Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 29 of 42 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast
Results 561 to 580 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #561 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    imouthes, caine_rau, justamodel VS adiandrei1, alextheone732, agent4ever sambata la 7 se poate?

  2. #562 SP
    Member justamodel's Avatar
    Avem meci la ora 20:00 etapa anterioara, dupa il jucam si pe asta daca vreti. Eu nu pot inainte de 8.

  3. #563 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Sambata dupa 21:00 nu pot eu.Ramane duminica la 20:00?

  4. #564 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    O sa puteti juca, daca va rog, 2v2 sambata?

  5. #565 SP
    Member justamodel's Avatar
    Duminica pot dupa 21:00.. sau pe la 14:00

  6. #566 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Atunci ramane duminica la 21:30.

  7. #567 SP
    Member justamodel's Avatar
    Eu nu am vorbit cu imo si caine.. nu stiu daca ei pot.. Dati aci un tanciu daca puteti duminica la 21:30.

  8. #568 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Inca 2 etape, va rog sa va chinuiti
    MisterJuice, Vami, George? Duminica? @20?
    ...?

  9. #569 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    ...?
    da (psycho-07, GeoGcX, jack VS MisterJuice, Vami, George-ST) duminica la 20:00

  10. #570 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    caine_rau mi-a confirmat pe psn ca poate duminica la 21:30

  11. #571 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Am vorbit cu ei,se joaca duminica la 21:30.

  12. #572 SP
    Member ramusg's Avatar
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS Kepzy,Padureci, Cosminbad.

    Sa ne spuneti cand vreti sa jucam, eu propun maine ( duminica, 28) la ora 20.Merci.

  13. #573 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz

    Puteti sa jucati in seara cam intr-o ora sau maine seara de la 20:00 ? Remus, am putea juca cu cea mai mare placere de pe la 9 cam asa. Am numarul tau daca este ceva.

  14. #574 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Avem meci la ora 20:00 etapa anterioara, dupa il jucam si pe asta daca vreti. Eu nu pot inainte de 8.
    Avem? E ora 8 si nu e nimeni online (asta miau spus baietii...)

  15. #575 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz

    Puteti sa jucati in seara cam intr-o ora sau maine seara de la 20:00 ? Remus, am putea juca cu cea mai mare placere de pe la 9 cam asa. Am numarul tau daca este ceva.

    noi nu avem cum , am primit indicatii clare de la baieti ....ramane cumva pt saptamana viitoare ....
    Bafta

  16. #576 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Orice echipa are dreptul sa isi amane fiecare meci o singura data. Insa daca va avea 2 restante simultan va fi automat descalificata din competitie. Prin restanta se intelege amanarea meciului si nejucarea acestuia in decursul unei saptamani de la momentul planificat in desfasurator.
    Echipe in pericol de descalificare:
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    imouthes, caine_rau, justamodel VS Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan

    Mai aveti o zi in care aveti dreptul sa jucati aceste restante(Va rog nu ma faceti sa ma tin de cuvant si sa aplic regulamentul, nu imi doresc dar nici nu vor exista exceptii)

    ---------- Post added 27-02-2010 at 08:16 PM ----------

    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    noi nu avem cum , am primit indicatii clare de la baieti ....ramane cumva pt saptamana viitoare ....
    Bafta
    Daca jucati sapt viitoare, nu mai jucati in cadrul campionatului.(ma refer la maweryck, TiBiKiMi, Wickyz)

  17. #577 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    PS
    Attached Images Attached Images rog-seriozitate.jpg

  18. #578 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pai atunci nici maine seara nu puteti ?

    G-Extreme, am putea cumva sa disputam in loc de meciul cu Wickyz , meciul cu Remus. Un fel de rocada momentana.

  19. #579 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Echipe in pericol de descalificare:
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    imouthes, caine_rau, justamodel VS Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan

    Mai aveti o zi in care aveti dreptul sa jucati aceste restante(Va rog nu ma faceti sa ma tin de cuvant si sa aplic regulamentul, nu imi doresc dar nici nu vor exista exceptii)

    ---------- Post added 27-02-2010 at 08:16 PM ----------



    Daca jucati sapt viitoare, nu mai jucati in cadrul campionatului.(ma refer la maweryck, TiBiKiMi, Wickyz)
    Ma simt putin obligat sa fac niste completari in cazul asta . De fiecare data cand s-a afisat o etapa am fost primii care am incercat sa programam meciul (cel putin asa imi aduc aminte ).Meciul de etapa asta fusese programat pt miercuri la ora 9 seara . La 9 seara toata echipa era prezenta,incalzita gata de joc si primesc mesaj ca ei nu mai pot juca . Este prima data cand zic lucrul asta dar frumos ar fi fost sa fim anuntati si noi macar cu ceva timp innainte .
    N-are rost sa intram aici in detalii care, cand si de ce nu poate .Iti dai seama f bine si daca e sa nu jucam maine si sa jucam luni sau marti ca nu o sa ai de unde sa stii daca eu postez rezultatul marti sau miercuri
    Se intampla asa pt ca lumea si-a pierdut interesul fata de joc si fata de campionat . MW2 nu mai este la fel de "cald " din pacate , campionatul asta deja dureaza de ceva vreme si nici nu a ajuns la jumatate . Unele echipe s-au retras , altele or sa fie descalificate unii vor sa scape cat mai repede ca sa vanda jocul ...bla bla bla ...
    Pur si simplu oamenii nu mai sunt la fel de motivati sa joace si sa castige iar strategia asta cu descalificatul ( conform regulamentului ) nu mi se pare a fi cel mai bun stimulent pt a o duce totusi pana la capat .
    "Unde-i lege nu-i tocmeala " , iar daca asa spune regulamentul ....
    Noi o sa incercam totusi sa ne strangem , sa ne mobilizam si sa jucam , mai ales pt ca suntem genul de oameni care lupta pana la sfarsit si nu ne dam batuti usor .
    Bafta .

  20. #580 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Sunt de acord cu tine mawerick, dar din cate inteleg eu nu mi-ai raspuns la intrebare sau spui ca va mobilizati ca sa jucati maine seara de la 20:00 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 42 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts