Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 58 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1143

Thread: PlayStation Move

  1. #141 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie View Post
    Sa inteleg ca tot pachetul PS Move va costa pe la 50 de euro, right ?
    Intr-un timp se zvonea ca o sa fie cam 100 de dolari Move + camera + 1 joc.
    Nu stiu daca s-a discutat si despre alte bundle-uri; sper sa fie oferta mai variata, eu am deja PS3 Eye, nu am sa cumpar o a doua camera doar ca e bundle.

  2. #142 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Un nou film cu Playstation Move și c�teva screen-uri aici

  3. #143 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Nu dadeai si tu linkul direct de pe youtube? Mi-a luat ceva sa-l gasesc prin toata aglomeratia aia de text nemteasca.



  4. #144 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Nu dadeai si tu linkul direct de pe youtube? Mi-a luat ceva sa-l gasesc prin toata aglomeratia aia de text nemteasca.


    YouTube - Playstation Move
    �n aglomerația aia nemțească sunt și poze, de aia am dat site-ul, �l poți vedea cu google translate �n engleză fără să te chinui...

  5. #145 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Misto de la min 9:00 ...

  6. #146 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Misto de la min 9:00 ...

  7. #147 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  8. #148 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Foloseste o camera speciala?Sau nu vad eu bine parca e mai mare camera.

  9. #149 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    O fi ceva developer's kit, Move o sa mearga cu PS3 Eye standard in versiunea finala.

  10. #150 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Si eu m-am uitat ciudat la inceput, dar daca esti atent, este boxa de centru al sistemului surround. in fata ei se afla EyeCam

    Devkit nu exista la "EyeCam" (fiind accesoriu) doar la PS3.

  11. #151 SP
    Junior Member cristian_teo's Avatar
    ca si consumerist modern, nu ma intereseaza daca au furat ideea de la wii sau daca e fix controllerul de la wii cu un twist.
    ideea e sa fie miscarea 1:1 si wii hd, mai mult nu imi trebuie. si cand or scoate un demon's souls cu move, mie nici nu o sa imi trebuiasca mai mult...

  12. #152 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian_teo View Post
    cand or scoate un demon's souls cu move, mie nici nu o sa imi trebuiasca mai mult...
    i hear you man . demon`s souls sau orice alt RPG cu move ar fi divin . Oricum ma astept sa lanseze cateva rpg-uri cu acest feature sau daca nu poate o sa se apuce cei de la Sony sa faca niste RPG-uri

  13. #153 SP

  14. #154 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    presimt ca o sa avem o gramada de on-rail shootere odata cu lansarea Move-ului . The shoot zici ca e un virtual cop mai colorat (parca a 3a misiune din joc se petrecea chiar intr-o statie de metrou ) . Eu sper sa apara House of the Dead pt ps3 . sau ala e un nintendo exclusive ?

  15. #155 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian_teo View Post
    ca si consumerist modern, nu ma intereseaza daca au furat ideea de la wii sau daca e fix controllerul de la wii cu un twist.
    ideea e sa fie miscarea 1:1 si wii hd, mai mult nu imi trebuie. si cand or scoate un demon's souls cu move, mie nici nu o sa imi trebuiasca mai mult...
    Se jucau baietii cu aplicatii de astea de recunoastere a miscarilor de pe vremea PS2-ului si a Eye Toy-ului, nu stiu in ce masura cat au furat si cine de la cine s-a inspirat mai mult.

  16. #156 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    presimt ca o sa avem o gramada de on-rail shootere odata cu lansarea Move-ului . The shoot zici ca e un virtual cop mai colorat (parca a 3a misiune din joc se petrecea chiar intr-o statie de metrou ) . Eu sper sa apara House of the Dead pt ps3 . sau ala e un nintendo exclusive ?
    Habar n-am daca o sa apara House of the Dead, dar o sa apara Dead Space: Extraction.

  17. #157 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  18. #158 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Se jucau baietii cu aplicatii de astea de recunoastere a miscarilor de pe vremea PS2-ului si a Eye Toy-ului, nu stiu in ce masura cat au furat si cine de la cine s-a inspirat mai mult.
    +1, e veche povestea, chiar ei au spus ca lucreaza la Move de 4-5 ani (faceau referire la un motion-controller).

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Habar n-am daca o sa apara House of the Dead, dar o sa apara Dead Space: Extraction.
    O poti spune de inca 2-3-4-5 ori, that will be mega cool. Cu siguranta Move va fi un must have pentru multi dintre noi, mai ales pentru cei ce au copii.

    PS: ficamea de mult ma bizie sa-i cumpar telecomanda de Wii pentru PS3, nici nu era anuntat Move-ul decind si-l doreste ea.

  19. #159 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    O poti spune de inca 2-3-4-5 ori, that will be mega cool. Cu siguranta Move va fi un must have pentru multi dintre noi, mai ales pentru cei ce au copii.
    Si pt. cei care sunt copii

  20. #160 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Made 2 Game Move lets you choose your colour
    A new video for PlayStation Move has appeared on the internet, it�s in German but it does show some new gameplay.


    The video shows some new on screen action, however perhaps more interesting is that you can choose the colour of your globe, the little ball the sits on top of the controller. Check it out at around 2.18 on the video.

    PlayStation Move is sure to feature big time at E3, so get excited for this.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 58 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts