Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 220 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 ... LastLast
Results 3,901 to 3,920 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3901 SP
    Member Tonynho's Avatar
    gabriel , am verificat pe psn , intradevar vad ca m-ai rugat sa postez eu , dar eu nu ti-am promis nimic , pentru ca nu ti-am raspuns , si cine ma cunoaste de aici de pe forum ma crede pe cuvant cand zic ca mi-ai loat 6 puncte si cum sa terminat meciul 2 am plecat din fata tv , ca sa nu sparg ceva am coborat la parter iar m-ai tarziu am inchis jocul din buton tv ruland pe un program anume , ok ?

  2. #3902 SP
    Member Mariush's Avatar
    Cupa, Sfert 4

    Ossaur (Brescia) - Mariush (Blackpool) 0-0
    Mariush (Stoke City)- Ossaur (Ajax) 2-2

    foarte frumoase meciurile si foarte disputate, credea ca am scapat la 2-1

  3. #3903 SP
    Member ossaur's Avatar
    Cupa 1/4
    ossaur(brescia) - mariush(.......) 0-0
    mariush(stoke) - ossaur(ajax) 2-2

    Nici la meciul retur nu sunt sigur de echipa adversarului, sigur era din Anglia si avea 4 stele

    ---------- Post added 29-04-2013 at 09:05 PM ----------

    nici eu nu credeam ca voi ajunge sa joc in sferturi . Oricum tensiune mare mon cher.

  4. #3904 SP
    Junior Member gabrielcrist's Avatar
    Quote Originally Posted by Tonynho View Post
    gabriel , am verificat pe psn , intradevar vad ca m-ai rugat sa postez eu , dar eu nu ti-am promis nimic , pentru ca nu ti-am raspuns , si cine ma cunoaste de aici de pe forum ma crede pe cuvant cand zic ca mi-ai loat 6 puncte si cum sa terminat meciul 2 am plecat din fata tv , ca sa nu sparg ceva am coborat la parter iar m-ai tarziu am inchis jocul din buton tv ruland pe un program anume , ok ?

    ...whatever, acum chiar nu mai conteaza ce si cum s-a intamplat...ne re/vedem in campionatul urmator, cu mai mult fairplay, at least that's my point of view...

  5. #3905 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    LIGA 2 - Etapa 9
    mcpallmall ( Helas Verona ) - Gvingi76 ( Queretaro ) 0-1
    Gvingi76 ( Real Murcia ) - mcpallmall ( Brondby IF ) 2-1

    ---------- Post added 01-05-2013 at 02:43 PM ----------

    De jucat pana joi 02.05.2013 ora 23:00, sferturi cupa

    TheSpider - Kostelinho

    Primul meci din sferturi se va juca pe terenul celor care au terminat grupa de locul 2.

    Cine nu isi joaca meciurile pana in ultima zi de etapa, este obligat sa fie online pe PSN intre 21:00 si 21:15. Daca adversarul nu intra in intervalul specificat, cel prezent castiga cu 3-0 la masa verde. Daca adversarul intra se joaca meciurile si se posteaza rezultatele cel tarziu pana in ora 23:00. Daca unul din cei 2 jucatori nu poate intra in intervalul respectiv pe PSN, cere amanare pe forum, dupa ce in prealabil a obtinut acceptul adversarului.

    In perioada vineri 3.05.13 - miercuri 8.05.13 Campionatul va lua o pauza cu ocazia sarbatorilor de Paste si se va relua joi 9.05.13 Cand se vor disputa semifinalele de cupa.

  6. #3906 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cupa semifinale

    Thedeadman14 (Chelsea) - Spike (Bayern Munich) 2-3
    Spike (Burnley) - Thedeadman14 (Mordavia) 1-1

  7. #3907 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Cupa Sferturi

    TheSpider( Arsenal) - Kostelinho (Spurs ) 1-1
    Kostelinho (Anji ) - TheSpider (Lyon ) 2-0

  8. #3908 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Un PASTE fericit tuturor!
    paste-fericit-2013.jpg

    Ne regasim dupa pentru finalul sezonului.

  9. #3909 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat pana joi 9.05.13 ora 23:00, semifinale cupa

    Kostelinho - Ossaur

    De jucat pana duminica 12.05.13 ora 23:00, finala cupa

    (Kostelinho - Ossaur) - Spike

    De jucat pana duminica 12.05.13 ora 23:00, etapa 11 Liga 2

    mcpallmall - darkcip

  10. #3910 SP
    Member ossaur's Avatar
    1/2 cupa
    ossaur(barnsley) kostelinho(stabia) 0-0
    kostelinho(al hilal) - ossaur(ajaccio) 4-1

  11. #3911 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Cupa semifinala

    Ossaur(Barnsley) -Kostelinho (C.Stabia) 0-0
    Kostelinho(AlHilal) - Ossaur(Ajaccio) 4-1

  12. #3912 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De jucat pana duminica 12.05.2013 ora 23:00, finala cupa

    Kostelinho - Spike

    De jucat pana duminica 12.05.2013 ora 23:00, etapa 11 Liga 2

    mcpallmall - darkcip

  13. #3913 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Inscrierile pentru sezonul urmator incep din acest moment.

    Cei care au mai participat si nu au fost eliminati din competitie sau nu s-au retras in timpul desfasurarii acesteia, trebuie doar sa posteze aici pe thread ca doresc sa participe; trimiteti si un PM numai daca aveti date de contact schimbate sau daca nu ati participat in acest ultim sezon (e posibil sa nu mai am datele voastre de cand ati participat voi ultima data).

    Cei care nu au mai participat deloc pana acum trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o garantie de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), garantie care le va fi returnata la finalul sezonului in conditiile in care isi vor juca absolut toate meciurile si nu vor pierde meciuri la masa verde. Nu se accepta scuze gen: "Nu am timp sa ajung la banca", "Nu depun garantia dar promit 200% ca voi juca toate meciurile", etc.

    Cei care au mai participat, dar au fost eliminati din competitie sau s-au retras ei, trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o taxa de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), taxa care nu le va fi returnata la finalul sezonului.

    Inscrisi pana acum: Darkcip, DonBassil, Mariush, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (6 jucatori).

    Inscrierile tin pana joi 16.05.2013, iar noul sezon va incepe de vineri 17.05.2013.


    Regulament campionat: Console Games Fifa Club: Regulament

  14. #3914 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    prezent.

  15. #3915 SP
    Junior Member darkcip's Avatar
    vreau sa ma inscriu si eu la urmatorul

  16. #3916 SP
    Junior Member pspmaster's Avatar
    si eu vreau

  17. #3917 SP
    Member rokococo's Avatar
    particip si eu in sezonul urmator

  18. #3918 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Inscrisi pana acum: Darkcip, DonBassil, Mariush, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (8 jucatori).

  19. #3919 SP
    Member ossaur's Avatar
    si eu

  20. #3920 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Inscrierile pentru sezonul urmator incep din acest moment.

    Cei care au mai participat si nu au fost eliminati din competitie sau nu s-au retras in timpul desfasurarii acesteia, trebuie doar sa posteze aici pe thread ca doresc sa participe; trimiteti si un PM numai daca aveti date de contact schimbate sau daca nu ati participat in acest ultim sezon (e posibil sa nu mai am datele voastre de cand ati participat voi ultima data).

    Cei care nu au mai participat deloc pana acum trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o garantie de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), garantie care le va fi returnata la finalul sezonului in conditiile in care isi vor juca absolut toate meciurile si nu vor pierde meciuri la masa verde. Nu se accepta scuze gen: "Nu am timp sa ajung la banca", "Nu depun garantia dar promit 200% ca voi juca toate meciurile", etc.

    Cei care au mai participat, dar au fost eliminati din competitie sau s-au retras ei, trebuie sa imi dea un PM cu urmatoarele date: ID PSN, ID Yahoo Messenger, Telefon. Ulterior vor achita o taxa de 30 de lei intr-un cont bancar (nu se accepta alta metoda), taxa care nu le va fi returnata la finalul sezonului.

    Inscrierile tin pana joi 16.05.2013, iar noul sezon va incepe de vineri 17.05.2013.


    Regulament campionat: Console Games Fifa Club: Regulament
    Inscrisi pana acum: Darkcip, DonBassil, Mariush, mcpallmall, ossaur, Rokococo, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14 (9 jucatori).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 220 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts