face in limba pe care o are consola setata!

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 308 of 395 FirstFirst ... 208 258 298 306 307 308 309 310 318 358 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts