Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1010 of 1175 FirstFirst ... 10 510 910 960 1000 1008 1009 1010 1011 1012 1020 1060 1110 ... LastLast
Results 20,181 to 20,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20181 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    A incercat careva un astfel de controller pentru PS3: Controller Bluetooth Hama Combat Bow pentru PS3 115412 - eMAG.ro ?

  2. #20182 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    A incercat careva un astfel de controller pentru PS3: Controller Bluetooth Hama Combat Bow pentru PS3 115412 - eMAG.ro ?
    vezi ca e unul alb resigilat Sony la 169.99. e prea scump si prea urat, din punctul meu de vedere, cel HAMA.

  3. #20183 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    voiam sa fac un mic guide zilele astea in romana, dar sa scap prima oara de examen, am unul joi.

    daca inainte mergea cu maxim 300-400 KB, acum copiaza cu 2-2.5 MB pe secunda

    PS: oricum o sa fac unul weekend-ul acesta

    Asteptam weekendul, ca ne omoara viteza asta de download.

    Multumim!

  4. #20184 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #20185 SP
    Member excess's Avatar
    Se poate sa ascult muzica pe consola si in acelasi timp sa ruleze jocul?Si daca da.....vreau sa le copiez pe un stick si apoi pe consola...stickul trebuie sa fie intr-un format anume pt a fi recunoscut?

  6. #20186 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    Se poate sa ascult muzica pe consola si in acelasi timp sa ruleze jocul?Si daca da.....vreau sa le copiez pe un stick si apoi pe consola...stickul trebuie sa fie intr-un format anume pt a fi recunoscut?
    sunt jocuri care permit sa asculti muzica in timp ce le joci. Functia pe care o pot suporta jocurile se numeste BGM (background music); fisierele mp3 le poti copia pe un stick, il conectezi pe USB (formatat FAT32) si apoi il vezi in Browser; dai triunghi pe el si apoi display all si le copiezi pe consola.

    uite aici un thread unde sunt mentionate cateva jocuri care suporta asta - https://forums.playfire.com/general-...n/thread/42779

  7. #20187 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Sunt cateva jocuri unde poti avea custom soundtracks. Iti pot da exemplu din colectia mea de jocuri (adica le-am testat) Gran Turismo 5 si Bayonetta. Si in legatura cu stick-ul, trebuie formatat in format FAT32 si muzica o vei copia in folderul (pe care il vei face) MUSIC.

  8. #20188 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    SAMURAI & DRAGONS Get a Starter Gift Set Free!
    Pentru cine este interesat si are cont pe HK
    psn-hingkong-promo.jpg

  9. #20189 SP
    Member excess's Avatar
    Aiurea ca nu e posibil la toate!!! Prima oara nu-mi citea stick-ul! I-am dat un restart si acum vad ca il citeste!

    LE: Ba nu, il citeste de fiecare data dupa ce dau restart la consola!

  10. #20190 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    PSone sale starts today – what are your favourite #PlayStationMemories? – PlayStation.Blog.Europe
    CTR la 2 lire este aur curat.Merg si pe vita pentru necunoscatori

  11. #20191 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Acum e momentul sa luati Metal Gear Solid daca nu l-ati jucat.

  12. #20192 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. S-a intamplat sa se blocheze consola in timpul jocului si ca sa isi revina a trebuit sa apas butonul ''Eject'', apoi s-a restartat. S-a intamplat de mai multe ori si nu stiu de ce. Multumesc anticipat.

  13. #20193 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    salut,

    aveti idee daca merge sa alimentez un cont de US folosind Paypal ?

    mersi.

    LE: am gasit, nu merge.
    Please note that your PayPal™ account must be registered in the same country as your Sony Entertainment Network account.

  14. #20194 SP
    Member excess's Avatar
    Pentru incarcare controllerului, e bun orice cablu mini USB - USB sau trebuie la un capat "butoiasul" ala?

  15. #20195 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cred ca orice cablu ar trebui sa-si faca treaba. Cel mai bine incerci .

  16. #20196 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Este in regula sa fac update la ps3?Numai sunt probleme?

  17. #20197 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Update-ul gresit a fost retras si nu se mai poate accesa. Daca a aparut unul nou cel mai probabil este bun...

  18. #20198 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. S-a intamplat sa se blocheze consola in timpul jocului si ca sa isi revina a trebuit sa apas butonul ''Eject'', am scos discul, apoi s-a restartat. S-a intamplat de mai multe ori si nu stiu de ce. Va multumesc anticipat.

  19. #20199 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am facut guide-ul de care vorbeam sper sa va ajute http://www.consolegames.ro/forum/f52...er/#post996831

  20. #20200 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am facut un guide care sa va ajute sa copiati de 10x mai rapid de pe PSN, probabil ca multi dintre voi il stiti, dar mai exista useri care nu stiu -> http://www.consolegames.ro/forum/f52...er/#post996831

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts