Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 30 of 42 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #581 SP
    Member justamodel's Avatar
    Quote:
    Orice echipa are dreptul sa isi amane fiecare meci o singura data. Insa daca va avea 2 restante simultan va fi automat descalificata din competitie. Prin restanta se intelege amanarea meciului si nejucarea acestuia in decursul unei saptamani de la momentul planificat in desfasurator.
    Echipe in pericol de descalificare:
    imouthes, caine_rau, justamodel VS Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan
    Echipa Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan nu s`a prezentat la 2 termene. Asta inseamna 3-0 pt noi.

  2. #582 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Pai atunci nici maine seara nu puteti ?

    G-Extreme, am putea cumva sa disputam in loc de meciul cu Wickyz , meciul cu Remus. Un fel de rocada momentana.
    Nu, nu apare asa ceva in regulament. Va rog sa jucati pana maine seara.

    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Ma simt putin obligat sa fac niste completari in cazul asta . De fiecare data cand s-a afisat o etapa am fost primii care am incercat sa programam meciul (cel putin asa imi aduc aminte ).Meciul de etapa asta fusese programat pt miercuri la ora 9 seara . La 9 seara toata echipa era prezenta,incalzita gata de joc si primesc mesaj ca ei nu mai pot juca . Este prima data cand zic lucrul asta dar frumos ar fi fost sa fim anuntati si noi macar cu ceva timp innainte .
    N-are rost sa intram aici in detalii care, cand si de ce nu poate .Iti dai seama f bine si daca e sa nu jucam maine si sa jucam luni sau marti ca nu o sa ai de unde sa stii daca eu postez rezultatul marti sau miercuri
    Se intampla asa pt ca lumea si-a pierdut interesul fata de joc si fata de campionat . MW2 nu mai este la fel de "cald " din pacate , campionatul asta deja dureaza de ceva vreme si nici nu a ajuns la jumatate . Unele echipe s-au retras , altele or sa fie descalificate unii vor sa scape cat mai repede ca sa vanda jocul ...bla bla bla ...
    Pur si simplu oamenii nu mai sunt la fel de motivati sa joace si sa castige iar strategia asta cu descalificatul ( conform regulamentului ) nu mi se pare a fi cel mai bun stimulent pt a o duce totusi pana la capat .
    "Unde-i lege nu-i tocmeala " , iar daca asa spune regulamentul ....
    Noi o sa incercam totusi sa ne strangem , sa ne mobilizam si sa jucam , mai ales pt ca suntem genul de oameni care lupta pana la sfarsit si nu ne dam batuti usor .
    Bafta .
    Eu am stiut de la inceput ca asa ceva se va intampla si de aceea daca as da quote in cate posturi v-am rugat sa fiti seriosi ar fi coplesitor. Sa nu IMI SPUNETI ORICARE DINTRE VOI ca o jumatate de ora, 30 de minute e o perioada de timp prea importanta, prea "compromisa" intr-o saptamana pentru un campionat care nu a fost organizat de voi si nimeni nu a avut pretentia de la voi decat sa jucati. Am primit intr-un sfarsit si suportul din partea adminilor, a devenit un campionat oficial, SPONSORIZAT! Nu a existat o saptamana in care sa se respecte orarul anuntat pe threadul oficial. Ii inteleg pe cei cu probleme adevarate, vezi walkman, vezi renegade, vezi muthuraoul(scuze daca mai sunt si nu stiu) dar restu, de ce D-ZEU nu puteti sa amanati un joc de uncharted de kz2 de eyepet sau ce alte jocuri mai jucati pentru un meci amarat DE CAMPIONAT oficial CG!! Da, recunosc ca nici eu nu mai joc MW2 ca ma scoate din sarite, prefer un MAG un Bad Company dar de aceea stiu ca duminica am rezervat 30 min pentru meciul de campionat, pentru ca m-am inscris si chiar daca e o durere de cap am respect fata de jucatori si fata de comunitate. Mi-e jena fata de MonkY pentru suportul si bunavointa care ne-a oferit-o si mi-e jena fata de CG pentru ca in mijlocul campionatului avem 4 echipe candidate la descalificare. Daca era prea lung timpul de disputare de ce nu ati zis? Am ales perioada cea mai optima, nimeni nu are examene si teze m-am gandit cum sa fac totul cat mai bine, sa existe un desfasurator cat mai bun iar acum singurul motiv de nejucare este banalul "MW2 nu mai este la fel de "cald " din pacate". Rusine, pentru disrespect si neseriozitate! Aveti pana maine seara sa jucati dupaia, impreuna cu celalalt organizator al campionatului, renegade, vom decide ce se intampla in continuare.

    ---------- Post added 27-02-2010 at 09:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Echipa Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan nu s`a prezentat la 2 termene. Asta inseamna 3-0 pt noi.
    am vb cu imouthes si caine_rau si veti juca maine la ora 20. Am sa ma uit personal care dintre voi e online si care nu. Daca se amana din nou stiu pe cine am sa sanctionez. Peace out

  3. #583 SP
    Member justamodel's Avatar
    am vb cu imouthes si caine_rau si veti juca maine la ora 20. Am sa ma uit personal care dintre voi e online si care nu. Daca se amana din nou stiu pe cine am sa sanctionez. Peace out
    Cred ca ai inteles gresit maine jucam alta etapa la 21:30 parca. Eu am vorbit cu imo si zicea ca ne descalifici pe noi..??

    Etapa cu Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan s`a amanat miercuri parca pe astazi la ora 20:00, era doar DarkRazvan la ambele termene online. Echipa Muthu Raoul,zNowkid, DarkRazvan pierde 3-0 conform regulamentului. Echipa noasta a fost prezenta in intregime la ambele termene fixate de comun acord cu echipa adversa.
    Daca chiar vreti sa o mai amanam inca odata sa fie dupa duminica 21:00 pentru ca eu atunci am sa fiu acasa. Dar nu cred ca are rost pt ca Muthu e cu PS stricat iar la zNowkid nu prea ii pasa de campionat.

  4. #584 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Cred ca ai inteles gresit maine jucam alta etapa la 21:30 parca. Eu am vorbit cu imo si zicea ca ne descalifici pe noi..??

    Etapa cu Muthu Raoul, zNowkid, DarkRazvan s`a amanat miercuri parca pe astazi la ora 20:00, era doar DarkRazvan la ambele termene online. Echipa Muthu Raoul,zNowkid, DarkRazvan pierde 3-0 conform regulamentului.
    Daca chiar vreti sa o mai amanam inca odata sa fie dupa duminica 21:00 pentru ca eu atunci am sa fiu acasa. Dar nu cred ca are rost pt ca Muthu e cu PS stricat iar la zNowkid nu prea ii pasa de campionat.
    Reguli:

    [1] Pe threadul oficial nu se vor posta decat rezultatele meciurilor si/sau eventuale modificari ale regulamentului. Restul discutiilor se vor purta in privat sau pe threadul dedicat de pe aria PS3.
    [2] Pentru a fi cat mai fair-play si a evita conflictele, participantii sunt rugati sa nu foloseasca dispozitive auxiliare de control (FragFX, FRAGnStein etc).
    [3] Alcatuirea echipelor este exclusiv formata din 3 jucatori, orice membru in plus aflat intr-o echipa va duce la descalificarea acesteia.
    [4] Desfasurarea campionatului implica 5 etape de-alungul a 5 saptamani + semifinale si finale adica un numar total de 7 saptamani efectiv de joc.
    [5] Zilele de desfasurare a meciurilor sunt sambata si duminica la intelegerea echipelor.
    [6] Orice echipa are dreptul sa isi amane fiecare meci o singura data. Insa daca va avea 2 restante simultan va fi automat descalificata din competitie. Prin restanta se intelege amanarea meciului si nejucarea acestuia in decursul unei saptamani de la momentul planificat in desfasurator.
    [7] Orice abatere de la regulile stabilite de organizatori cu privire la regulile de desfasurare a meciurilor va duce la depunctarea sau descalificarea echipei din competitie. Orice sesizare legata de o eventuala abatere trebuie mentionata de responsabilul echipei alaturi de o dovada.
    [8] Fiecare echipa isi desemneaza un membru care sa fie responsabil de postarea rezultatului pe thread si comunicarea cu organizatorii. Dupa fiecare joc(Team Deathmatch, Domination, Search&Destroy) este indicat sa se pozeze ecranul cu rezultatul iar cele 3 poze aferente jocurilor sa fie atasate impreuna cu postul in care se comunica scorul final.

    Zi-mi unde zice ca pierd meciul cu 3-0 daca se amana de 2 ori. Din cate am inteles muthuraoul are poza cu toti jucatorii aflandu-se online la ora disputarii (sau erau in lobby, nu am prins ideea exact) cert e ca la ora 20 eu vorbeam cu el pe messenger si imi zicea ca isi asteapta adversarii dar ei se afla in kz2 lucru pe care-l pot confirma si eu. Daca ai dovezi solide hai cu ele daca nu, nu mai incerca sa introduci reguli noi si planuieste-ti strategia pentru meciul de maine (chiar daca aveti de la "21:30 parca" etapa 4, un meci de cod nu tine mai mult de 30 de minute.)

  5. #585 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Sunt de acord cu tine mawerick, dar din cate inteleg eu nu mi-ai raspuns la intrebare sau spui ca va mobilizati ca sa jucati maine seara de la 20:00 ?
    Asa cum a spus si mawerick noi am fost prezenti miercuri la ora 21 asa cum stabilisem initial insa voi ati lipsit...eu pot sa joc maine undeva pana in ora 13:30 dupa care nu mai sunt disponibil asa ca daca va hotarati si puteti pana in ora 13:30 lasati o confirmare aici si ne vedem.

  6. #586 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Asa cum a spus si mawerick noi am fost prezenti miercuri la ora 21 asa cum stabilisem initial insa voi ati lipsit...eu pot sa joc maine undeva pana in ora 13:30 dupa care nu mai sunt disponibil asa ca daca va hotarati si puteti pana in ora 13:30 lasati o confirmare aici si ne vedem.
    Daca se rezolva problemele va pot ruga sa respectati de acuma orele de disputare SCRISE in regulament?
    [5] Zilele de desfasurare a meciurilor sunt sambata si duminica la intelegerea echipelor.

  7. #587 SP
    Member justamodel's Avatar
    Din cate am inteles muthuraoul are poza cu toti jucatorii aflandu-se online la ora disputarii (sau erau in lobby, nu am prins ideea exact) cert e ca la ora 20 eu vorbeam cu el pe messenger si imi zicea ca isi asteapta adversarii dar ei se afla in kz2 lucru pe care-l pot confirma si eu.
    Nu stiu cu cine ai vorbit tu sau cat de baut era baiatu dar la ora 20:00 online pe PSN ERA DOAR DarkRazvan pe care l`am intrebat daca jucam, el mi`a zis ca zNowkid nu e online. Dupa care noi am intrat in KZ doar nu vrei sa stam sa ne uitam la stele doar doar o sa vina echipa adversa. Daca venea nici o problema ieseam din KZ si jucam.
    Oricum tare curios cum muthuraoul are poza din joc din moment ce are PS stricat.

    Orice echipa are dreptul sa isi amane fiecare meci o singura data
    Echipa nu a fost prezenta la 2 termene fixate de comun acord. Eu deduc ca echipa adversa e descalificata, ca urmare scorul de 3-0.

  8. #588 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Nu stiu cu cine ai vorbit tu sau cat de baut era baiatu dar la ora 20:00 online pe PSN ERA DOAR DarkRazvan pe care l`am intrebat daca jucam, el mi`a zis ca zNowkid nu e online. Dupa care noi am intrat in KZ doar nu vrei sa stam sa ne uitam la stele doar doar o sa vina echipa adversa. Daca venea nici o problema ieseam din KZ si jucam.
    Oricum tare curios cum muthuraoul are poza din joc din moment ce are PS stricat.
    Nu cred ca ai dreptul sa folosesti astfel de adresari, recunosc ca la ora 20:06 am intrat in friendlist sa vad cine e online si cine nu si atunci am sesizat ca imouthes si caine_rau erau in kz2. Muthuraoul are blocul optic stricat, restul functioneaza normal.

    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    nu a fost prezenta la 2 termene fixate de comun acord. Eu deduc ca echipa adversa e descalificata, ca urmare scorul de 3-0.
    si iata si continuarea
    Insa daca va avea 2 restante simultan va fi automat descalificata din competitie. Prin restanta se intelege amanarea meciului si nejucarea acestuia in decursul unei saptamani de la momentul planificat in desfasurator.

  9. #589 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nu cred ca ai dreptul sa folosesti astfel de adresari, recunosc ca la ora 20:06 am intrat in friendlist sa vad cine e online si cine nu si atunci am sesizat ca imouthes si caine_rau erau in kz2.
    Pai baiatul minte fara nerusinare.. ca vrei sa zic..
    Din cate am inteles muthuraoul are poza cu toti jucatorii aflandu-se online la ora disputari
    Tot nu inteleg ce importanta are ca imo si caine erau in KZ din moment te echipa adversa nu era online?

    Insa daca va avea 2 restante simultan va fi automat descalificata din competitie. Prin restanta se intelege amanarea meciului si nejucarea acestuia in decursul unei saptamani de la momentul planificat in desfasurator.
    Pai hai sa fixam in fiecare zi cate un termen ca poate poate o sa apara si echipa adversa..

  10. #590 SP
    Member maweryck's Avatar
    Eu sunt prezent maine la ora 13:00 ....

  11. #591 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Eu sunt deacord cu Duminica la ora 8. Am trimis mesaj Dl-ui Tibikimi pe PSN si sper sa il primeasca si sa poata. As vrea sa mentionez ca pentru Tibikimi ora respectiva Duminica ar putea sa fie problematica (treburi cu munca).
    As vre sa te intreb George ce echipa v-a fi descalificata daca acest meci nu se joaca Duminica? Mentionez ca noi am fost toti prezenti Miercuri la ora 21 pentru a juca prima programare a meciului. Nu s-a jucat pentru ca un membru al echipei lui DJ_Andrei era plecat. Am presupus corect sa asteptam o propunere pentru programare a jocului din partea baietilor din acea echipa (ei fiind cu omul lipsa era de datoria lor sa ne spuna cand acel membru putea sa joace). Din nou, Maveryck a postat ca nu putem juca in weekend pe seara pentru ca Tibikimi este ocupat cu munca atunci. Nici o propunere nu a venit de Miercuri pana azi la ora 20 (timestamp pe postul lui DJ_Andrei). Se intampla ca eu si cu Maveryck putem sa jucam dar Tibikimi e la munca. Din nou mentionez ca pentru Duminica la ora 20:00 ar putea fi o mare problema pentru Tibikimi asa ca nu putem confirma aceasta data decat dupa ce intram in contact cu el.

    Concluzia este ca nu mi se pare ceva rezonabil sau corect sa propui unei echipe un meci pe ultimul moment, sau sa planicifi un meci intr-o perioada cand un membru al echipei adversare nu poate juca (lucru stiut datorita postului lui Maveryck). Presupun ca o anumita echipa este descalificata si alta castiga etapa cand un meci nu se joaca, in consecinta mentionez ca efortul de a juca al echipa lui DJ_Andrei pe ultim moment nu mi se pare ceva veritabil. In schimb sunt de parere - sper ca argumentele mele o sa va convinga ca e o parere valida - ca prezenta noastra Miercuri, la data stabilita initial pentru acest meci este una veritabila si joaca un rol important in a decide ce echipa castiga etapa si ce echipa este suspendata.

    Nu vreau sa se intelegea din acestea ca noi nu vrem sa jucam Duminica, eu si cu Maveryck deja am vorbit si suntem deacord dar nu ma pot pronunta in numele lui Tibikimi.

    Pana am scris asta deja vad ca s-au postat multe. Pentru mine e ok Duminica la ora 13:00. Argumentul meu initial, referitor la meciul de Miercuri ramane in continuare valabil, daca echipa lui DJ_Andrei s-a mobilizat pe ultima zi sa stabileasca meciul din aceasta etapa (si eventul nu putem cadea deacord cu o ora cand putem toti juca) doar denota lipsa lor de interes. Mi se pare ca prezenta noastra la meciul stabilit oficial pentru Miercuri este veritabila.

  12. #592 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Pai baiatul minte fara nerusinare.. ca vrei sa zic..
    Tot nu inteleg ce importanta are ca imo si caine erau in KZ din moment te echipa adversa nu era online?


    Pai hai sa fixam in fiecare zi cate un termen ca poate poate o sa apara si echipa adversa..
    Ai pm

    ---------- Post added 27-02-2010 at 09:57 PM ----------

    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Eu sunt deacord cu Duminica la ora 8. Am trimis mesaj Dl-ui Tibikimi pe PSN si sper sa il primeasca si sa poata. As vrea sa mentionez ca pentru Tibikimi ora respectiva Duminica ar putea sa fie problematica (treburi cu munca).
    As vre sa te intreb George ce echipa v-a fi descalificata daca acest meci nu se joaca Duminica? Mentionez ca noi am fost toti prezenti Miercuri la ora 21 pentru a juca prima programare a meciului. Nu s-a jucat pentru ca un membru al echipei lui DJ_Andrei era plecat. Am presupus corect sa asteptam o propunere pentru programare a jocului din partea baietilor din acea echipa (ei fiind cu omul lipsa era de datoria lor sa ne spuna cand acel membru putea sa joace). Din nou, Maveryck a postat ca nu putem juca in weekend pe seara pentru ca Tibikimi este ocupat cu munca atunci. Nici o propunere nu a venit de Miercuri pana azi la ora 20 (timestamp pe postul lui DJ_Andrei). Se intampla ca eu si cu Maveryck putem sa jucam dar Tibikimi e la munca. Din nou mentionez ca pentru Duminica la ora 20:00 ar putea fi o mare problema pentru Tibikimi asa ca nu putem confirma aceasta data decat dupa ce intram in contact cu el.

    Concluzia este ca nu mi se pare ceva rezonabil sau corect sa propui unei echipe un meci pe ultimul moment, sau sa planicifi un meci intr-o perioada cand un membru al echipei adversare nu poate juca (lucru stiut datorita postului lui Maveryck). Presupun ca o anumita echipa este descalificata si alta castiga etapa cand un meci nu se joaca, in consecinta mentionez ca efortul de a juca al echipa lui DJ_Andrei pe ultim moment nu mi se pare ceva veritabil. In schimb sunt de parere - sper ca argumentele mele o sa va convinga ca e o parere valida - ca prezenta noastra Miercuri, la data stabilita initial pentru acest meci este una veritabila si joaca un rol important in a decide ce echipa castiga etapa si ce echipa este suspendata.

    Nu vreau sa se intelegea din acestea ca noi nu vrem sa jucam Duminica, eu si cu Maveryck deja am vorbit si suntem deacord dar nu ma pot pronunta in numele lui Tibikimi,
    In primul rand, wick poti juca maine de la ora 13? Eu nu v-am propus un meci pe ultimul moment voi ati ajuns in situatia asta datorita lipsei de comunicare. Eu de aceea am specificat de la inceput ca sunt 2 zile de disputare a meciurilor restul zilelor sunt considerate ca facand parte din restante. Din moment ce aveti desfasuratorul pus pe threadul oficial ati fi putut aranja meciurile din momentul in care se termina o etapa precedenta. Eu nu tin cu nimeni si de aceea v-am si rugat si specificat ca in cazul in care adversarii nu respecta un lucru trebuie mentionat imediat pe thread, cu o dovada, si atunci se iau masurile necesare. Eu de unde sa stiu ce sanctiune sa aplic daca nu stiu exact ce s-a intamplat?

  13. #593 SP
    Member zNowkid's Avatar
    justamodel te anunt ca azi la ora 20:00 era eram pe psn.eu am asteptat invite de la dark.chiar am dat add lui caine_rau, dat fiind ca nu aveam pe niciunu din voi in lista.

  14. #594 SP
    Member justamodel's Avatar
    justamodel te anunt ca azi la ora 20:00 era eram pe psn.eu am asteptat invite de la dark.chiar am dat add lui caine_rau, dat fiind ca nu aveam pe niciunu din voi in lista.
    O RLY?
    p270210_22.11.jpg
    p270210_22.12.jpg

    Ce sa zic eu..

  15. #595 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    opriti-va. In loc sa va certati mai bine ati juca meciul ca sunteti toti on.

  16. #596 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Chiar era... la 8 fara 15 ma intrebat daca se joaca... era in mw2... Nu vreti sa jucati acum? Puteti 2v2 va rog?

  17. #597 SP
    Member zNowkid's Avatar
    si inca sunt in mw2.acuzi degeaba.

  18. #598 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Deci azi am avut prrobleme cu netul si de abia ma puteam conecta la PSN.Am tot incercat si intr-un final am reusit.Ideea e ca daca iti merge net-ul prost lista de friends la psn se incarca greu si poate unii nici nu apar.In momentul ala Znowkid nu aparea la lista cu cei on si am crezut ca e offline.

  19. #599 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    sunteti cu totii online, stabiliti-va neintelegerile in ring

  20. #600 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Eu sunt prezent maine la ora 13:00 ....

    Noi maine la 1 nu putem sa fim prezenti decat 2 oameni. Si iar intreb, nu puteti juca maine seara ? Da-mi te rog un raspuns un scris de data asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 42 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts