Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 214 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2581 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cel mai probabil e real OS-ul, dar gamepadu ala e hidos si sper sincer sa nu fie oficial cu butoanele alea.

    E interesant cum e prins capacul ala de PS5. Sper sa fie la fel si pe cealalta parte. Dar sunt curios de ce au optat pentru usurinta asta de a le detasa. Oare o fi nevoie pentru extra ventilatie? Sau pur si simplu pentru ca pregatesc cateva zeci/sute de modele disponibile day 1 pentru customizare?
    Merg pe varianta cu costumizare, chiar ei au declarat, parca...

    Intradevar este hidos acel controller , ma gandesc ca poate este vreun device kit. Macar de avea si butoanele negre...

  2. #2582 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Real? Fake?

  3. #2583 SP
    Manager paul's Avatar
    Probabil asa e.

    Alte poze: 664 GB.
    Attached Images Attached Images 27shcds.png kowbz95.png tp0eiq8.png

  4. #2584 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite un fake interesant


    Si o poza realaAttachment 290369


  5. #2585 SP
    Manager paul's Avatar






  6. #2586 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Prima poza cu un ps5 în wild. Maine o sa avem mult mai multe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2587 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Imi si pare rău ca mulți s-au aruncat la precomenzi înainte ca Sony sa arate consola și să ne dea si alte detalii, nu mi se pare ok să plătești pentru ceva care nici nu sti cum arată si ai văzut-o doar in animații. Trebuia lumea sa le dea o lecție, sa facă pipi pe precomenzile lor! Habar nu am de ce o si lalaieste Sony atâta!

  8. #2588 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu unul am dat precomanda pentru ca era si timpul sa fac o schimbare, ma joc de prea mult timp pe un base PS4. Imi sunt de ajuns informatiile pe care le am in acest moment: e o consola pe care ma pot juca, atat.

    Nu e ca si cum as fi achitat vreo masina in avans si stau ca pe ace, ca nu stiu daca voi primi un SUV sau un sedan.

  9. #2589 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Imi si pare rău ca mulți s-au aruncat la precomenzi înainte ca Sony sa arate consola și să ne dea si alte detalii, nu mi se pare ok să plătești pentru ceva care nici nu sti cum arată si ai văzut-o doar in animații. Trebuia lumea sa le dea o lecție, sa facă pipi pe precomenzile lor! Habar nu am de ce o si lalaieste Sony atâta!
    Din moment de a dispărut tot stocul în câteva minute de peste tot insemana ca acele persoane au fost mulțumite și "sold" de ce a arătat Sony pana acum. Pentru cei indeciși pot aștepta luna noiembrie sa vadă atunci toate detaliile și când urmează noul stoc sa achiziționeze.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2590 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Prima poza cu un ps5 în wild. Maine o sa avem mult mai multe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asta e varianta originala 20201003_154002.jpg

  11. #2591 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Din moment de a dispărut tot stocul în câteva minute de peste tot insemana ca acele persoane au fost mulțumite și "sold" de ce a arătat Sony pana acum. Pentru cei indeciși pot aștepta luna noiembrie sa vadă atunci toate detaliile și când urmează noul stoc sa achiziționeze.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nu e 100% adevarat. Totul e o adunatura de factori pt stocul mic din preorder de la PS5....Series X....Nvidia RTX.... si anul nu s-a terminat.
    - coronavirus
    - situatiile din china
    - global shortages
    - lumea sta inchisa in casa si nu are ce face
    - departamentul de marketing pt hype
    - scalperii de pe ebay
    - and so on...

  12. #2592 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Explica de ce este 4k 30 cu ray tracing, si calitatea lor. O explicatie ptr dumb dumbs as zice eu, care tot afirma una si alta fara sa se informeze.


  13. #2593 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta e ala care lingea in kur Microsoft, pas

  14. #2594 SP
    Member morphine's Avatar
    Trade in digital. Nu cred pana nu vad. Au vreo credibilitate astia de la gamerant?
    http://https://gamerant.com/ps5-digital-games-trade-in/amp/

  15. #2595 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Slabut ce au aratat. Ma asteptam sa vad macar OS-ul pana sa intre in demo-u ala, dar nici macar aia. Again, absolut nimic

  16. #2596 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Da, majoritatea au jucat Astro Bull****( oricat ar zice ei, eu nu il consider joc) si vreo 2 am vazut ca au jucat Godfall care din nou, nu a impresionat cu nimic si DMC 5, care e acelasi DMC 5 de pe PS4 doar ca extra shiny.
    In schimb am vazut consola un pic in real life si parca nu pare chiar atat de mare pe cat e cu adevarat.

    ---------- Post added 04-10-2020 at 12:41 ----------

    PlayStation 5 High Resolution Hardware Photos

  17. #2597 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda. Slabut ce au aratat. Ma asteptam sa vad macar OS-ul pana sa intre in demo-u ala, dar nici macar aia. Again, absolut nimic
    M-am lămurit cu ăștia... Jalnic, nu slăbuț. O sa vedem de la tine luna viitoare UI

  18. #2598 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Nu stiu despre voi, insa mie mi se pare superba consola! In realitate cred ca arata si mai bine.
    Attached Images Attached Images 4ae34d58-c288-442d-a01d-b285a9996700.jpeg 61089b75-85ad-4a8d-a42a-20f592d9a760.jpeg 7e413fd5-3483-41a2-a2c4-1b00d8b55be3.jpeg 69f5b7d2-a36e-4c87-ac03-d0d1b2281241.jpeg

  19. #2599 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Nu stiu despre voi, insa mie mi se pare superba consola! In realitate cred ca arata si mai bine.
    Ouch, ala e negru lucios?!?! FFS... 2 lucruri urasc pe lumea asta: albul si negru lucios. They hit them both!
    Bonus: butoanele acelea de pe controller arata super cheap...

  20. #2600 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ouch, ala e negru lucios?!?! FFS... 2 lucruri urasc pe lumea asta: albul si negru lucios. They hit them both!
    In Iunie cand au aratat consola era negru mat daca nu ma înșel, probabil au modificat intre timp. Oricum, mie imi place designul, nu culorile neaparat.
    Si sper sa putem schimba plăcile exterioare (partea Alba a consolei), nu e ca si cum nu le putem vopsi )

    Dengeki Online: "No noticeable fan noise on PS5 at all, console remained cold after 80 minutes of gameplay"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 214 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts