Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 220 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 ... LastLast
Results 3,881 to 3,900 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3881 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Am jucat ieri cu gabrielcrist mi-a luat 6 puncte nu mai stiu echipele folosite ...am luat bataie si am iesit...ma asteptam sa posteze el rezultatele.
    Cred ca o sa posteze el corect.


    Tonynho (Barcelona) - Kostelinho (Real M) 0 - 0
    Kostelinho (Real M) - Tonynho (Barcelona) 1 - 0

  2. #3882 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Tonynho View Post
    Am jucat ieri cu gabrielcrist mi-a luat 6 puncte nu mai stiu echipele folosite ...am luat bataie si am iesit...ma asteptam sa posteze el rezultatele.
    Cred ca o sa posteze el corect.


    Tonynho (Barcelona) - Kostelinho (Real M) 0 - 0
    Kostelinho (Real M) - Tonynho (Barcelona) 1 - 0
    In acest caz postati unul din voi rezultatele pana azi la ora 23:00. In cazul in care nu o faceti, pierdeti amandoi cu 0-3.

  3. #3883 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Nu a fost prins meciul in ultimul update de pe site, dar este luat in calcul in baza de date. Va fi si pe site la urmatorul update, adica duminica noapte.

    Faptul ca avem deja 4 participanti exclusi/retrasi ingreuneaza update-ul siteului. De aceea il fac doar de 2 ori pe saptamana, joi si duminica.
    Quote Originally Posted by fakegame13 View Post
    Donbassil ma retrag din campionat,poate te fac putin fericit! paaaaaaaaaaaaaaaaa
    Quote Originally Posted by DonBassil View Post
    Gabrielcrist si Galagan90 nu au fost pe PSN intre 21.00-21.15!
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    GabrielCrist si Galagan90 pierd meciurile la masa verde deoarece nu au fost prezenti pe PSN intre 21:00 si 21:15.

    Un update pentru situatia penalizarilor:
    TheSpider - folosire echipa a 5-a oara
    Iasmin90 - neprezentare
    Alex_Stef - neprezentare
    Galagan90 - neprezentare, neprezentare - exclus
    Gabrielcrist - folosire echipa a 5-a oara, neprezentare, neprezentare - exclus
    fakegame13 - folosire echipa necorespunzatoare
    Costea - neprezentare, neprezentare - exclus
    Alex1986sho - neprezentare, folosire echipa necorespunzatoare
    DonLuLu - neprezentare, neprezentare - exclus
    mcpallmall - neprezentare


    De jucat pana marti 30.04.13 ora 23:00, etapa 9 din campionat

    Liga 1

    Kostelinho - Tonynho

    De jucat pana miercuri 1.05.13 ora 23:00, etapa 9 din campionat

    Liga 1

    Spike - Kostelinho

    Liga 2

    mcpallmall - gvingi76

    De jucat pana joi 2.05.13 ora 23:00, sferturi cupa

    TheSpider - Kostelinho
    Ossaur - Mariush

    Primul meci din sferturi se va juca pe terenul celor care au terminat grupa de locul 2.

    Cine nu isi joaca meciurile pana in ultima zi de etapa, este obligat sa fie online pe PSN intre 21:00 si 21:15. Daca adversarul nu intra in intervalul specificat, cel prezent castiga cu 3-0 la masa verde. Daca adversarul intra se joaca meciurile si se posteaza rezultatele cel tarziu pana in ora 23:00. Daca unul din cei 2 jucatori nu poate intra in intervalul respectiv pe PSN, cere amanare pe forum, dupa ce in prealabil a obtinut acceptul adversarului.

    In perioada vineri 3.05.13 - miercuri 8.05.13 Campionatul va lua o pauza cu ocazia sarbatorilor de Paste si se va relua joi 9.05.13 Cand se vor disputa semifinalele de cupa.
    Sa-mi bag ... inca 2..
    Pana la umrma fakegame13 este retras?


    Quote Originally Posted by Tonynho View Post
    Am jucat ieri cu gabrielcrist mi-a luat 6 puncte nu mai stiu echipele folosite ...am luat bataie si am iesit...ma asteptam sa posteze el rezultatele.
    Cred ca o sa posteze el corect.


    Tonynho (Barcelona) - Kostelinho (Real M) 0 - 0
    Kostelinho (Real M) - Tonynho (Barcelona) 1 - 0
    Avand in vedere cele de mai sus, nu cred ca va posta. Chiar daca posteaza , este tardiv...
    Te rog frumos sa pui rezultaterle corect(cu liga si etapa)

  4. #3884 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Sa-mi bag ... inca 2..
    Pana la umrma fakegame13 este retras?



    Avand in vedere cele de mai sus, nu cred ca va posta. Chiar daca posteaza , este tardiv...
    Te rog frumos sa pui rezultaterle corect(cu liga si etapa)
    daca i-a luat 6 puncte si nu a postat, spaga lui. se ineaca precum tiganul la mal.

  5. #3885 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai nu prea mai conteaza pentru ca gabriecrist este out.
    Pana la urma fakegame13 este retras?

  6. #3886 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Pai nu prea mai conteaza pentru ca gabriecrist este out.
    Pana la urma fakegame13 este retras?
    este out daca nu posteaza el sau tonynho rezultatele pana azi la 23:00.
    da, fakegame13 s-a retras.

    mie unul nu imi pare rau de aceste retrageri. se mai curata campionatul si raman doar cei care vor cu adevarat sa joace.

  7. #3887 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Liga 1 Etapa 9

    Tonynho (Barcelona) - Kostelinho (Real M.) 0 - 0
    Kostelinho (Real M.) - Tonynho (Barcelona) 1 - 0

  8. #3888 SP
    Member galagan90's Avatar
    Mda, imi pare rau ca nu am putut sa imi joc meciul din seara asta, imi pare rau ca aveti niste concureti de c*cat, care NU sunt in stare sa dea MACAR UN PM ! SilviuGabriel nici macar nu a incercat sa ma caute, nu a incercat sa ma sune nu a facut NIMIC ! Iar eu sunt exclus, doamne ce fel sa castigi meciuri. Sincer, mi-e scarba de asa utilizatori, stia ca il bat si ca sa castige sigur nu m-a cautat, doamne ! Pentru toti cei ce nu stiu, pentru ca prietenii mei stiu am fost operat acum 2 zile la picior si nu sunt in cea mai buna conditie din viata mea, iertati-ma ca nu ma mai pot interesa de meciuri la fel de mult ca in campionatele trecute, dar, raman la parerea mea. Toti jucam FIFA de placere fratilor, dar, NU ASA ! Tu DonBassil nu puteai sa dai un semn? Mai e si baiatul tau, e doar un joc in numele lui Dumnezeu !

    ---------- Post added 28-04-2013 at 09:04 PM ----------

    Nu cred ca am avut vreo problema cu vreun user in precedentele sezoane jucate aici, dar de data asta mi se pare absurd sa joci asa intr-un campionat. Daca ma suna 1 data ! Il sunam eu inapoi vorbeam sa jucam, macar un PM sa imi dea intram il citeam si intram sa jucam, doar ca sa nu ies din campionat, nu inteleg de unde atata rautate intr-un JOC ! Mereu mi-a placut sa ma joc, sa fiu competitiv, dar in ziua de azi nu mai ai cu cine. Spike, tot respectul pentru munca ta, ma retrag in liniste ca nu sunt binevenit aici. Am deranjat prea multa lume, noapte buna!

  9. #3889 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Quote Originally Posted by galagan90 View Post
    Mda, imi pare rau ca nu am putut sa imi joc meciul din seara asta, imi pare rau ca aveti niste concureti de c*cat, care NU sunt in stare sa dea MACAR UN PM ! SilviuGabriel nici macar nu a incercat sa ma caute, nu a incercat sa ma sune nu a facut NIMIC ! Iar eu sunt exclus, doamne ce fel sa castigi meciuri. Sincer, mi-e scarba de asa utilizatori, stia ca il bat si ca sa castige sigur nu m-a cautat, doamne ! Pentru toti cei ce nu stiu, pentru ca prietenii mei stiu am fost operat acum 2 zile la picior si nu sunt in cea mai buna conditie din viata mea, iertati-ma ca nu ma mai pot interesa de meciuri la fel de mult ca in campionatele trecute, dar, raman la parerea mea. Toti jucam FIFA de placere fratilor, dar, NU ASA ! Tu DonBassil nu puteai sa dai un semn? Mai e si baiatul tau, e doar un joc in numele lui Dumnezeu !

    ---------- Post added 28-04-2013 at 09:04 PM ----------

    Nu cred ca am avut vreo problema cu vreun user in precedentele sezoane jucate aici, dar de data asta mi se pare absurd sa joci asa intr-un campionat. Daca ma suna 1 data ! Il sunam eu inapoi vorbeam sa jucam, macar un PM sa imi dea intram il citeam si intram sa jucam, doar ca sa nu ies din campionat, nu inteleg de unde atata rautate intr-un JOC ! Mereu mi-a placut sa ma joc, sa fiu competitiv, dar in ziua de azi nu mai ai cu cine. Spike, tot respectul pentru munca ta, ma retrag in liniste ca nu sunt binevenit aici. Am deranjat prea multa lume, noapte buna!
    Nu era de datoria lui SilviuGabriel sa te caute, indiferent de ce probleme ai tu, era de datoria ta sa postezi ca nu poti juca o perioada!
    Prima parte a a comentariului tau scuza-ma dar e de toata jena! Ma abtin sa mai spun ceva!

  10. #3890 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Sa vedem daca se retrag toti din campionat.

  11. #3891 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Liga 1, etapa 7

    Kostelinho (Barnsley) - Spike (Burnley) 2-4
    Spike (Burlney) - Kostelinho (Ponferradiner) 1-0

    ---------- Post added 29-04-2013 at 12:08 AM ----------

    Quote Originally Posted by Spike View Post
    GabrielCrist si Galagan90 pierd meciurile la masa verde deoarece nu au fost prezenti pe PSN intre 21:00 si 21:15.

    Verict final

    Galagan90 pierde meciurile la masa verde deoarece nu au fost prezenti pe PSN intre 21:00 si 21:15.
    Tonynho si Gabrielcrist pierd amandoi la masa verde pentru nepostarea rezultatului.

    Un update pentru situatia penalizarilor:
    TheSpider - folosire echipa a 5-a oara
    Iasmin90 - neprezentare
    Alex_Stef - neprezentare
    Galagan90 - neprezentare, neprezentare - exclus
    Gabrielcrist - folosire echipa a 5-a oara, neprezentare, nepostare a rezultatului pana la deadline - exclus
    fakegame13 - folosire echipa necorespunzatoare
    Costea - neprezentare, neprezentare - exclus
    Alex1986sho - neprezentare, folosire echipa necorespunzatoare
    DonLuLu - neprezentare, neprezentare - exclus
    mcpallmall - neprezentare
    Tonynho - nepostare a rezultatului pana la deadline

    Galagan - imi pare rau de starea ta de sanatate si iti urez sa te recuperezi cat mai repede. SilviuGabriel nu era obligat sa te contacteze asa cum nu erai nici tu. Deadline-ul era stabilit trebuia sa fii pe PSN sau sa ceri amanare.

  12. #3892 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avem update:
    Console Games Fifa Club: Liga I
    Castigatorul campionatului: Kostelinho
    FELICITARI !

    Console Games Fifa Club: Liga II
    In Liga 2 mai sunt 2 meciuri de jucat.

  13. #3893 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat pana miercuri 1.05.13 ora 23:00, etapa 9 din campionat

    Liga 2


    mcpallmall - gvingi76

    De jucat pana joi 2.05.13 ora 23:00, sferturi cupa

    TheSpider - Kostelinho

    Ossaur - Mariush

    Primul meci din sferturi se va juca pe terenul celor care au terminat grupa de locul 2.

    Cine nu isi joaca meciurile pana in ultima zi de etapa, este obligat sa fie online pe PSN intre 21:00 si 21:15. Daca adversarul nu intra in intervalul specificat, cel prezent castiga cu 3-0 la masa verde. Daca adversarul intra se joaca meciurile si se posteaza rezultatele cel tarziu pana in ora 23:00. Daca unul din cei 2 jucatori nu poate intra in intervalul respectiv pe PSN, cere amanare pe forum, dupa ce in prealabil a obtinut acceptul adversarului.

    In perioada vineri 3.05.13 - miercuri 8.05.13 Campionatul va lua o pauza cu ocazia sarbatorilor de Paste si se va relua joi 9.05.13 Cand se vor disputa semifinalele de cupa.

  14. #3894 SP
    Junior Member gabrielcrist's Avatar
    ....foarte tare asta, pe cuvantul meu de om, eu intru, imi joc toate meciurile, il rog pe tonynho sa posteze rezultatul (asa cum m-a rugat the deadman sa postez eu cupa, ceea ce am si facut ... ca si pe the spider acelasi lucru, amandoi imi confirma apoi nu posteaza niciunul si eu sunt EXCLUS...hai va multumesc pentru seriozitate!!!

    ---------- Post added 29-04-2013 at 01:45 PM ----------

    ...tuturor, inclusiv organizatorilor, pentru situatie de EXCLUDERE in care am ajuns jucand meciurile...

  15. #3895 SP
    Member Mariush's Avatar
    @gabrielcrist - extras din regulament, mai jos

    Eu sunt foarte curios cum va descurcati voi in viata de zi cu zi, atunci cand iti iei un agajament (indiferent ca vorbim de scoala, munca, familie s.a.m.d) trebuie sa-l respecti. Ai un regulament disponibil, pe care il accepti (chiar si tacit, nu are importanta), nu ai cum sa te miri ca se iau masuri impotriva ta, daca te abati de la regulile expuse..
    Da, este un joc, ne jucam de placere, insa nu poate juca fiecare dupa regulile lui, s-ar crea haos.

    "4.5) In cazul in care 2 jucatori nu se inteleg privind ora de disputare a unei etape, atunci ei vor intra pe PSN in ziua de deadline la ora 21:00 si isi vor astepta adversarul pana la ora 21:15. Daca adversarul nu intra, vor castiga cu 3-0 la masa verde, daca intra atunci se vor juca meciurile. Daca unul din jucatori intra in intervalul respectiv dar refuza sa joace meciurile, pierde la masa verde. Daca rezultatul nu e postat pe forum pana la ora 23:00, atunci ambii jucatori pierd cu 0-3. Nu va conta daca unul din adversari a promis celuilalt ca va psota rezultatele, asta e intelegerea voastra si tine de voi daca o respectati sau nu. "

    Pe aceasta cale vreau sa anunt ca eu VREAU sa mai particip si intr-un eventual sezon viitor, in afara catorva useri care deja au fost exclusi din ecuatie, am avut doar experiente pozitive in acesta competie

  16. #3896 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca ati jucat meciul si nu ati trecut rezultatele este vina voastra. Nu avem cum sa trimitem observatori la meciuri, de aceea este necesar sa postati voi, cei care jucati meciul, rezultatul.
    Aveti un termen in care trebuie sa postati rezultatele. Nu s-a suparat nimeni pentru situatiile cand au postat ambi jucatori rezultatul.

    Ai neprezentari/nepostarea rezultatului cu Tonyhno si Costea(care este si el exclus). Nu vad ce treaba are TheSpider aici?

  17. #3897 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Galagan90 - Nu vroiam sa iti pun aceste intrebari ieri dar consider ca trebuie s-o fac:
    1. Cum poti tu persoana care se considera deja matura (din nick cred ca ai undeva pe la 23 de ani) sa iti pui baza intr-un copil de 11 ani?
    2. In conditiile in care SilviuGabriel nu ar fi avut nimic de castigat de pe urma meciurile castigate cu tine (ai fi fost exclus si automat nimeni din Liga a 2-a nu castiga puncte cu tine) si nici nu iti era adversar direct la promovare sau retrogradare, sa il acuzi ca a vrut intentionat sa iti faca rau mi se pare o idiotenie.

    Gabrielcrist - Responsabilitatea postarii rezultatelor revine ambilor concurenti. Datoria ta ca si concurent in aceasta competitie se incheie in momentul in care rezultatele sunt postate pe forum. Sunt curios daca la munca dupa ce inchei o situatie si faci un raport asupra acesteia in loc sa-l duci tu personal sefului iti pui baza in colegi sa o faca.

  18. #3898 SP
    Junior Member gabrielcrist's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Galagan90 - Nu vroiam sa iti pun aceste intrebari ieri dar consider ca trebuie s-o fac:
    1. Cum poti tu persoana care se considera deja matura (din nick cred ca ai undeva pe la 23 de ani) sa iti pui baza intr-un copil de 11 ani?
    2. In conditiile in care SilviuGabriel nu ar fi avut nimic de castigat de pe urma meciurile castigate cu tine (ai fi fost exclus si automat nimeni din Liga a 2-a nu castiga puncte cu tine) si nici nu iti era adversar direct la promovare sau retrogradare, sa il acuzi ca a vrut intentionat sa iti faca rau mi se pare o idiotenie.

    Gabrielcrist - Responsabilitatea postarii rezultatelor revine ambilor concurenti. Datoria ta ca si concurent in aceasta competitie se incheie in momentul in care rezultatele sunt postate pe forum. Sunt curios daca la munca dupa ce inchei o situatie si faci un raport asupra acesteia in loc sa-l duci tu personal sefului iti pui baza in colegi sa o faca.

    ...spike, nu-mi confunda viata personala si responsabilitatea profesionala cu minimul bun simt de a intreba / ruga / avea incredere intr- un coleg de competitie sa posteze el rezultatele...e vina mea ca n-am verificat bunul simt si decenta lui tonynho de a-si respecta promisiunea...si ok, accept excluderea mea din aceasta editie de campionat, pentru ca e in nota regulamentului...si atat...asta nu inseamna ca nu mai particip sau nu voi fii mult mai atent de aici inainte...regret chiar ca m-am iritat pentru o excludere bazata pe altceva decat lipsa de decenta...poate incercati si voi sa promovati fairplay-ul si bunul simt...parca atunci cand organizam noi doi campionatul era si un premiu pentru asta, remember?

  19. #3899 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nu ma baga pe mine in problemele voastre. eu cand ti-am zis ca postez am postat, verifica mai bine pe pagina anterioara. intr-adevar am zis ca postez pe la 2, dar am uitat si am postat seara la 8. dar noi nu aveam nici un deadline in ziua respectiva si intarzierea mea nu a incurcat cu nimic.

  20. #3900 SP
    Junior Member gabrielcrist's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    nu ma baga pe mine in problemele voastre. eu cand ti-am zis ca postez am postat, verifica mai bine pe pagina anterioara. intr-adevar am zis ca postez pe la 2, dar am uitat si am postat seara la 8. dar noi nu aveam nici un deadline in ziua respectiva si intarzierea mea nu a incurcat cu nimic.

    Nu am spus absolut nimic de tine, omule...ba chiar te felicit ca te-ai tinut de cuvant...la primul post doar am citit si dat reply, am vazut ulterior ca ai postat rezultatele asa cum am vorbit pe psn si repet, te felicit ca ai avut bunul simt si decenta sa fii fairplay si sa-ti respecti promisiunea de a posta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 220 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts