Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 31 of 42 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #601 SP
    Member maweryck's Avatar
    Andrei , pana acum am tot vorbit . Ramane maine la 13 .Este de datoria voastra sa va prezentati la joc de data asta .
    Bafta

  2. #602 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Andrei , pana acum am tot vorbit . Ramane maine la 13 .Este de datoria voastra sa va prezentati la joc de data asta .
    Bafta
    Luni/Marti seara de pe la 22/23 puteti juca meciul cu noi? [Etapa 4]

    //Oki, mersi pt raspunsul rapid. Nu de alta, dar Televizor lucreaza in timpul zilei si nu se poate juca, asta insemnand ca ne ramane doar seara sau sambata viitoare. In orice caz, succes la meciul de maine si ne mai auzim pt a stabili data si ora meciului.

  3. #603 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by henak View Post
    Luni/Marti seara de pe la 22/23 puteti juca meciul cu noi? [Etapa 4]
    Nu pot nici sa confirm nici sa infirm nici data nici ora , nu am autoritatea sa vb in numele celorlalte 2 persoane fara a le consulta in prealabil .
    henak , vorbim maine .
    Bafta

  4. #604 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Chiar sa ajungem sa jucam 2vs3 nu credeam....

  5. #605 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Toata stima si respectul fata de Dragos (caine_rau)

  6. #606 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Eu de unde sa stiu ce sanctiune sa aplic daca nu stiu exact ce s-a intamplat?
    Pai hai sa incerc sa te lamuresc eu.
    19-02-2010, 06:36 AM se afiseaza meciurile pt etapa 3 chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    19-02-2010, 02:27 AM (in aceeasi zi) tu pui urmatoarea intrebare: chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS henak, MadridGalaxy, televizor cand jucati?
    19-02-2010, 09:53 AM eu raman putin stupefiat si pun urmatoarea intrebare: pai nu noi tre sa jucam cu chynagods, istrategie, DJ_Andrei ? Eu asa vad pe thread-ul oficial....etapa 3 chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    19-02-2010, 09:55 AM userul henak imi rapunde: Este vorba de etapa trecuta..Walkman nu a putut juca din cauza unor probleme iar in urma cu cateva zile s-a retras de tot din campionat.

    Cred ca de aici se deduce destul de clar ca echipa chynagods, istrategie, DJ_Andrei abia urma sa joace meciul 2 (deci aveau o restanta) mai mult de atat asa cum am spus miercuri la ora 21 noi am fost prezenti iar ei nu. Cred ca acum poti decuce dc si din cauza cui nu s-a respectat alineatul 5 din regulament

    Eu voi fi prezent astazi la ora 13 pt disputare meciului din etapa 3...sper ca de data asta adversarii sa fie prezenti

  7. #607 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Din cate stiu eu meciurile din campionat au inceput sa se dispute pe 6-7 Februarie. In regulament spune ca :
    Desfasurarea campionatului implica 5 etape de-alungul a 5 saptamani + semifinale si finale adica un numar total de 7 saptamani efectiv de joc.
    .

    Dupa calculul meu nu au trecut decat 3 saptamani. Saptamana asta ar trebui sa disputam meciul cu maweryck, TiBiKiMi, Wickyz, este adevarat, dar nu imi spune tu mie Tibikimi ca noi m-ai aveam o restanta cand ai intrebat tu. Meciul din etapa AIIa noi l-am disputat intr-o Sambata sau intr-o Duminica din cate imi amintesc, asa ca nu aveam nici o restanta atunci.

    Zilele de disputare a regulamentului sunt de Sambata si Duminica in nici un caz de Miercuri (cum ati vrut voi).

    *Acuma, depinde cum numeri saptamanile in calendar, daca este sa le numeri de pe 1 (cu toate ca nu atunci a inceput campionatul ci de pe 6) , aceasta este aIVa saptamana.

    Echipa mea o sa dispute astazi la ora 13:00 meciul cu maweryck, TiBiKiMi, Wickyz si la ora 21:00 meciul cu Kepzy,Padureci, Cosminbad. Multumesc ! Mentionez ca echipa mea va merge pana la capat !

  8. #608 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Pai hai sa incerc sa te lamuresc eu.
    19-02-2010, 06:36 AM se afiseaza meciurile pt etapa 3 chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    19-02-2010, 02:27 AM (in aceeasi zi) tu pui urmatoarea intrebare: chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS henak, MadridGalaxy, televizor cand jucati?
    19-02-2010, 09:53 AM eu raman putin stupefiat si pun urmatoarea intrebare: pai nu noi tre sa jucam cu chynagods, istrategie, DJ_Andrei ? Eu asa vad pe thread-ul oficial....etapa 3 chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS maweryck, TiBiKiMi, Wickyz
    19-02-2010, 09:55 AM userul henak imi rapunde: Este vorba de etapa trecuta..Walkman nu a putut juca din cauza unor probleme iar in urma cu cateva zile s-a retras de tot din campionat.

    Cred ca de aici se deduce destul de clar ca echipa chynagods, istrategie, DJ_Andrei abia urma sa joace meciul 2 (deci aveau o restanta) mai mult de atat asa cum am spus miercuri la ora 21 noi am fost prezenti iar ei nu. Cred ca acum poti decuce dc si din cauza cui nu s-a respectat alineatul 5 din regulament

    Eu voi fi prezent astazi la ora 13 pt disputare meciului din etapa 3...sper ca de data asta adversarii sa fie prezenti
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Din cate stiu eu meciurile din campionat au inceput sa se dispute pe 6-7 Februarie. In regulament spune ca : .

    Dupa calculul meu nu au trecut decat 3 saptamani. Saptamana asta ar trebui sa disputam meciul cu maweryck, TiBiKiMi, Wickyz, este adevarat, dar nu imi spune tu mie Tibikimi ca noi m-ai aveam o restanta cand ai intrebat tu. Meciul din etapa AIIa noi l-am disputat intr-o Sambata sau intr-o Duminica din cate imi amintesc, asa ca nu aveam nici o restanta atunci.

    Zilele de disputare a regulamentului sunt de Sambata si Duminica in nici un caz de Miercuri (cum ati vrut voi).

    *Acuma, depinde cum numeri saptamanile in calendar, daca este sa le numeri de pe 1 (cu toate ca nu atunci a inceput campionatul ci de pe 6) , aceasta este aIVa saptamana.

    Echipa mea o sa dispute astazi la ora 13:00 meciul cu maweryck, TiBiKiMi, Wickyz si la ora 21:00 meciul cu Kepzy,Padureci, Cosminbad. Multumesc ! Mentionez ca echipa mea va merge pana la capat !

    Va rog sa va opriti, daca aveti sa oferiti reprosuri va rog sa le faceti folosid pm-ul. A devenit o adevarata povara campionatul acesta.

  9. #609 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @G-XtremE cum procedam in cazul in care unul dintre opnonenti are probleme cu consola? cu renegade am vorbit si vom amana meciul pe weekendul viitor, dar cu echipa lui muthu raoul ce facem? normal trebuia sa fie specificat in regulament, daca puteti adaugati o nou regula. vad ca in ultimul meci au jucat 3vs2 si din cauza asta vor iesi multe discutii. de ce? simplu: d.p.d.v moral si al fair-playului ar trebui sa jucam 2vs2, insa echipa "imouthes, caine_rau, justamodel" vor iesi in avantaj, iarasi nu e corect. eu zic sa vorbesti cu renegade si cand ajungeti la o hotarare veti posta pe threadul oficial si toate echipe se vor conforma chiar daca asta ar insemna rejucarea unor meciuri. imi pare rau ca te stresez mai mult, stiu cum e

  10. #610 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @G-XtremE cum procedam in cazul in care unul dintre opnonenti are probleme cu consola? cu renegade am vorbit si vom amana meciul pe weekendul viitor, dar cu echipa lui muthu raoul ce facem? normal trebuia sa fie specificat in regulament, daca puteti adaugati o nou regula. vad ca in ultimul meci au jucat 3vs2 si din cauza asta vor iesi multe discutii. de ce? simplu: d.p.d.v moral si al fair-playului ar trebui sa jucam 2vs2, insa echipa "imouthes, caine_rau, justamodel" vor iesi in avantaj, iarasi nu e corect. eu zic sa vorbesti cu renegade si cand ajungeti la o hotarare veti posta pe threadul oficial si toate echipe se vor conforma chiar daca asta ar insemna rejucarea unor meciuri. imi pare rau ca te stresez mai mult, stiu cum e
    Renegade poate face rost de o consola dupa ce se termina grupele,de la studentul,probabil ii va imprumuta consola in zilele meciurilor...Bafta in continuare!

  11. #611 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Da... dar uite, eu nu am cum sa imprumut o consola si e mai mult ca sigur ca nu o sa mai apuc sa joc in nici o etapa... cum zicea cineva mai sus, moral ar fi 2v2 sa se joace in cazul in care cineva are probleme cu consola dar acum depinde de fiecare.

  12. #612 SP
    Member Vami's Avatar
    G-xtreme man eu nu pot fi prezent astazi la ora 8 fix pentru disputarea meciului, voi intarzia cateva minute deci mai bine o lasam pe la ora 8:30 - 9.

    Sper ca ma intelegeti

  13. #613 SP
    Member adiandrei1's Avatar

  14. #614 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Da... dar uite, eu nu am cum sa imprumut o consola si e mai mult ca sigur ca nu o sa mai apuc sa joc in nici o etapa... cum zicea cineva mai sus, moral ar fi 2v2 sa se joace in cazul in care cineva are probleme cu consola dar acum depinde de fiecare.
    nu depinde de fiecare! organizatorii trebuie sa impuna o regula: ori se joaca 3vs2, ori 2vs2 si pe urma se vor rejuca meciurile, in caz ca va fi nevoie. normal si corect ar fi ca toti sa avem acealsi sanse si conditii.

    daca e adevarat ce sustine @andrei1 sa stii ca... . ok, ti s-a stricat consola, dar nu trebuia sa vinzi jocul. daca erai om serios incercai tot posibilul sa faci rost de o noua consola, dar din moment ce ai vandut jocul de 10 zile explica totul. nici nu ai incercat macar sa continui campionatul.

  15. #615 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Jocul il am, singura problema e ca nu am consola

  16. #616 SP
    Member ramusg's Avatar
    chynagods, istrategie, DJ_Andrei VS Kepzy,Padureci, Cosminbad

    Cu parere de rau va anunt ca la ora 9 avem de vizionat meciul CFR Cluj VS Steaua Buc, in concluzie, meciul se amana pe maine la ( Luni) ora 20, am vazut ca la 8 aveti meci restant asa ca e bine sa nu mai intrati cu noi obositi de la alergatura din domination, bafta.

  17. #617 SP
    Diesel k1du's Avatar
    @justamodel si ceilalti:Baieti, eu zic sa jucati 2vs2 ca nu e nicio problema, eu cu consol3 am jucat impotriva lui erik si mask, deci...

  18. #618 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    @justamodel si ceilalti:Baieti, eu zic sa jucati 2vs2 ca nu e nicio problema, eu cu consol3 am jucat impotriva lui erik si mask, deci...
    Da.macar erik a avut acest bun simt si il respect

  19. #619 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @G-XtremE cum procedam in cazul in care unul dintre opnonenti are probleme cu consola? cu renegade am vorbit si vom amana meciul pe weekendul viitor, dar cu echipa lui muthu raoul ce facem? normal trebuia sa fie specificat in regulament, daca puteti adaugati o nou regula. vad ca in ultimul meci au jucat 3vs2 si din cauza asta vor iesi multe discutii. de ce? simplu: d.p.d.v moral si al fair-playului ar trebui sa jucam 2vs2, insa echipa "imouthes, caine_rau, justamodel" vor iesi in avantaj, iarasi nu e corect. eu zic sa vorbesti cu renegade si cand ajungeti la o hotarare veti posta pe threadul oficial si toate echipe se vor conforma chiar daca asta ar insemna rejucarea unor meciuri. imi pare rau ca te stresez mai mult, stiu cum e
    Ramane la latitudinea echipei care nu e in inferioritate ce face. Nu e vina lor ca s-a defectat consola unui jucator advers sau ca acesta nu se poate prezenta. Pe de alta parte sunt total de acord ca este o problema morala si daca ar avea bun simt, echipa avantajata ar stabili la acord comun o metoda de a echilibra balanta. Eu nu am sa adaug o regula in aceasta privinta din motivele specificate mai sus dar daca renegade ma va aborda si imi va aduce niste argumente serioase am sa revin asupra problemei.

    Ca si exemplu: echipa formata din henak televizor si walkman. Dupa cum probabil stiti walky are o problema medicala si nu a putut continua campionatul. Restul echipei s-a mobilizat, s-au adaptat si au mai luat un jucator in componenta.

    ---------- Post added 28-02-2010 at 06:21 PM ----------

    Quote Originally Posted by Vami View Post
    G-xtreme man eu nu pot fi prezent astazi la ora 8 fix pentru disputarea meciului, voi intarzia cateva minute deci mai bine o lasam pe la ora 8:30 - 9.

    Sper ca ma intelegeti
    Bun dar la 9 va rog sa va prezentati

    ---------- Post added 28-02-2010 at 07:15 PM ----------

    meciul psycho-07, GeoGcX, jack VS MisterJuice, Vami, George-ST se va disputa luni 29.02.2010(lol) de la ora 20 din motivul ca vami nu poate juca azi la ora 20 iar jackraiden nu poate juca mai tarziu de ora 20. Pentru ca sa fie complete echipele jocul se amana pe maine la ora 20. George-ST vezi ca nu ai enabled private messages si ai lista de prieteni full. MisterJuice ai si mesaj pe psn. Vami ai pm

  20. #620 SP
    Member justamodel's Avatar
    Daca tot se joaca 2v2 sa se joace pe rust toate modurile, cam aiurea sa joci pe harti asa mari 2v2..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 42 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts