Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 214 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 4278

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2781 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, un artificiu interesant la inceput, pentru a masca loadingul, dar care devine repede enervant. Si acum am PTSD de la alea din TLOU2.

  2. #2782 SP
    Junior Member ReedV's Avatar
    PlayStation 5 runs hotter than the Xbox Series X with the PS5 peaking at 65 °C/149 °F according to unconfirmed report
    https://www.notebookcheck.net/PlaySt...CQLkMczVAQ2W9g

    Peak de 65 de grade mi se pare chiar rezonabile avand in vedere suprafata mai mica a SoC comparativ cu Xbox Series X, presupun ca aveau dreptate cand au comparat heatsink-ul de PS5 cu un vapor chamber la eficienta.

  3. #2783 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Are Cip mai mic dar este mai fierbinte. Asta din cauza ca urca in frecvente mai mari. Dar 65 de grade este chiar ok. Nasol dacă atingea 90 de grade . Dar sunt doar zvonuri, mimic confirmat

  4. #2784 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by ReedV View Post
    PlayStation 5 runs hotter than the Xbox Series X with the PS5 peaking at 65 °C/149 °F according to unconfirmed report
    https://www.notebookcheck.net/PlaySt...CQLkMczVAQ2W9g

    Peak de 65 de grade mi se pare chiar rezonabile avand in vedere suprafata mai mica a SoC comparativ cu Xbox Series X, presupun ca aveau dreptate cand au comparat heatsink-ul de PS5 cu un vapor chamber la eficienta.
    Sursa acestui articol este Roberto Serano, deci, fake!

  5. #2785 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Peste fix o luna vedem ce si cum... Pana atunci nu mai cred nimic de la al de Serrano

  6. #2786 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Mult a fost... putin a mai ramas. Sper sa se si respecte termenul de livrare


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2787 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Godfall First Boss Fight, PS5 NXGen Gameplay, Dual-swords, 4K Footage

    DO NOT PROCEED TO CLICK AND WATCH THE VIDEO IF YOU DON'T WANT THE FIRST BOSS FIGHT SPOILED!!



    arata din ce in ce mai bine jocul asta si da e 4k 60 fps cu time loading sub 2 secunde

  8. #2788 SP
    Senior Member dark18's Avatar


    Un concept destul de tare. Sper sa vina si Sony cu o editie de genul.

  9. #2789 SP
    Manager paul's Avatar
    Acelasi sunet de boot ca in leaks:

  10. #2790 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Acelasi sunet de boot ca in leaks:
    Microsoft are parteneriat cu Taco Bell pentru Xbox Series X giveaway, probabil Sony face la fel pentru PS5 cu Burger King.
    Insa, o sa fie si UI reveal pe 15?
    De fapt o să fie premiera la ediția limitată Burger King PS5 cu șansa de a câștiga una cu fiecare meniu cumpărat.

  11. #2791 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nintendo probabil o sa faca la fel, cu McDonalds.

  12. #2792 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Stiati de treaba asta? Am deschis consola si de unde stiam ca sunt level 10 m-am trezit level ~160-ish

    Upcoming Trophy levelling changes detailed:
    https://blog.playstation.com/2020/10...nges-detailed/

    PS: Am citit tot si mi se pare tare, chiar era nevoie de mai multa granularitate in ceea ce priveste trofeele si SONY a facut just that.

  13. #2793 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    S-a mai posta pe cateva threduri. E deja online schimbarea.

  14. #2794 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nintendo probabil o sa faca la fel, cu McDonalds.
    Tencent, partenerul Nintendo in China, a facut un "happy combo"... pentru Ring Fit Adventure:
    Attached Images Attached Images what.png

  15. #2795 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @Xander: de la level 19 am ajuns la 323. Totusi nu mi s-a schimbat iconita in dreptul nivelului asa cum apare in tabel.

    Am vazut ieri sau alaltăieri concurs la Jagermeister. Cumperi minim o sticla de 0.7 L, inscrii bonul fiscal si participi la extragere pentru anumite premii, inclusiv PS5 cu ochelari VR

  16. #2796 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Sunt foarte curios, dar am zis sa nu fac topic separat ca nu are rost, ce aveti in plan sa jucati prima data pe ps5? Ma refer la un joc pe care aveti in plan sa il terminati , nu doar sa vedeti cum se misca/arata, eu personal duc un razboi intre Ac Valhalla ( da am vazut noul trailer) si Cyberpunk ( nu mi dau seama ce, dar ceva e off, nu sunt atat de hyped pe cat ma asteptam) + Demon Souls in paralel , seara, pentru ca am terminat originalul recent, spider man ramane pentru decembrie ( chiar daca spider-cat imi face cu ochiul )

  17. #2797 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Un video foarte bun!

  18. #2798 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Sunt foarte curios, dar am zis sa nu fac topic separat ca nu are rost, ce aveti in plan sa jucati prima data pe ps5? Ma refer la un joc pe care aveti in plan sa il terminati , nu doar sa vedeti cum se misca/arata, eu personal duc un razboi intre Ac Valhalla ( da am vazut noul trailer) si Cyberpunk ( nu mi dau seama ce, dar ceva e off, nu sunt atat de hyped pe cat ma asteptam) + Demon Souls in paralel , seara, pentru ca am terminat originalul recent, spider man ramane pentru decembrie ( chiar daca spider-cat imi face cu ochiul )
    La mine cred ca o sa fie TLoU 2. Demon's Souls il astept la un pret mai mic, nu pot sa dau 400 de lei pe ceva ce am mai jucat o data.

  19. #2799 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Sunt foarte curios, dar am zis sa nu fac topic separat ca nu are rost, ce aveti in plan sa jucati prima data pe ps5? Ma refer la un joc pe care aveti in plan sa il terminati , nu doar sa vedeti cum se misca/arata, eu personal duc un razboi intre Ac Valhalla ( da am vazut noul trailer) si Cyberpunk ( nu mi dau seama ce, dar ceva e off, nu sunt atat de hyped pe cat ma asteptam) + Demon Souls in paralel , seara, pentru ca am terminat originalul recent, spider man ramane pentru decembrie ( chiar daca spider-cat imi face cu ochiul )
    La mine pe PS5 va fi cu siguranta Spiderman.
    Daca ma intrebi ce voi juca prima oara pe next gen (XSX=multiplatform la mine), atunci 100% COD Black Ops Cold War + AC Valhalla in paralel pentru ca sunt mult, mult prea hyped pentru amandoua si nu pot alege.

    De Cyberpunk nu ma ating pana cand nu vor avea bunul simt sa spuna clar ce versiune este care si cum. Momentan este o ciorba totala ba ca smart delivery ba ca vine mai tarziu nu stiu ce versiune, ba ca incarci texturi de pe stick, ba X, ba Y...asa ca nu stiu ce sa cumpar deci... nu am sa il cumpar.

  20. #2800 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Sunt foarte curios ... ce aveti in plan sa jucati prima data pe ps5?
    Cyberpunk 2077 daca am noroc si-mi sunt livrate ambele day 1. Nu ma voi atinge de nicio exclusivitate PS5 day 1 prea curand, nu la pretul cerut.
    Prefer sa rejoc cateva jocuri de PS4 inainte, sau sa ma joc pe Series X, in speranta ca-l voi gasi pe undeva la noi de cumparat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 214 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts